Rosati opublikowała zdjęcie z sali porodowej. Bez makijażu i z dzieckiem przy piersi wygląda cudownie

Dokładnie rok temu Weronika Rosati po raz pierwszy została mamą. Odkąd na świecie pojawiła się Elizabeth, aktorka podporządkowała macierzyństwu całe życie. Z okazji rocznicy opublikowała wzruszające zdjęcie chwilę po porodzie. Cudowny widok!

Choć aktorka przez lata powtarzała, że chciałaby założyć rodzinę, długo nie miała szczęścia w miłości. Kiedy poznała Roberta Śmigielskiego, wiedziała, że to z nim chce mieć dziecko. Równo rok temu Weronika Rosati została matką Elizabeth. Gwiazda wydała fortunę na poród w USA. Jednak zależało jej na profesjonalnej opiece medycznej, ucieczce od paparazzi oraz amerykańskim obywatelstwie dla córki.

Jako pierwsza radosną nowiną podzieliła się Teresa Rosati. Matka aktorki opublikowała na Instagramie wpis, w którym zdradziła imię dziecka.

Kochana, dziękuję ci za wspaniałą wnuczkę - napisała wówczas projektantka.

Weronika Rosati świętuje urodziny córki

Mała Elizabeth szybko stała się oczkiem w głowie Weroniki. Aktorka odstawiła na drugi tor karierę i skupiła się na macierzyństwie. Z okazji pierwszych urodzin dziewczynki opublikowała urocze zdjęcie z sali porodowej.

Dokładnie rok temu spotkałam miłość swojego życia. Wszystkiego najlepszego Elizabeth. Specjalnie daję zdjęcie, które jest prawdziwe i bez filtrów. Zdjęcie na parę godzin po porodzie. Zdjęcia pozowane, glamour, gdzie będę umalowana, uczesana i ubrana też będą. Póki co, dzielę się fotką z najszczęśliwszego dnia mojego życia - napisała aktorka.

Fani byli zachwyceni szczerym wpisem i nie szczędzili Rosati ciepłych słów.

Takie zdjęcia są najpiękniejsze. Beztroskiego dzieciństwa dla Eluni!
Szczęścia, zdrowia, pomyślności i niekończącej się miłości.
Czy przed porodem, czy po, czy umalowana, czy nie - ZAWSZE jest pani piękna. A chwile po porodzie są najpiękniejsze - choćby nie wiem jak człowiek wyglądał.

Trzeba przyznać, że dawno nie widzieliśmy tak naturalnej Weroniki.

AD

Więcej o:
Komentarze (19)
Rosati opublikowała zdjęcie z sali porodowej. Bez makijażu i z dzieckiem przy piersi wygląda cudownie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kasia

  Oceniono 11 razy 7

  Każda mama z dzieckiem to widok piękny i wzruszający..niech rośnie kruszynka zdrowo:)

 • Gość: jhu

  Oceniono 5 razy 5

  A który facet nie jest zapładniaczem? Każdy. Ale kobiety nie chcą przyjąć tego do wiadomości i na siłę się pchają w ramiona nieodpowiednich. A potem płacz. Niewielu się nadaje na stałego partnera- takie są fakty. I tym bardziej ostrożnie się wybiera- w końcu to kobieta ma macicę i może ją zasiedlić lub nie, a nie facet.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  To naprawdę świetna aktorka, ale scena z porodówki z wenflonem i wystylizowanym tapirem na głowie... Serio?

 • Gość: Sofii

  Oceniono 8 razy 4

  Co te celebrytki nie zrobią że y zaistnieć

 • Gość: mbuza

  Oceniono 8 razy 2

  Oj, szkoda, że nie z porodu.

 • Gość: Jan

  Oceniono 5 razy 1

  Rosati zawsze była piękna , to jest uroda która nie wymaga upiększania. Córcia pewnie też będzie piękna a ten dupek ojciec niech zaluje !!!

 • Gość: Mila

  Oceniono 5 razy 1

  Gdyby serio była "świeżo" po porodzie to jej włosy byłyby rozczochrane poplatane i pewnie mokre od potu a tu gwiazda hollywood. Coś mi tu śmierdzi bardzo

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Piekna mama.Zycze szczęścia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX