Małgorzata Rozenek-Majdan w dopasowanej sukni na czerwonym dywanie. Kreacja to odpowiedź na plotki o ciąży?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uświetnili swoją obecnością galę Szlachetnej Paczki. Gwiazda na czerwonym dywanie pokazała się w zjawiskowej sukni, która podkreśliła jej nienaganną sylwetkę. Kreacja uciszy plotki o ciąży?

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie udziela się w rozmaitych akcjach charytatywnych. Z tego też powodu w minioną niedzielę gwiazda u boku swojego męża, Radosława Majdana, pojawiła się na finałowej gali Szlachetnej Paczki. Śmiało możemy stwierdzić, iż gwiazdorska para ponownie skradła show. Spójrzcie tylko na kreację Małgorzaty!

Małgorzata Rozenek-Majdan na gali Szlachetnej Paczki

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się na czerwonym dywanie w zjawiskowej, bardzo dopasowanej sukni do samej ziemi. Olśniewająca, biała kreacja ze złotymi zdobieniami podkreśliła naprawdę nienaganną sylwetkę gwiazdy. Tym samym również wyeksponowany został płaski brzuch "Perfekcyjnej". Czy w ten sposób Małgorzata chciała urwać liczne już spekulacje na temat jej rzekomej ciąży? Naprawdę bowiem trudno dopatrywać się u niej jakichkolwiek dodatkowych krągłości.

Nadzwyczaj elegancki look gwiazdy uzupełniły także białe szpilki oraz niewielka, złota torebka. Małgorzata, jak na nią przystało, prezentowała się wprost perfekcyjnie. Podobnie było również w przypadku Radosława. Mąż gwiazdy postawił na klasyczny garnitur, dzięki czemu cała stylizacja była dość prosta, ale przy tym i elegancka. 

Zobaczcie galerię, gdzie znajdziecie więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana prosto z finałowej gali Szlachetnej Paczki. Jak oceniacie tę stylizację "Perfekcyjnej"? 

DH

Więcej o:
Komentarze (94)
Małgorzata Rozenek-Majdan w dopasowanej kreacji na czerwonym dywanie. Widać ciążowe krągłości?
Zaloguj się
 • Gość: Mmm

  Oceniono 11 razy 7

  Ona nie ma wstydu beke miała ze wszystkich na temat swojej ciąży...i jej w to graj ....

 • Gość: Ja

  Oceniono 14 razy 6

  Wszyscy nasmiewali się z udawanej ciąży,więc zapewne zrezygnował z ciągnięcia szopki.
  Nie jest istotne o czym ludzie gadają,ważne żeby gadali.
  Autoreklama jak 150.
  ZENADA

 • Gość: olala

  Oceniono 14 razy 6

  Dół koszuli wyraźnie odznacza się pod obcisłą spódnicą...kiepsko to wygląda

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Ludzie, wy piszecie ,a oni zacierają ręce i śmieją się z was , a pieniążki..kap,kap, kap, kap i plotek zarabia i inni ,dlatego są na pierwszych stronach, ja już rezygnuje nie dam im zarobić!!! Spadać błazny, Rozenek i Majdan, brać się za uczciwą pracę, darmozjady!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Nareszcie do siebie oboje pasują, jak cholera!!! Rozenkowa, dwa rozwody, Majdan też, takie same charaktery, dwa świeczniki, przy dwóch żonach Majdan się nie wybił, ona przy mężach też, dopiero , jak przelecili kilka łóżek....pasują do siebie jak ulał ,oboje kochają światła fleszy, ona zrobiona i ma się za nastolatkę, a on rozanielony pod jej pantoflem, para klanów!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX