Konsekwencje dyktatorskich zapędów Meghan Markle. Pracownicy mają dla niej przykre przezwisko

Księżna Diana zyskała przydomek "królowej ludzkich serc", Meghan Markle również doczekała się pierwszego przezwiska. Nie jest ono jednak równie pochlebne.

Meghan Markle w ciągu dwóch miesięcy straciła aż dwie asystentki, a obsługa Pałacu powoli się wykrusza. Wszystko przez trudny charakter księżnej Sussex i jej ciągłe żądania oraz humory. Trudno się więc dziwić, że pracownicy Meghan za nią nie przepadają. Mają dla niej nawet przykre przezwisko. 

Meghan Markle nie jest lubiana 

Meghan Markle nie cieszy się sympatią w Pałacu. Według personelu żona Harry'ego jest rozpieszczona, ma nawet "dyktatorskie zapędy" i wymaga od pracowników więcej, niż powinna. Nic więc dziwnego, że pracownicy Meghan znaleźli dla niej odpowiednie przezwisko. Według zagranicznych mediów pracownicy nazywają ją "Duchess Difficult", czyli "trudna księżna".

Meghan Markle doprowadziła asystentkę do łez

Jakiś czas temu pierwsza asystentka księżnej Meghan - Melissa Toubati - nagle odeszła z Pałacu, ponieważ nie dogadywała się z Meghan. Żona Harry'ego miała obarczać ją przytłaczająca liczbą obowiązków. W pewnym momencie doprowadziła nawet swoją podwładną do łez

Miejsce Toubati zajęła kolejna asystentka, Samantha Cohen, związana z pałacem 17 lat. Niestety ta również zrezygnowała z pracy z księżną, z którą wytrzymała zaledwie kilka tygodni.

Myślicie, że Meghan zmieni swoje zachowanie i zacznie szanować podwładnych?

AG 

Więcej o:
Komentarze (175)
Meghan Markle nie jest lubiana w pałacu. Pracownicy mają dla niej przykre przezwisko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 188 razy 78

  Harrego po prostu dopadła miłość:). Jego wcześniejsze i obecne zachowanie wskazuje na to, że nie jest stabilny psychicznie Może to efekt braku matki i ciepła rodzinnego w wychowaniu? Tak, czy siak, kobitka dobrze o tym wie i go zwyczajnie osacza tą swoją wystudiowaną troską. Łasi się do niego, przytula, łapie za rękę, wpatruje z wystudiowanym zachwytem. Toż o niemłoda, doświadczona kobieta, dobrze wie co robi, a jak ktoś sądzi, że jej zachowanie jest spontaniczne, to się głęboko myli. Harry jest zachwycony, brakowało mu najwyraźniej takiego zainteresowania. I ok, ale kobieta zaczyna pokazywać pazurki, ze swoją rodzina się nie dogaduje, tu też próbuje mieszać. Sądzę, że ją sprowadzą niebawem na ziemię.

 • Gość: gosc

  Oceniono 148 razy 70

  To raczej oficjalne "przezwisko", ciekawe jak ja nazywają pomiędzy sobą :)

 • mln79

  Oceniono 54 razy 44

  "w ciągu dwóch miesięcy straciła aż dwie asystentki" - ale że jak? Skróciła o głowę?

 • Gość: Harry

  Oceniono 55 razy 41

  Nie "trudna księżna", ale "Księżna Trudność", co jednak brzmi nieco inaczej...

 • partyboi

  Oceniono 50 razy 40

  Jest XXI wiek, dajmy sobie spokój z brandzlowaniem się "koronowanymi głowami". U nas autorytetami ciemnego luda są sukienkowi, tam purpurowi.

 • Gość: kk

  Oceniono 45 razy 35

  Gazet w ohydny sposób szczuje, żeby zdobyć wiecej wejść, bo łatwiej jest jakieś szmatławce naśladować, niż coś sensownego spłodzic, a te nasze rodzime katoliczki, latające co niedziela do kościoła i szykujące sie do łamania opłatkiem w Wigilię, tylko czekaja na taki artykuł, żeby oblac kogoś gnojem i ulżyć swoim frustracjom, niespelnionych kur domowych.
  Coś ohydnego!!!!!!!!!!!!!

 • Oceniono 44 razy 30

  Kochani kobiety w stanie Błogosławionym się nie obgaduje. W miłości należy się dotrzeć. Wyglądają pięknie i ja osobiście życzę im Szczęścia. Może kiedyś Ją polubią, należy dobrze poznać, by kogoś lubić lub nie. Ma swój styl ubioru, no cóż każdy coś lubi, Ona jest wyjątkowa i niech tak zostanie. Fajnie się ubiera do jej twarzy. Harry no cóż, niech się kochają. Dobrze będzie i tego Im życzę. Szczęśliwego narodzenia nowego potomka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX