Już jest niecenzurowany zwiastun "Kobiet Mafii 2"! Oszpecona Warnke, wulgarny Adamczyk i zagraniczne gwiazdy. Vega znów zaszalał

Jesteście gotowi? Patryk Vega właśnie udostępnił zwiastun swojego najnowszego filmu.

Patryk Vega idzie za ciosem. Po filmie "Kobiety Mafii" przyszedł czas na jego kontynuację. W sieci pojawił się już zwiastun i tak, jak można było się spodziewać, jest w nim mnóstwo wulgaryzmów. Słowo "ku*wa" pada co prawda tylko siedem razy w ciągu niespełna pięciu minut, ale nie brakuje innych zamienników, w sumie słyszmy je piętnaście razy.

"Kobiety Mafii" po raz drugi

W filmie po raz kolejny wystąpią Agnieszka Dygant oraz Katarzyna Warnke. Uwagę przyciąga charakteryzacja tej drugiej. Na twarzy aktorki widać dziury oraz bruzdy. Nie powinno to w sumie nikogo dziwić, wiele aktorek oszpeciło się już na potrzeby występu w produkcjach Vegi.

Nie brakuje też nowych postaci. Prawdziwym hitem ma być udział Angie Cependy - gwiazdy popularnej przed laty telenoweli "Luz Maria". W zwiastunie widzimy też odmienionego Piotra Adamczyka. Aktor jest łysy, ma brodę i mnóstwo tatuaży. Wygląda na to, że chce raz na zawsze rozstać się łatką "papieża".

W produkcji widzowie będą mogli podziwiać również Enrique Arce - znanego szerszej publiczności z serialu "Dom z papieru" - a także Joannę Jędrzejczyk. 

O czym są "Kobiety Mafii"

Grupa przestępcza, którą dowodzi Niania (w tej roli Agnieszka Dygant), przemyca do Warszawy tonę kolumbijskiej kokainy. Towar znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a w tym samym czasie do Polski przybywa Kolumbijka Aida (Angie Cepeda). Niebezpieczna kobieta zaczyna współpracować z polskim przemytnikiem Matem (Piotr Adamczyk).

ZOBACZCIE ZWIASTUN TUTAJ:

 

Wybierzecie się do kina?

Więcej o:
Komentarze (21)
Już jest niecenzurowany zwiastun "Kobiet Mafii 2"! Oszpecona Warnke, wulgarny Adamczyk i zagraniczne gwiazdy. Vega znów zaszalał
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zolza

  Oceniono 13 razy 13

  Jeeeesu, co to było!?

 • Gość: zniesmaczona

  Oceniono 9 razy 9

  Litości, co to było ? Brakowało tylko statku, co na koniec walnie w górę lodową...Ale szmira :P

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 8

  tego sie nie odzobaczy...

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 7

  co za gó...

 • Gość: knedlik

  Oceniono 6 razy 6

  Słabe że aż zęby bolą.

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 6

  zagraniczne GWIAZDY......he he he , sciagneli jakas dziunie z trzeciorzednego serialu latynoskiego...gwiazda na miare Vegi

 • Gość: alyene

  Oceniono 5 razy 5

  Żenada...

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 4 razy 4

  najsmutniejsze jest to, że miliony na to pójdą do kina.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX