Andrzej Duda reaktywuje profil na Instagramie. Tym samym światło dzienne ujrzały nieznane dotąd prywatne zdjęcia prezydenta

Andrzej Duda powraca na Instagram. Prezydent RP reaktywował swoje konto, które obfituje też w prywatne zdjęcia jego rodziny.

Andrzej Duda swój profil na Instagramie założył już w 2012 roku. Prezydent swoją działalność w sieci zawiesił jednak po upływie zaledwie kilku miesięcy. Teraz okazuje się, że głowa państwa postanowiła reaktywować swoje konto, dzięki czemu zostało ono na nowo odkryte przez internautów. Na profilu prezydenta możemy też oglądać zdjęcia, które publikował na Instagramie kilka dobrych lat temu. 

Andrzej Duda ponownie na Instagramie. Dużo prywatnych zdjęć!

Pierwszą fotografią, którą Duda zamieścił na Instagramie po sześcioletniej przerwie, było oczywiście klasyczne selfie.

Znów w Katowicach na Konferencji Klimatycznej ONZ COP24. Wspomagamy osiągnięcie kompromisu. Trzymajcie kciuki! - napisał pod zdjęciem Duda. 

Naszą uwagę przykuły jednak te dużo starsze zdjęcia, które pochodzą sprzed kilku lat. Możemy oglądać między innymi prywatne, nieznane dotąd fotografie żony prezydenta, Agaty Dudy, a także ich córki, Kingi. Na jednym ze zdjęć obie panie pozują na górskim szlaku, na innym natomiast możemy podziwiać je w restauracji. 

Wśród starych zdjęć są również i takie, na których Andrzej Duda chwali się urodzinowym tortem, bukietem kwiatów w czajniku oraz pokazuje swoim obserwatorom fredkę. 

Dodajmy, że profil prezydenta RP na Instagramie obserwuje zaledwie 2000 osób. Być może stare zdjęcia Dudy spowodują, iż wkrótce liczba ta zdecydowanie urośnie. Z pewnością wielu użytkowników liczy także na to, że prezydent zwiększy teraz swoją aktywność w sieci. 

Koniecznie zobaczcie galerię, gdzie znajdziecie więcej nieznanych dotąd zdjęć, które Duda jeszcze kilka lat temu publikował na swoim Instagramie. Jest na co popatrzeć. 

DH

Więcej o:
Komentarze (104)
Andrzej Duda reaktywuje profil na Instagramie. Tym samym światło dzienne ujrzały nieznane dotąd prywatne zdjęcia prezydenta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Daarrek

  Oceniono 33 razy 17

  Patrząc na te istotę przychodzi mi na myśl tytuł jednej z piosenek zespołu LEJDI PANK.

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 15

  Duda powinien wrócić do SZKOŁY a nie na Instagram...BŁAZEN ..

 • andrew-live

  Oceniono 14 razy 8

  PALANT MALINIAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • amete

  Oceniono 14 razy 8

  Wspaniale! A kiedy zajmie się byciem prezydentem zamiast podpisywać wszystko jak leci?

 • basalykk

  Oceniono 13 razy 7

  CHWDAD

 • Gość: Wojtek

  Oceniono 17 razy 7

  On juz zrobil z siebie wielokrotnie ...... i niczym tego nie przebije np. Wypowiedz o żarówkach wstyd miec takiego """"" prezydenta"""""

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX