Piotr Żyła triumfuje w kolejnym konkursie, a co na to była żona? Wpis Justyny może zaskoczyć

Justyna Żyła przez długi czas oczerniała swojego (byłego już) męża w mediach społecznościowych. Po rozwodzie znów stała się jego wierną fanką.

Justyna Żyła szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. Celebrytce szybko zarzucono, iż wybiła się jedynie na nazwisku swojego męża, skoczka narciarskiego, Piotra Żyły oraz publicznym praniu brudów. Głośnym rozstaniem tej pary żyły przecież media w całej Polsce. Wszystko za sprawą licznych wpisów Justyny, które ta chętnie publikowała w sieci, oczerniając przy tym ówczesnego męża. Po kilkumiesięcznej batalii sądowej Justynie i Piotrowi w końcu udało się dojść do porozumienia i para jest już po rozwodzie. Co ciekawe, mimo rozstania Żyła nadal śledzi sportowe poczynania Piotra. 

Justyna Żyła kibicuje Piotrowi przed telewizorem

W minioną sobotę odbył się kolejny już konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Piotr Żyła prezentuje w tym sezonie naprawdę imponującą formę, co potwierdził również i tego dnia. Skoczek zajął drugie miejsce, a dziś powalczy o czwarte podium z rzędu. Jak możemy dowiedzieć się z InstaStory Justyny, ona również trzymała kciuki za byłego męża, oglądając zawody przed telewizorem. Celebrytka zamieściła zdjęcie, które opatrzyła dość zabawnym wpisem. 

Były, a Ty dalej się stresujesz. Brawo - czytamy.

Jak widać, rozstanie nie przeszkodziło więc Justynie w kibicowaniu polskim skoczkom. Przypomnijmy, że była żona Piotra wraz z dwójką ich dzieci pojawiła się również na otwarciu sezonu w Wiśle, gdzie osobiście wspierała naszą drużynę. 

Justyna w ostatnich miesiącach wielokrotnie zarzucała Piotrowi, iż ten ją zdradzał i nie szczędziła wobec byłego męża mocnych słów. Myślicie, że teraz postanowiła mu wybaczyć? 

DH

Więcej o:
Komentarze (51)
Piotr Żyła triumfuje w kolejnym konkursie, a co na to była żona? Wpis Justyny może zaskoczyć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 40 razy 34

  Jak byli razem, to zainteresowanie karierą męża ograniczało sie do brania kasy. Ani z nim na zawody nie jeździła, ani sukcesów nie komentowała. Mało tego, Piotrek o medale walczyl, a ona w tym samym czasie jechała po nim w mediach jak po starej kobyle, obrzucajac go gnojem i nie przejmując się tym, że przy okazji dzieciom krzywdę robi.
  Na rozwodzie dostała co chciała, Piotrek jej wszytsko zostawił, bo chciał szybko sprawę zakończyć i mieć ją przed zawodami z głowy, i miał rację, bo zamiast na głupiej babie mógł sie skupić na skokach, i efekty są rewelacyjne.
  Do niej dotarło, że kasa kasą, ale jednak bez męża jest nikim, to sie go uczepiła, jak rzep psiego ogona, żeby móc istnieć w mediach.

 • Gość: gość

  Oceniono 29 razy 23

  Na początku mnie to bawiło, ale teraz jestem przerażona. Ona sama się prosi swoim niepoczytalnym zachowaniem, żeby rodzina ją ubezwłasnowolniła dla jej dobra. Może ma schizofrenie, bo ja nie potrafię już wytłumaczyć jej postępowania i słów

 • Gość: hehehe

  Oceniono 25 razy 17

  Piter, ale żeś wdepnął w wielkie g. Gdzie ty miałeś oczy ?!

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 14

  Patrząc na tę wariatkę to niedługo usłyszymy, że policja postawiła jej zarzuty o znęcanie się psychiczne nad dziećmi. Z takimi tak właśnie jest w czterech ścianach.

 • Gość: ło

  Oceniono 19 razy 13

  i te emotikonki u 30-letniej baby ja pikole

 • Gość: ggg

  Oceniono 21 razy 11

  jak tak dalej będzie to wcale mnie nie zdziwi jak Piter zmieni sam nazwisko na inne

 • Gość: Marta900322

  Oceniono 21 razy 11

  Jemu to rozstanie ewidentnie służy

 • Gość: 77777

  Oceniono 22 razy 10

  Ta baba ma rozdwojenie jaźni?

 • Jacek Derda

  Oceniono 17 razy 9

  Ja jestem ciekawy , jak ona może w oczy spojrzeć dzieciakom, rodzinie , sąsiadom czy chociaż pani w sklepie robiąc zakupy... przecież to choroba psychiczna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX