Agata i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą? Komentarz dziewczyny tylko podsyca plotki

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauci sugerują, że Agata i Marcin są parą. Kobieta podziękowała za życzenia, co tylko podsyciło spekulacje.

Tegoroczna edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszyła się wyjątkową popularnością. Choć nie wszyscy spotkali w programie miłość, to zyskali pokaźną liczbę fanów w mediach społecznościowych, a także... przyjaźń. Uczestnicy (różnych edycji) stworzyli zgraną paczkę. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnicy utrzymują kontakt

Ostatnio imprezowali razem w Krakowie. Agata wyznała, że dzieląca ich odległość nie jest przeszkodą. Przypomnijmy, że ona i Ania mieszkają w Krakowie, Marcin w Płocku, a Martyna w Warszawie.

Najlepsze spotkania wychodzą na spontanie. Dzieląca nas odległość nie jest dla nas przeszkodą, aby być razem. Miłego weekendu - napisała Agata. 

Widać, że bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Uwagę zwróciła jednak przed wszystkim bliska relacja Agaty z Marcinem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata i Marcin są parą?

Przepraszam, ale między przyjaciółmi mężczyzna - kobieta nie ma takich bliskich dotyków... bliskości... A chemię czuć na zdjęciach na kilometr. Fajnie razem wyglądacie, jesteście oboje inteligentni i podobne macie poglądy na życie. Dwoje dojrzałych poukładanych ludzi. Ja Wam życzę Szczecina, bo każdy na nie zasługuje. Pozdrawiam - napisała jedna z fanek, nawiązując do miłości Adriana i Anity.

Komentarz na profilu Agaty ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Komentarz na profilu Agaty ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' Screen / Instagram / _xrebel

Agata powyższego komentarza nie pozostawiła bez odpowiedzi, a jej wypowiedź zdaje się potwierdzać domniemania internautki.

Dziękujemy - odpowiedziała krótko Agata. 

Komentarz Agaty ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' na InstagramieKomentarz Agaty ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia' na Instagramie Screen / Instagram / _xrebel

A wy jak myślicie? Coś jest na rzeczy? Przecież jeszcze niedawno Agatę łączono z Jackiem z pierwszej edycji kontrowersyjnego show

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (8)
Agata i Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą? Komentarz dziewczyny tylko podsyca plotki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Knpk

  Oceniono 7 razy 7

  No z tym z pierwszej edycji też już była. I prawda. Nie każdy zasługuje na Szczecin

 • Gość: 777

  Oceniono 6 razy 4

  Kim są ci ludzie i Dlaczego ma nas interesować czy jest w ciąży?

 • Gość: swen

  Oceniono 3 razy 3

  po ciul ja w ogóle otwieram stronę tego kretyńskiego plotka? nie wiem ale to koniec, żegnam:D:D

 • Gość: Ciotka

  Oceniono 2 razy 2

  Szczecina życzy im telefon, który automatycznie poprawił błąd w słowie szczęścia. To tyle, jeśli chodzi o nawiązanie do Anity i Adriana.

 • Gość: Asia

  0

  Dobrze że odwiedziła fryzjera
  Lepiej i to dużo lepiej
  Może coś z tego będzie
  A gdzie żona tego Pana taka blondynka
  Może się zamienią

 • Gość: Januszekx

  Oceniono 1 raz -1

  Bardzo dobrze on poukladaby a ona ne tak ey........na jak pierwszy zona Marcina

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX