Dominika Figurska znów daje o sobie przypomnieć. Sprzedaje z mężem... chrześcijańskie bluzy. "Idealne na świąteczny prezent"

Dominika Figurska i jej mąż Michał Chorosiński mają idealny pomysł na świąteczny prezent: "bluzy chrześcijańskie" z ich własnego sklepu "Słowo ma moc".

Dominika Figurska kiedyś była aktorką "M jak Miłość". Od lat jednak nie jest już kojarzona z tą rolą. Dziś Dominika jest radną PiS-u i kobietą, która publicznie przyznała się do zdradzania męża, twierdząc, że "kryzysy w małżeństwie są zbawienne", a do "przysięgi małżeńskiej dodałaby zdanie: będę ci wybaczać zawsze". Jako wierząca i praktykująca katoliczka nie tylko głośno krytykuje aborcję, ale twierdzi też, że "kobiety, które nie są w ciąży, tracą czas".

Dominika Figurska sprzedaje chrześcijańskie bluzy

Mało kto wiedział, że Dominika oprócz swojej działalności politycznej w szeregach partii PiS-u prowadzi też biznes z mężem Michałem Chorosińskim. W sklepie online "Słowo ma moc" sprzedaje "odzież ewangelizacyjną", m.in. bluzy "idealne za zimę" za 129 zł, koszulki za 55 zł i torby z nadrukowanymi chrześcijańskimi hasłami za 35 zł.

Witamy w naszym rodzinnym sklepie Słowo ma Moc, którego dewizą są słowa wypowiedziane przez św. Jana Pawła II: „Nie lękajcie się iść pod prąd...”. Specjalizujemy się w produkcji odzieży ewangelizacyjnej. Przygotowaliśmy coś dla każdego – koszulki katolickie dla pań i dla panów, a także dla dzieci. W naszym sklepie można również zakupić wysokiej jakości bluzy chrześcijańskie oraz torby - czytamy na stronie.

Dominika reklamuje swoje bluzy jako "idealne na świąteczny prezent". My się nie skusimy, a Wy?

WJ

Więcej o:
Komentarze (113)
Dominika Figurska znów daje o sobie przypomnieć. Sprzedaje z mężem... chrześcijańskie bluzy. "Idealne na świąteczny prezent"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zomzom

  Oceniono 95 razy 95

  To ta, która uciekła do kochanka, zrobiła sobie z nim dziecko a potem wróciła do męża? Mąż w tym czasie też jakąś babę miał?

 • Gość: Pixar

  Oceniono 96 razy 90

  Religia stała się idealna przykrywką dla aferzystów, pedofili, różnej maści biznesmenów na naiwnych. Interes wart kilkanaście miliardów w skali roku, zarówno zarobionych i wyłudzonych od państwa z podatków.

  Pozdrowienia dla prałata Jankowskiego, masturbującego się przy dzieciach i szanowanego przez swoich przełożonych arcybiskupów.

  To był wielki człowiek, prawdziwy katolik, prawdziwa twarz religii w Polsce, kilka wyjatkowych cech w jednym.

  A takich jak on jest wielu, to norma, nie wyjatek.

 • starczypl

  Oceniono 70 razy 68

  widać, że poprzednie bluzy z napisami o zbawiennej zdradzie małżeńskiej i z rogaczami nie wypaliły... czas chrystusa zaprząc do biznesu... brawo

 • cehaem

  Oceniono 55 razy 51

  Widac pani jest bardzo wierzaca skoro frymarczy tym na lewo i prawo. A ja glupi zawsze myslalem, ze sprawy duchowosci sa gleboko osobiste i indywidualne.

 • paulproteus

  Oceniono 47 razy 45

  Takie "kaczyńskie" są teraz na topie.....

 • kuba161048

  Oceniono 53 razy 41

  Ciemny lud to kupi ?
  Kupi a jakże, bo to ciemnocie doda otuchy i pocieszenia .

 • kindofmagic

  Oceniono 45 razy 39

  Bluzy z cytatami patrona pedofilów - urocze :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX