Joanna Przetakiewicz objada się hamburgerem i frytkami. "Moją dietą jest brak diety". Post skomentowały Lewandowska i Chodakowska

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się fotografią, na której zajada się hamburgerem z frytkami. Przyznała, że nie stosuje żadnej diety. Jej post skomentowały Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska.

Joanna Przetakiewicz 11 grudnia skończyła 51 lat, jednak sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. Do tego doliczmy jeszcze promienną cerę, świetne włosy, makijaż. Oczywiście z pewnością projektantka ma spory budżet na kosmetyki i zabiegi, jednak wpływ na jej młodzieńczy wygląd z pewnością ma także aktywny tryb życia. Natomiast jeśli chodzi o dietę... jak się okazuje, wcale nie jest ona restrykcyjna.

Joanna Przetakiewicz zajada się hamburgerem i frytkami

Przetakiewicz udostępniła ostatnio na Instagramie fotografię, na której zajada się hamburgerem i frytkami. 

Często pytacie mnie, jaką stosuję dietę... Muszę Was rozczarować. Moja dietą jest brak diety. Z jednym wyjątkiem. Jem tylko to, co mnie uszczęśliwia. Staram się odżywiać zdrowo, ale kiedy nadchodzi taki dzień, w którym kuszą mnie soczystymi burgerami - nie mogę się oprzeć. Przetrwaliśmy poniedziałek, czas na nagrodę - napisała. 

Z góry przeprosiła za swój post Annę Lewandowską i Ewę Chodakowską.

PS: Wybaczcie @annalewandowskahpba @chodakowskaewa - dodała.

Trenerki nie pozostawiły wpisu bez odpowiedzi. 

Hehe. Kochana, przy Twoim stylu życia... Raz na jakiś czas to nawet nie grzech - napisała Anna Lewandowska.
Kotek! Następnym razem idziemy razem na tego burgera. Nie mam nic przeciwko SLOW FOOD! A ten burger na FAST mi nie wygląda. Zdrowa dieta to smaczne, pełnowartościowe i nieprzetworzone produkty. Ty jesteś całe życie na zdrowej diecie - dodała Chodakowska.

No... i to szanujemy! :)

embed

MM

Więcej o:
Komentarze (20)
Joanna Przetakiewicz objada się hamburgerem i frytkami. "Moją dietą jest brak diety". Post skomentowały Lewandowska i Chodakowska
Zaloguj się
 • j-a-ga

  Oceniono 33 razy 31

  Lizodupstwo stosowane.

 • cezar85

  Oceniono 22 razy 22

  niezwykle mi z tego powodu wszystko jedno

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Sfajdaly sie w gacie, ze taka sensacja?

 • Gość: ggggggg

  Oceniono 7 razy 7

  Hanka, nie traktuj tego tak dosłownie, to wszytsko to tylko gra pod publiczkę i pozory budujące wizerunek, dzieki któremu zarabiają więcej , jedna na szmatach druga na ćwiczeniach

 • elenem

  Oceniono 5 razy 5

  Ja też jadam to co lubię... bez głupich diet. :))

 • dank-a11

  Oceniono 7 razy 5

  O matko, przeciez Lewa to zaden autorytet.Dajcie juz sobie z nia na wstrzymanie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Promienna cera , z której strony i gdzie.Z bardzo bliska pokazać jej naturalność ,to te promienie od jej twarzy każą nam zamknąć szybko oczy , żeby na to nie patrzeć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX