Kaczorowska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami" i publikuje mocny wpis. Najbardziej dostało się produkcji. "Tancerze są traktowani jak pionki"

Agnieszka Kaczorowska zamieściła na swoim Instagramie obszerne oświadczenie. Tancerka poinformowała, że na zawsze już odchodzi z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". To jednak nie wszystko. Na temat produkcji show padły naprawdę mocne słowa.

Agnieszka Kaczorowska pojawiła się w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" w 2014 roku. Swoje taneczne umiejętności prezentowała na parkiecie Polsatu przez sześć edycji. Teraz Kaczorowska publikuje jednak zaskakujący dla wielu wpis i wyznaje, że raz na zawsze żegna się z programem. 

Agnieszka Kaczorowska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"

Kaczorowska na swoim Instagramie zamieściła dwa zdjęcia, które opatrzyła oświadczeniem w temacie jej odejścia z tanecznego show. Na samym początku Kaczorowska przyznała, iż nie jest już w stanie łączyć prowadzenia własnej szkoły tańca z uczestnictwem w programie, który wymaga od niej bardzo dużego zaangażowania. 

Wszyscy, którzy widzieli w piątki uśmiechnięte twarze i kolorowe sukienki, nie wiedzą, ile tak naprawdę energii i zdrowia kosztuje ten program. Nie umiem robić coś na pół gwizdka, więc angażowałam się zawsze w to całą sobą, pracowałam znacznie więcej, niż ktoś ode mnie wymagał, przez 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin dziennie - czytamy. 

Agnieszka Kaczorowska ostro o produkcji "Taniec z Gwiazdami"

Kontynuując, Agnieszka wyznała, że zbyt duża ilość pracy i obowiązków spowodowała, iż aktorka nagle poczuła się samotna. Następnie Kaczorowska przeszła już do tematu samej produkcji "Tańca z Gwiazdami". To wówczas w oświadczeniu padły naprawdę moce słowa. Gwiazda przyznała bowiem, że taniec jest w tym programie jedynie niewielkim elementem. 

Ilość presji czy cała nagonka medialna, która temu towarzyszy, jest nie do zniesienia, dlatego niektóre gwiazdy w głębi duszy poddają się po pierwszym czy drugim odcinku - pisze Agnieszka.

To jednak nie wszystko. Kaczorowska pokusiła się także o ostry komentarz w kwestii traktowania tancerzy przez produkcję show. Jak się okazuje, nie wygląda to zbyt dobrze. 

Tancerze są niestety często traktowani jak pionki. Kiedyś mi to nie przeszkadzało. Potakiwałam na większość pomysłów, strojów czy zasad, ale teraz ważniejsze są dla mnie moje wartości - wyznała.

Jak dodała, już przed ostatnią edycją "Tańca z Gwiazdami" miała pewne obawy związane ze swoim uczestnictwem w show. Gwiazda przyznała, że w programie przestała się po prostu rozwijać, a telewizyjny parkiet przeznaczony jest dla tancerzy na innym etapie życia zawodowego. 

Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości - czytamy w oświadczeniu.

Na zakończenie Agnieszka Kaczorowska wyznała również, że nie planuje w przyszłości powrócić do "Tańca z Gwiaddam". 

Zaskoczyła Was decyzja, a przy tym także mocne słowa Kaczorowskiej? 

DH

Więcej o:
Komentarze (76)
Kaczorowska odchodzi z "Tańca z Gwiazdami" i publikuje mocny wpis. Najbardziej dostało się produkcji. "Tancerze są traktowani jak pionki"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Cerrie

  Oceniono 53 razy 35

  No, no. Czyli potrzebowała az sześciu edycji, aby nagle jej życiowe wartości stały się priorytetem. Ale o tym ile zarobiła w tym programie, jakoś nie wspomina.

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 18

  Tancerze sa narzedziami i koniec - tak, to sa pionki, nie dla nich powstalten program, nie o przynosza zyski.
  Tancerz/tancerka to fordanser - nic wiecej!

 • mer-llink

  Oceniono 27 razy 17

  "Tancerze są niestety często traktowani jak pionki." - żali sie pani tancerka.
  A jak maja być traktowani? Jak Królowa Eżbieta, no ostatecznie jak Madame MArcon? Są wynajmowani do okreslonego zadania, i za to są płaceni - maja posuwac program TzG do przodu; a nie samosięrealizowac, jak brzęczy pani Kaczorowska.
  Samorealizowac sie może wszedzie indziej, np. we własnej szkole. Voilea

 • Gość: m.

  Oceniono 15 razy 15

  Ale o co chodzi? Przecież to nie jest program dla tancerzy czy o tancerzach zawodowych. Tancerze, zawsze w drugim planie (czyli "pionki") mimo ogromu wkładanej przez nich pracy, mają poprowadzić do zwycięstwa tzw. gwiazdy. Koniec, kropka.
  Nie chce, to nie musi. Po co wciągać to otoczenie?

 • Gość: Iw

  Oceniono 17 razy 13

  Trochę brzydko p. Agnieszka napisała. Chyba jednak czegoś się od Tańca z Gwiazdami nauczyła. Teraz wypięła się na wszystkich, bo uważa się za gwiazdę. Kto szybko się wspina, jeszcze szybciej spada.

 • Gość: swen

  Oceniono 23 razy 13

  a niby jak mają być traktowani? program dla idiotów i tak właśnie są traktowani

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX