Małgorzata Socha na świątecznej imprezie. Towarzyszył jej mąż oraz dwie córki! Pierwszy raz zabrała ich ze sobą "na salony"

Małgorzata Socha wzięła udział w świątecznej imprezie, która została zorganizowana przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. Aktorka na wydarzeniu pojawiła się wraz z mężem oraz córkami. Wcześniej gościła też w śniadaniówce.

Małgorzata Socha jednego dnia zaliczyła aż dwa wyjścia. Aktorka z samego rana gościła w "Pytaniu na śniadanie", a już chwilę później bawiła się na świątecznej imprezie zorganizowanej przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. Charytatywny event pod hasłem "Magiczna gwiazdka" odbył się w jednej z warszawskich restauracji. Na wydarzeniu nie zabrakło oczywiście wielu gwiazd. Pojawiły się między innymi Magda Gessler, Katarzyna Zielińska czy Edyta Herbuś. Naszą uwagę przykuła jednak wspominana Małgorzata Socha, gdyż aktorka na bożonarodzeniową imprezę nie przyszła sama. Zabrała męża, Krzysztofa Wiśniewskiego, oraz ich dwie córki, Zosię i Basię. 

Małgorzata Socha na świątecznej imprezie - jak wyglądała? 

Małgorzata na charytatywny event postawiła jednak nie stroić się zbyt specjalnie. Miała na sobie klasyczne dżinsy, które zestawiła z szarym, luźnym swetrem. Do tak codziennej stylizacji aktorka dobrała jasny zimowy płaszczyk oraz czarne trapery na delikatnym obcasie. Socha postawiła na dość subtelny, naturalny makijaż i rozpuszczone włosy. Z twarzy aktorki nawet na chwilę nie schodził uśmiech, co być może spowodowane było faktem, iż na imprezie towarzyszył jej ukochany mąż oraz córki.

Małgorzata Socha z dziećmi. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jak oceniacie tę zimową stylizację gwiazdy?

DH

Więcej o:
Komentarze (14)
Małgorzata Socha na świątecznej imprezie. Towarzyszył jej mąż oraz dwie córki! Pierwszy raz zabrała ich ze sobą "na salony"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Oceniono 5 razy 5

  Zawsze lubiłem panią Małgosię, jak dla mnie dobra aktorka i piękna kobieta szczególnie podobała mi się w serialu Brzydula- naprawdę sztuka zagrać tak zwaną "jędze", a i zakładam że w życiu prywatnym taka nie jest, przekonały mnie o tym co niektóre komentarze

 • Gość: Marta

  Oceniono 6 razy 4

  Uwielbiam Małgorzatę,prywatnie normalna z dystansem do siebie kobieta, piękny człowiek!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 12 razy 4

  W zyciu osobistym, nie serialowym, to przesympatyczna osoba, niesamowicie wrecz. Osobowasc ma wspaniala, dla mnie tacy ludzie sa piekni.

 • Gość: Teresa

  Oceniono 5 razy 3

  Zawsze fajna i ciepła kobieta z tej Soszki,najlepszego na święta dla całej rodziny!

 • Gość: Megi

  Oceniono 5 razy 3

  Dzieci, rodzina, lubię Sochę jako aktorkę komediową, jedna z nielicznych w show-biznesie normalnych rodzinnych...bez afer na siłę żeby tylko zwrócić na siebie uwagę! Brawo!

 • Gość: Teri

  Oceniono 1 raz 1

  Rzeczywiście piękna kobieta.Widziałam aktorkę na żywo. Oprócz tego bardzo normalna i przemiła osoba.

 • Gość: Ec

  Oceniono 5 razy 1

  mysza

 • Gość: klara

  Oceniono 7 razy 1

  super buty

 • Gość: Gosc

  0

  Spojrzałam na Panią Małgorzatę i zobaczyłam w niej moja bratową sprzed 15-20 lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX