Rosati ostro o byłym facecie: Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, zostałabym odrzucona przez społeczeństwo

Weronika Rosati

Weronika Rosati (KAPIF.pl)

Weronika Rosati w rozmowie z "Galą" opowiedziała o trudnych tematach związanych z samotnym macierzyństwem. Aktorka nie jest jednak zadowolona, że na portale trafiły jedynie wyrwane z kontekstu fragmenty wywiadu. Zachęca więc do jego pełnej lektury.

Weronika Rosati udzieliła ostatnio "Gali" szczerego wywiadu, w którym poruszyła wiele niełatwych dla niej tematów. Aktorka opowiedziała o samotnym macierzyństwie, traumie związanej z rozstaniem z Robertem Śmigielskim, trudnych chwilach w czasie ciąży, a także akcji #metoo.

Nic więc dziwnego, że fragmenty rozmowy Rosati z Anną Zejder-Ibisz zaczęły pojawiać się w sieci, a ich omówienia znalazły się na wielu portalach. Aktorka nie jest jednak zadowolona z tego powodu i zachęca do przeczytania całego wywiadu. 

Polecam przeczytać CAŁY wywiad @magazyngala a nie wyrwane z kontekstu sensacyjne fragmenty - napisała na Instagramie Rosati. 

I faktyczne wywiad dla "Gali" jest bardzo interesujący i porusza wiele wątków.

Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie i mężczyznach

Weronika Rosati przyznała, że ubolewa nad tym, że jej córka Elizabeth wychowuje się w niepełnej rodzinie. Gwiazda wyznała również, że zachodząc w ciążę, nie miała pojęcia, że szybko zostanie samotną matką.

Zależało mi na pełnej rodzinie. To, co się wydarzyło w moim życiu, kompletnie nie było tym, czego się spodziewałam.Zachodząc w ciążę, która była planowana, nie miałam powodów przypuszczać, że będę samotnie wychowywać dziecko. Bo jeżelibym miała takie powody, założyłabym rodzinę z kimś innym. Ja chciałam mieć rodzinę, a nie tylko dziecko - czytamy w wywiadzie.

Aktorka wyraziła też swoje zdanie na tematy mężczyzn i tego, że ich postrzeganie kulturowe zupełnie różni się od tego, jak oceniane są kobiety. Według Rosati we współczesnym świecie mężczyznom wolno o wiele więcej niż płci pięknej. 

Mężczyźni często uważają, że są kompletnie bezkarni i nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje czyny. (...) Facet jest zawsze niewinny i wszystko mu wolno. (...) Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, w tym czworo nieślubnych, poczętych w trakcie małżeństwa w ukryciu, i byłabym nadal nierozwiedziona, raczej zostałabym odrzucona, wyklęta przez społeczeństwo i poddana totalnemu ostracyzmowi. Byłabym skończona jako kobieta i aktorka. Tymczasem w przypadku mężczyzny jedyną reakcją ludzi są szeroko wytrzeszczone oczy bądź parsknięcie śmiechem - opowiadała. 

Weronika Rosati: ciąża była traumą

Aktorka podkreśliła, że macierzyństwo jest dla niej najważniejsze, a córka daje jej ogromną siłę. Jednak w czasie ciąży, po tym, jak rozstała się z Robertem Śmigielskim, czuła się samotna, a ciąża była trudnym doświadczeniem. 

Ciąża była traumą. I zarazem najszczęśliwszym czasem w moim życiu...- odważnie przyznała. 

Aktorka zdementowała również plotki o tym, że przyczyną jej rozstania z partnerem był jej wyjazd do USA. Gwiazda wyjaśniła, że wyjechała tam w celach zarobkowych. 

Wyjechałam do Stanów, bo musiałam zarabiać na utrzymanie, grałam główną rolę w amerykańskim serialu "Send It" - czytamy w wywiadzie. 

Weronika Rosati dodała również, że choć wychowuje córkę sama, to otrzymuje wiele wsparcia od rodziców. Nie wyklucza też, że kiedyś uda jej się znaleźć odpowiedniego partnera. 

AG 

Serce. Quiz wiedzy ogólnej
1/18Serce w kartach to:
Zobacz także
Komentarze (127)
Rosati ostro o byłym facecie: Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, zostałabym odrzucona przez społeczeństwo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • mejerewa

  Oceniono 70 razy 68

  Wszystko to prawda, ale sama sobie przeczy, skoro planowała rodzinę z nałogowym zdradzaczem żony i płodzicielem pozamałżeńskich dzieci. Dlaczego liczyła, że dla niej zrobi wyjątek, rozwiedzie się i ustatkuje?

 • Gość: Pena

  Oceniono 51 razy 39

  Ładna dziewczyna,nie najgorsza aktorka,z dobrego domu- dlaczego wybiera samych starych i problemowych facetów(Kolonko,Żuławski,śmigielski).Czy naprawdę nie ma fajnych trzydziestolatków?

 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 38

  Przecież w momencie gdy zaszła z nim w rzekomi planowana, jak sama podkreśla, ciaze to facet był już żonaty, miał dzieci z zona i na boku z kochanka: wiec rosati od początku była kolejna kochanka. Serio jest tak głupia ze planowała z nim przyszłość, myślał ze porzuci żonę i dzieci żeby wychowywać kolejne dziecko tylko z nią? Chciała zbudować szczęście rozwalając rodzina i to z nałogowym plodzimierzem. A tu zonk pan ja tez kopnął w dude.

 • Gość: mn

  Oceniono 35 razy 31

  Fajnego faceta wybrała sobie do założenia rodziny. Jest aż taka durna, czy tylko plecie trzy po trzy?

 • Gość: weronika

  Oceniono 39 razy 23

  sama mu dałaś doopska bez gumy choć wiedziałaś że jebaka ma żonę, dzieci i inne jeszcze dzieci. Są tacy są faceci ale też są takie kobiety jak ty. Jesteście siebie nic nie warci. I nie odwracaj kota ogonem. weinsteinowi i żuławskiemu dawałaś bo co ?

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 39 razy 21

  Pani Weroniko niech się Pani nie kompromituje bo to zakrawa na drugą Panią Żyłę

 • Gość: Karol

  Oceniono 31 razy 21

  Biedactwo :-)) ukrywał przed nią poprzednie związki i dzieci??? 😂
  Pchała mu się do łóżka to ma! Nic nie mówiła, że ja zgwałcił.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 22 razy 18

  A gdyby to ona się zastanowiła, co wyprawia pakując się w związek z facetem po takich przejściach, to by teraz nie musiała płakać i się żalić na swoją niedolę w internecie. Rozumu nie ma czy co? Ja nawet bym nie pomyślała o związku z takim facetem. A jak ona taka ryzykantka, to niech teraz płaci za swoje błędy.

 • Gość: giosc

  Oceniono 32 razy 18

  Kobieta bez klasy tylko się kompromituje piorąc publiczne brudy i jeszcze w taki obrzydliwy sposób promuje się na biednym dziecku, tej Rosati naprawdę odbiło @

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX