Bartosz Żukowski toczy wojnę z żoną. Ta jest już na skraju załamania nerwowego. "Były awantury i przemoc"

Bartosz Żukowski i Ewa Coll złożyli papiery rozwodowe trzy lata temu, ale dalej nie udało im się uzyskać rozwodu. Jak donosi "Twoje Imperium" aktor na złość żonie przedłuża postępowanie sądowe.

Bartosz Żukowski, znany szerszej publiczności z roli w serialu "Świat według Kiepskich" od ponad trzech lat toczy z żoną Ewą Coll spór w sprawie rozwodowej. Małżeństwo nie może dojść do porozumienia nie tylko w kwestii podziału majątku, ale także opieki nad 9-letnią córka Polą. 

Teraz okazuje się, że konflikt między Żukowskim a Coll przybiera na sile, a w małżeństwie aktora od dawna się nie układało. Jak donosi "Twoje Imperium" żona gwiazdora jest już na skraju załamania nerwowego.

Bartosz Żukowski toczy wojnę z żoną

Rozwód Bartosza Żukowskiego nie należy do łatwych. Jak podaje informator "Twojego Imperium" są dwie wersje na temat rozpadu małżeństwa gwiazdora, obie skrajnie różne. 

Żukowski przedstawia siebie jako ofiarę cwanej żony prawniczki, która nie czekając na rozwód, ułożyła sobie życie od nowa i za wszelką cenę chce mu odebrać ukochaną córkę - twierdzi informator tygodnika, który po chwili dodaje: - Ale to nie jest prawda. Ewa Coll nie jest cwaną prawniczką, lecz urzędniczką po studiach prawniczych. Nie ukrywa, że z powodu sytuacji życiowej, w której się znalazła, jest na skraju załamania nerwowego. Jej mąż nie jest aniołem. Nękana i zastraszana, przez jego donosy straciła już jedną pracę i boi się, by nie stracić drugiej, bo ma na głowie komorników.

Bartosz Żukowski według ustaleń tabloidu miał również nie spłacać długów - rat za auto czy czynszu za mieszkanie. Wszystkie te opłaty mają spadać na jego żonę. 

Bartosz Żukowski złym mężem? 

Tabloid donosi również, że jeszcze przed rozwodem w małżeństwie Żukowskiego działo się źle - pojawiała się bowiem przemoc domowa i awantury

Były awantury i przemoc. (...) Ona często wzywała policję. Ma obdukcje lekarskie. Ale żadne z tych zdarzeń nie znalazło finału w sądzie - podaje tygodnik.

Tabloid skontaktował się również z Ewą Coll, która miała potwierdzić te doniesienia. Dodała, że jest zmęczona całą tą sytuacją, ale nie da się zastraszyć.

Bartosz Żukowski nie płaci alimentów

Jakiś czas temu "Fakt" donosił, że Żukowski nie płaci zasądzonych przez sąd alimentów, które miesięcznie wynoszą 3 tysiące złotych. W ten sposób miał odegrać się na żonie i jej partnerze Kostku Joriadisie

Aktor przyznał wówczas, że dba o córkę i pomaga w jej utrzymaniu. 

Co miesiąc kupuję córce ubrania, opłacam szkołę i zabieram ją do dentysty. W ten sposób wydaję na dziecko sześć tysięcy złotych miesięcznie - powiedział w rozmowie z tabloidem.

W tej sprawie również toczy się sprawa sądowa. W Polsce za uchylanie się od płacenia alimentów grozi kara do dwóch lat więzienia.

AG 

Więcej o:
Komentarze (62)
Bartosz Żukowski toczy wojnę z żoną. Ta jest już na skraju załamania nerwowego. "Były awantury i przemoc"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 51 razy 29

  ma spłacać kredyt za auto którym nie jeżdzi??? i czynsz za mieszkanie w którym mieszka kochaś??? a Jorirdis bawidamek i DOn Kichot z la Manchy niby ma się zając jego córką jak swoje dziecko zostawił ???nie dziwne,że protestuje a pani po studiach prawniczych to nie jeśt prawniczką tylko muzyczką??? opłacony artykuł

 • komercyjny02

  Oceniono 31 razy 23

  "żona gwiazdora"

  "Gwiazdora"? Rozpoznawalnego aktora od roli drugoplanowej w jednym sitcomie - być może. Ale żeby aż gwiazdora? . . .

 • Gość: krzysiek

  Oceniono 43 razy 23

  6 tysięcy wydaje na dziecko miesięcznie bo zabiera je do dentysty i opłaca szkołę??????????szkoła za darmo a dentysta dla dzieciaka średnio po 200 zł za msc,kto ma w to uwierzyć????

 • pedro.666

  Oceniono 31 razy 17

  Walduś, cycu jeden, wal i duś! Nie odpuszczaj, he, he... jakem tatuś, normalnie...

 • bokaj

  Oceniono 22 razy 16

  "Co miesiąc kupuję córce ubrania, opłacam szkołę i zabieram ją do dentysty. W ten sposób wydaję na dziecko sześć tysięcy złotych miesięcznie..."
  To dziecko chodzi do jakiej szkoły? Ubierane jest w co?

  Ludzie, którzy rozwodzą się w ten sposób nie zasługują na dzieci...

 • xynat

  Oceniono 13 razy 13

  Niech się zgłoszą do Justyny Żyłowej, ponoć godzi zwaśnione małżeństwa. A tak na serio to szkoda, że ludzie którzy kiedyś się kochali, przysięgali sobie wszystko co najwspanialsze teraz nie potrafią się dogadać albo chociaż godnie rozejść.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX