Lewandowska nie ma siły na trening. Internauci dopytują: Czyżby rodzeństwo dla Klarci w planach? Lekko się zirytowała!

Kilka dni temu Anna Lewandowska swoją stylizacją rozbudziła wyobraźnie fanów. Internauci byli już niemal pewni, iż Lewa jest w drugiej ciąży. Plotki te ponownie przybierają na sile, gdyż Ania przyznaje, że nie ma siły na trening, a w sieci publikuje stare zdjęcie z bratem.

Anna Lewandowska wzięła niedawno udział w dorocznej imprezie gwiazdkowej Bayernu Monachium. Trenerka pojawiła się na uroczystej kolacji oczywiście w towarzystwie swojego męża, Roberta Lewandowskiego. To wówczas na swoim Instagramie trenerka opublikowała ich wspólne zdjęcie, które w jednej chwili rozgrzało internautów do czerwoności. Lewa zapozowała bowiem w czerwonej sukni, która leżała na niej dość niekorzystanie. Fani zaczęli więc dopytywać Anię, czy ta przypadkiem nie spodziewa się drugiego dziecka. Lewandowska odpowiedziała krótko, iż nie jest w ciąży, a co więcej, już następnego dnia pochwaliła się w sieci swoim wyrzeźbionym, płaskim brzuchem. To jednak nie wszystko, gdyż spekulacje na temat rzekomej ciąży Lewej ponownie rosną w siłę. 

Anna Lewandowska nie ma siły na trening, a fani dopytują o ciążę 

Ania zamieściła niedawno na swoim InstaStory film prosto z sali treningowej, w którym poinformowała obserwatorów, iż naprawdę nie ma już siły na dalsze ćwiczenia. Dla wielu było to spore zaskoczenie, ponieważ Lewandowska znana jest ze swoich niespożytych pokładów energii. 

Dzisiaj to nie jest mój dzień. Zrobiłam trening regeneracyjny, bo jestem zmęczona po wczorajszych aktywnościach w samolocie i pędzie. Dzisiaj odpoczywam, mam nadzieję, że wy potrenujecie i zrobicie dobry trening za mnie - przyznała.

Kilka godzin później Ania postanowiła pochwalić się na Instagramie starym zdjęciem ze swoim bratem, Piotrem. To również wzbudziło zainteresowanie internautów, którzy kolejny już raz zaczęli spekulować na temat drugiej ciąży Lewej. 

Czyżby rodzeństwo dla Klarci w planach? - zapytała jedna z internautek.

Na odpowiedź Lewandowskiej nie musieliśmy zbyt długo czekać. 

Nie wierzę w to, co czytam. Czy już naprawdę nie można nosić ani oversizowych ubrań, czy też poruszać tematu swojego rodzeństwa? - napisała. 

Wydaje się, że Anię zaczynają powoli drażnić pytania w temacie ciąży, a najlepiej świadczy o tym kolejny komentarz, zamieszczony przez Lewą pod wpisem.

Kochana, ale spójrz na to z drugiej strony. Was jest tysiące, a ja jedna. Jeśli w co drugim poście ktoś sugeruje w komentarzach, że jestem w ciąży, a w mediach mniej więcej co tydzień. Ach, bo wiele osób też zapomina, że to prywatna sprawa - czytamy.

Czy tym razem Lewej w końcu uda się zakończyć liczne spekulacje internautów? 

DH

Więcej o:
Komentarze (22)
Lewandowska nie ma siły na trening. Internauci dopytują: Czyżby rodzeństwo dla Klarci w planach? Odpowiedziała!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lilka

  Oceniono 35 razy 33

  "Ach, bo wiele osób też zapomina, że to prywatna sprawa - czytamy."
  Wiele z osób zapomina, ze to prywatna sprawa???
  Przecież Lewandowscy o ciąży poinformowali cały świat!
  A później były cały czas wywiady treningi dla kobiet w ciąży, dieta i moda!
  Sami narzucali wszystkim się z ciążą a teraz taki tekst?
  Cóż za hipokryzja!!
  Prywatna sprawa u Lewandowskich jest sprawą wszystkich bo sami sprzedają swoją prywatność, zdają relacje co robią gdzie są...to po co później i do kogo pretensje?
  Ja im zle nie życzę ale irytuje mnie takie robienie z siebie ofiary podczas gdy samemu się to wszystko napędziło!

 • Gość: krakus

  Oceniono 29 razy 27

  was jest tysiące - a ja jedna , jedna,jedyna,inna,wyjątkowa

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 18

  'Prywatna sprawa'? Przeciez Lewandowska wywala wszystko na zewnatrz, wszystko na sprzedaz!

 • Gość: gościówa

  Oceniono 17 razy 15

  Prywatną sprawą byłoby gdyby nie użycie wizerunku własnej córki do celów komercyjnych. Miałaby moralne podstawy pisać o prywatności, gdyby od początku pozostawiła macierzeyństwo w sferze pozazawodowej. Teraz ciężko będzie jej (im?) zmienić podejście ludzi i pacyfikować ich patologiczną wręcz ciekawość tym tematem.

 • byann

  Oceniono 13 razy 11

  Jak to prywatna sprawa?

 • Gość: ok

  Oceniono 15 razy 11

  proponuje tej pani odpoczynek wyjechac baaarrdzzoo daleko i nie przypominac o swoim istnieniu

 • Gość: Etla

  Oceniono 9 razy 9

  'Aktywnosci w samolocie' - co to takiego? Cwiczenia izometryczne tak ja zmeczyly czy musiala pochwalic sie, ze czasem lata samolotem?

 • Gość: Maria

  Oceniono 9 razy 9

  Ach a od kiedy Lewandowska ma prywatne sprawy. Lewandowscy nic nie utrzymają w tajemnicy To pazerna chciwa rodzina wszystko sprzeda nawet życie prywatne.Przecież za każdego niusa to jej gruba kasę płacą.Gdyby nie płacili to by gębę trzymała w club i zachowała życie prywatne dla siebie Ale oni już na dziecku zarabiają Drugiego też by nie oszczedzili

 • Gość: flip

  Oceniono 11 razy 9

  niee nie psuj nastroju przed swietami kobieto

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX