Siostry Godlewskie zmasakrowały kolędę "Jezus Malusieńki". Internauci oceniają: Jest pewna granica, która właśnie została przekroczona

Siostry Godlewskie z okazji zbliżających się świąt opublikowały swoją wersję kolędy "Jezus Malusieńki", do której nagrały teledysk. Internauci uważają, że już przekroczyły wszelkie granice.

O siostrach Godlewskich zrobiło się głośno w zeszłym roku po tym, jak w sieci pojawiły się nagrania, na których "śpiewały" kolędy oraz piosenki świąteczne. Od tego czasu regularnie udostępniają filmy, na których m.in. śpiewają dla prezydenta Andrzeja Dudy z okazji jego urodzin. Poza tym Małgorzata i Esmeralda nagrywają swoje autorskie piosenki (np. "Tak to my"). Znowu jednak przyszedł czas przedświąteczny, więc siostry Godlewskie nagrały kolejną wersję kolędy. Tym razem "śpiewają" kolędę "Jezus Malusieńki".

Zobacz też: Siostry Godlewskie nagrały świąteczną piosenkę. Internauci: "Te wstępy do pornoli są coraz dziwniejsze"

Siostry Godlewskie śpiewają "Jezus Malusieńki"

Siostry Godlewskie nie ukrywają, że "Jezus Malusieńki" jest ich ukochaną kolędą. W tym roku nagrały do niej teledysk, który został obejrzany na YouTube w ciągu zaledwie jednego dnia ponad pół miliona razy. Co więcej, już jest na pierwszym miejscu na karcie Na Czasie. Małgorzata i Esmeralda założyły stroje charakterystyczne dla Matki Boskiej i śpiewały na tle wirtualnej stajenki.

Siostry GodlewskieSiostry Godlewskie Screen z YouTube.com/ Siostry Godlewskie

Internauci w komentarzach na ich profilu na YouTube są bezlitośni. Wielu z nich uważa to za obrazę uczuć religijnych oraz że przekroczyły wszelkie granice.

Mogę to zgłosić jako obrazę uczuć religijnych?
Jest pewna granica która właśnie teraz została przekroczona.
Czemu nie szanujecie ludzi wierzących? To przestaje być śmieszne. Sława ponad wszystko? To, że siebie nie szanujecie, to wasza sprawa, ale ludzi wierzących? To cios poniżej pasa.

Inni twierdzą, że to już przestaje być zabawne i uznają to za kiepski żart. Jeśli chcecie sami się przekonać, czy mają rację, możecie sami zobaczyć nagranie. Tylko uwaga, robicie to na własną odpowiedzialność.

 

Jedno trzeba im przyznać. Wreszcie występują w pełni ubrane.

A wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (300)
Siostry Godlewskie zmasakrowały polską kolędę "Jezus Malusieńki". Internauci bezlitośni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Knpk

  Oceniono 107 razy 101

  A klikalnośc na YT maja największa. Sami z nich robicie gwiazdy...

 • nazir30

  Oceniono 67 razy 63

  Zabijcie to zanim złoży jaja!!

 • nienazwana

  Oceniono 67 razy 61

  Matko kochana! Ale zazdroszczę samozadowolenia i braku poczucia obciachu.

 • glos_z_ciemnosci

  Oceniono 48 razy 44

  oooo od 3 dni nie było nic o pustakach, w końcu zaległości nadrobione

 • Gość: Wojtek

  Oceniono 51 razy 39

  A GW jeszcze im podkręca oglądalność - żałosne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX