Elżbieta II ma dość celebryckich zapędów Meghan Markle? Królowa po raz pierwszy zdecydowała się na interwencję

Meghan Markle jest prawdziwą rewolucjonistką na dworze królewskim. Choć jako żona księcia Harry'ego powinna dostosować się do obowiązujących tradycji, stale zalicza wpadki. Wszystko wskazuje na to, że królowa Elżbieta ma tego dość.

Śmiało można powiedzieć, że Meghan Markle do perfekcji opanowała łamanie królewskich protokołów. Choć świadomie sprzeciwia się nudnym i staroświeckim tradycjom, Brytyjczycy ją kochają. Nawet królowa Elżbieta II, która nie pochwalała jej zachowania, przymykała oczy na wiele rzeczy.

Odkąd jest księżną Sussexu, Meghan Markle powinna unikać brylowania na gwiazdorskich salonach. Jednak trudno odciąć się jej od przeszłości, kiedy bezkarnie mogła pozować na ściankach. Kilka dni temu żona księcia Harry'ego niespodziewanie pojawiła się na imprezie British Fashion Awards. Niestety, tym razem miarka się przebrała. Najpierw dziennikarze skrytykowali ją za czarny lakier na paznokciach, który jest zakazany. Ostatecznie nawet fani zwrócili uwagę, że wreszcie powinna zachowywać się jak członkini rodziny królewskiej.

Królowa Elżbieta II zaczyna tracić cierpliwość do Meghan Markle

Jednak kolejne zachowanie Meghan dolało tylko oliwy do ognia. Markle rozwścieczyła królową Elżbietę II wspólnym zdjęciem z Clare Waight Keller, popularną stylistką i aktorką Rosamund Pike. Amerykanka pozowała do niego, trzymając się za brzuch. Z jej twarzy nie schodził też uśmiech. Na Wyspach Brytyjskich zaczęto plotkować, że monarchini błyskawicznie kazała usunąć fotografie, które na stronie wydarzenia zamieścił organizator.

Zastanawiamy się, czym jeszcze w przyszłości nas zaskoczy. Choć ostatnimi czasy Meghan Markle zalicza coraz mniej wpadek, nie wydaje się nam, żeby kiedykolwiek w pełni zrezygnowała ze swoich nawyków. W końcu dodają jej kolorytu, którego przez lata brakowało na dworze królewskim.

AD

Więcej o:
Komentarze (131)
Elżbieta II ma dość celebryckich zapędów Meghan Markle. Królowa po raz pierwszy zdecydowała się na interwencję
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość x

  Oceniono 68 razy 48

  Codziennie z zaciekawieniem czekam, co nowego wymyślą te niedouczone panienki z plotka pod glupawą publikę!

  Królowa przepada za Meghan!
  Właśnie jej przekazuje część swoich patronatów!
  A slynna gala mody nie byla imprezą królewską, więc Meghan mogła ubrać sie tak, jak inni.
  Zresztą drogie panienki, zadajcie sobie trochę trudu, a dowiecie się, ze na widowni była Eugenia, a modelką na wybiegu jedna z członkiń rodziny Windsorow!!!
  A zdjęcia z gali wiszą na oficjalnych stronach jak najbardziej. Nawet gimnazjalista potrafi je odszukać!

 • y.y

  Oceniono 46 razy 40

  I gdzie ta interwencja? Bo w tekście ani słowa o tym. Znowu kłamiecie w tytule?:)

 • Gość: xyz

  Oceniono 49 razy 37

  Królowa bardzo się zdziwi, jak się dowie, ze jakieś niedouczone słoiki z polskiego brukowca próbują wypowiadać się w jej imieniu!!!!!!!

 • Gość: 777777

  Oceniono 62 razy 36

  Na pewno królowa bardzo się tym przejęła.

 • Gość: gość

  Oceniono 160 razy 30

  słaba aktorzynka , popisuje się głupotą, rozsiewa złe emocje na dworze królewskim. to tak jak z dziada robi sia Pan

 • Gość: mat

  Oceniono 45 razy 29

  Nie róbcie afery!!
  Nawet jak Elżbieta potraktowała czarne paznokcie jak wybryk, to na pewno jest to mniejsza wpadka, jak ostatni wypad William na narty do Szwajcarii, gdzie nawalony w objeciach pewnej modeli balował w jakimś klubie do rana. Zdjęcia z pijanym Williamem w uściskach z seksowną blondii obiegły wszystkie portale, a zniknęły dopiero po interwencji Elżbiety.
  Nie wspominając już o notorycznych wpadkach Kate z za krótkimi kieckami, ktore podwiewał jej wiatr i zamiast ksiażęcego majestatu mogliśmy oglądać jej gatki, aż królowa wzięła się za nią ostro i za ktorymś razem w końcu załapał i kiecki przedłużyła.
  Tak wiec nie ma dramatu, i nie szczujcie ludzi na siebie, bo przecież wiadomo, ze ciężkich idiotek tu nie brak, więc zaraz frustrację będą wylewać na Meghan w imię miłości do bliźniego.

 • Gość: ...

  Oceniono 37 razy 27

  Królowa siedziała kiedyś na pokazie mody obok Anny Wintour ale wściekła się na widok fotki Meghan z projektantką jej sukni ślubnej? Ok, na pewno macie rację, jak zawsze.

 • Gość: FankaElżbiety

  Oceniono 137 razy 25

  Wiedziała na co się pisze, miała szkolenie z protokołu. Nie rozumiem jej dziwacznego zachowania, po co łamać tak piękna i długa tradycję. Kobieta bez klasy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX