Kasia Tusk pokazała, jak spędzi święta. Czyżby przy okazji zdradziła termin porodu?

Kasia Tusk spodziewa się dziecka, jest więc uważnie obserwowane przez rzesze fanek. Na Instagramie pokazała, jak spędzi święta Bożego Narodzenia. Dwuznaczny wpis już jest analizowany pod kątem terminu porodu.

Kasia Tusk w październiku potwierdziła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Od kilku dni zaś pokazuje swoje przygotowania do świąt. Fani twierdzą, że przy okazji zdradziła datę porodu.

Kasia Tusk - pierwsze święta z mężem

To będą pierwsze święta Kasi Tusk i jej męża, Stanisława Cudnego. Choć parą są już od wielu lat, dopiero w tym roku zdecydowali się wziąć ślub. Kasia Tusk pokazała przystrojony na święta dom i uroczą, minimalistyczną choinkę:

Kasia Tusk zdradziła datę porodu?

Przy okazji Kasia Tusk napisała coś, co fanki biorą za zapowiedź zbliżającego się porodu.

Każde Święta Bożego Narodzenia są dla mnie na swój sposób wyjątkowe, magiczne, ale te... coś czuję, że te będą po prostu niezapomniane

Czyżby to oznaczało, że termin porodu wyznaczono na okolicę świąt Bożego Narodzenia? Kasia Tusk bardzo ostrożnie zdradza informacje na temat swojego życia prywatnego, choć jednocześnie chętnie dzieli się nim w internecie. O ciąży poinformowała dopiero, gdy nie dało się jej już ukryć. Jednak wpis Kasi i wzmianka o "TYCH" świętach, które będą "po prostu niezapomniane" wzbudziły czujność fanów, którzy sami zaczęli wspominać swoje pierwsze święta z maleńkim dzieckiem:

23.12 wróciliśmy do domu z naszą córeczką. Wymęczeni, przerażeni, ale szczęśliwi... była choinka, jakieś proste, zrobione na szybko jedzenie... ale nigdy nie zapomnę tamtej magicznej gwiazdki.
Droga Kasiu, będą na pewno niezapomniane, ale te najpiękniejsze przed Tobą/Wami za rok, gdy te male raczki po raz pierwszy będą pomagać ubierać choinkę, a Maleństwo będziecie za każdym razem odnajdywać wpatrzone przy drzewku. To moje najsłodsze wspomnienie Świąt. To prawdziwa magia...

Jedno wiadomo na pewno - termin porodu Kasi Tusk zbliża się wielkimi krokami. Czy to już w te święta? Jeśli wierzyć zdjęciom Kasi z Instagrama, raczej nastąpi to po Nowym Roku.

Więcej o:
Komentarze (9)
Kasia Tusk pokazała, jak spędzi święta. Czyżby przy okazji zdradziła termin porodu?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Już jedną "swoją" przystrojoną choinkę pokazywała miesiąc temu. Razem z reklamą biżuterii.

 • Gość: kuhj

  Oceniono 9 razy 3

  wszystko takie piękne wystylizowane akuratne, czy jest tam miejsce na psa ze schroniska a nie z hodowli, na spontaniczność, na zabawę na maksa, na szaloną muzykę , dziewczyny to jest śliczne ale życie jest obok

 • Gość: piotr

  Oceniono 2 razy 2

  nie obchodzi mnie jakas Tuskowna

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 1 raz 1

  Przynajmniej jedna blogerka zainwestowała w papier prezentowy a nie w wielką rolke papieru do pakowania paczek który wygląda nijako

 • Gość: Isa

  Oceniono 2 razy -2

  A co ona urodzi?sledzika z akim brzuszkiem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX