Doda pokazała album ślubny. Jest też fragment filmu z wesela! Jej mama nie mogła powstrzymać wzruszenia

Doda pochwaliła się na InstaStory albumem i filmem ze swojego ślubu. Pokazała zdjęcia, które nigdy wcześniej nie były publikowane w sieci.

Doda w kwietniu tego roku wzięła ślub z Emilem Stępniem. Uroczystość do ostatniej chwili była tajemnicą, a o zawarciu związku małżeńskiego wokalistka poinformowała już po fakcie. Twierdziła, że nauczona wcześniejszym doświadczeniem, nie chciała by jej związek stał się sprawą medialną, dlatego aż do dnia ślubu utrzymywała, że ze Stępniem łączy ją jedynie przyjaźń.

Doda pokazała zdjęcia ze ślubu

Do tej pory Doda opublikowała już sporo zdjęć z ślubnej sesji, ale nie tych prywatnych, z wesela. W piątek na swoim InstaStory prowadziła relację ze spotkania z przyjaciółką, z którą oglądała album oraz film z tego wyjątkowego dla niej dnia. Zdjęcia komentowała z typowym dla niej brakiem skromności:

No czy to nie jest sztos?

DODA OGLĄDA ALBUM ŚLUBNY - ZDJĘCIA>>>

Wokalistka pokazała także fragment ślubnego filmu, na którym śpiewa dedykowany rodzicom utwór Urszuli Sipińskiej "Cudownych rodziców mam". O ile jej tata zachowuje kamienną twarz, o tyle mama jest wyraźnie wzruszona.

WIĘCEJ ZDJĘĆ ŚLUBNYCH DODY >>>

WJ

Więcej o:
Komentarze (17)
Doda pokazała album ślubny. Jest też fragment filmu z wesela! Jej rodzice nie mogli powstrzymać wzruszenia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 11

  Pamiętam filmik, który pokazywąła z tego swojego niby hiszpańskiego ślubu. Ona w ślubnej kiecce pętała się na nim podobnie jak na Oskarach, chodząc z kąta w kąt i strzelajac sobie selfiki, a za pustym stołem siedziało jakieś spędzone na szybko towarzystwo w codziennych ciuchach i nawet nie wiedzieli co mają robić. Taki to był ślub, jak i "pobyt" w luksusowym hotelu w Dubaju. Dodzina się odpierdzieliła, weszli do hotelu i w korytarzu pan torebka strzelił jej kilka fotek. I na tym się relacja zakończyła. To jest mega mitomanka i manipulatorka, ale słabo jej idzie, skoro to aż tak widać.
  Mogła wziąć cichaczem ślub z tym całym Emilem, zeby nie mógł przeciwko niej zeznawać w prokuraturze i w sądzie, bo jako mąż może odmówić składania zeznań, jak to go Dorotka namawiała na wydojenie kasy z Hajzera. Jak ślub był, to musiał być zrobiony cichaczem, bo mogliby tego Emila wziąć od razu na przesłuchanie lub go zamknąć na w obawie o mataczenie i próbę uniknięcia zeznań, no ale przeciez tego nie powie, więc trzeba coś zmanipulować żeby medialnie zaistnieć.

 • SWK Margo

  Oceniono 9 razy 3

  Dodka-idiotka. Te jej śluby to jak Klan,nie mają zakończenia.

 • icc217

  Oceniono 3 razy 1

  cyce, cyce, cyce …. pfui !

 • Gość: Lora

  0

  On jest taki brzydki

 • kzlis

  Oceniono 2 razy 0

  wszystko jest na sprzedaż

 • Jacek Dąb

  Oceniono 2 razy 0

  Doda te zdjęcia to jak wiejskie wesele te kolory fatalnie

 • cezar85

  Oceniono 4 razy -2

  a kiedy pokaże wideo do jakiegoś dobrego numeru?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX