Fani zaatakowali Wendzikowską po tym, jak opublikowała zdjęcie z dzieckiem. "Ledwo ją trzyma jedną ręką, ale selfie musi być"

Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciem z córką. Internauci zarzucili jej, że trzyma dziecko niedbale, robiąc przy tym selfie.

Anna Wendzikowska nie ma szczęścia w miłości. Niedawno rozstała się z Janem Bazylem i po raz kolejny została samotną matką, tym razem z dwójką małych dzieci. Na szczęście dziennikarka nie zamierza się poddawać. Wróciła do pracy i bez problemu godzi macierzyństwo z natłokiem obowiązków.

Gwiazda TVN regularnie publikuje też na Instagramie zdjęcia malutkiej Antosi i 3-letniej Kornelki. Niestety, jeden z ostatnich wpisów spotkał się z falą krytyki. O co poszło tym razem?

Wendzikowska wrzuciła zdjęcie, na którym w jednej ręce trzyma Tosię, a drugą robi zdjęcie. Internauci zarzucili jej skrajną nieodpowiedzialność i narażenie kilkumiesięcznego dziecka na niebezpieczeństwo.

Anna Wendzikowska znowu podpadła fanom

Pod zdjęciem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Ledwo trzyma to dziecko jedną ręką, ale selfie musi być. Co za ludzie...
Tak dziecko trzyma niedbale. Ważniejszy telefon...

Niektórzy poszli też o krok dalej i zasugerowali, że Ania szuka kolejnego partnera.

Akcja szukamy nowego faceta? 

Zgadzacie się z tymi komentarzami?

AD

Więcej o:
Komentarze (123)
Fani zaatakowali Wendzikowską po tym, jak opublikowała zdjęcie z dzieckiem. "Ledwo trzymają jedną ręką, ale selfie musi być"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Niki

  Oceniono 31 razy 21

  Ten showbiznes jest jak patologia,dziecko z tym,dziecko z tamtym....

 • Gość: Ezw

  Oceniono 31 razy 17

  Jan uciekł po zrobieniu testu na ojcostwo a żonaty biologiczny tatuś -Piotr ma swoją rodzinę , tak więc Ann musi uwieczniać swe samotne macierzyńswo poprzez selfie

 • Gość: Guv

  Oceniono 16 razy 12

  He he... ‘Fani zaatakowali’, dobre;) strach mieć fanów ;)

 • Gość: Ewa

  Oceniono 13 razy 11

  Dla mnie ona jest bardzo odpowiedzialną osobą. Po tygodniu od porodu wróciła do pracy , na każdym zdjęciu idzie sobie z kawą. Nawet nie usiłowała karmić piersią. No i najważniejsze są zdjęcia wlasnej przerobionej twarzy , bo dziecko tu to tylko dodatek .

 • Gość: Izzy

  Oceniono 25 razy 9

  Napiszcie lepiej, ze ojcem jej dziecka nie jest Bazyl tylko Piotr W. Chłop i tak zachował klasę, ze nie wydał oficjalnego oświadczenia tylko dał się publicznie linczować i ośmieszac.

 • Gość: anton

  Oceniono 10 razy 6

  Biedna Anna, wiesza psy na Janie,zeby tylko nie wyszło na jaw,że ojcem dziecka jest ktoś inny

 • Gość: Dot

  Oceniono 8 razy 6

  Po pierwsze plotek ma idiotów nie dziennikarzy. Sami piszecie więc powinniście wiedzieć, że dziecko ma kilka tygodni. Czy to prawda, że to dziecko Piotra W. z TVN? O tym napiszcie

 • varika

  Oceniono 10 razy 6

  No oczywiście teraz to jakieś selfie ważniejsze od własnego dziecka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX