Karolina Malinowska zdradziła, na co jej syn wydał komunijne pieniądze. "To było mega, popłakałam się"

Syn Karoliny Malinowskiej ma wielkie serce. Fryderyk przeznaczył pieniądze komunijne na świąteczne prezenty dla ubogich dzieci.

Karolina Malinowska od lat pomaga ubogim dzieciom z warszawskiej Pragi. Modelka dba o to, aby najbardziej potrzebujące dzieci znalazły prezenty pod choinką. Okazuje się, że wszystko zostaje w rodzinie, bo synowie gwiazdy także angażują się w akcje charytatywne.

Dla moich dzieci pomaganie jest czymś tak oczywistym, jak oddychanie - wyznała w rozmowie z Newseria.pl.

Najstarszy syn Karoliny, Fryderyk, zrobił coś wyjątkowego.

Syn Malinowskiej kupił prezenty ubogim dzieciom

Karolina zdradziła w wywiadzie, że kiedy w ich domu przygotowywane są paczki dla dzieci, Fryderyk, Julian i Christian są bardzo zaangażowani i osobiście wkładają słodycze i zabawki do pudełek.

Najbardziej oddany jest jednak najstarszy syn. Modelka wyznała, że w tym roku Fryderyk bardzo ją zaskoczył. 10-latek oznajmił swoim rodzicom, że sam chce kupić prezenty dla czwórki dzieci. Dodał, że zamierza wydać na to swoje komunijne pieniądze.

Powiedział do mnie i do mojego męża, że on w tym roku z tej listy przejmuje sam czwórkę dzieci i z pieniędzy, które dostał na pierwszą komunię świętą, sam pójdzie do sklepu i sam te paczki z własnych pieniędzy kupi. To był ten moment, kiedy pomyślałam: było warto. To jest mega, powiem szczerze, że ja się popłakałam – mówi Karolina Malinowska.

Dla rodzina to z pewnością jest najpiękniejszy prezent. Chyba każda mama wzruszyłaby się na miejscu Karoliny.

Piękny gest!


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (15)
Karolina Malinowska zdradziła, na co jej syn wydał komunijne pieniądze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: enzett

  Oceniono 11 razy 7

  ja pierdziele... wam ludzie nigdy nie dogodzi!!!! Gdyby opisali, że kupił sobie mega wypasione zabawki to też byście psioczyli, że bachor nie wychowany... A jak komuś pomaga to też trzeba jadem pluć no nie, bo to takie polaczkowe przecież!

 • Gość: O-la

  Oceniono 6 razy 4

  Zamiast pochwalić, to wszyscy hejtują. Nie ma, kurdę, takiej kasy żeby dzieci nie dały rady przewalić na zabawki. A On tego nie zrobił. Z autopsji znam przypadki, że im więcej dzieci mają, tym więcej chcą i są chytre. Brawo Młody Mężczyzno! Jesteś super! Gratulacje dla Rodziców za wychowanie 👍🏻😊

 • Gość: Harmony

  0

  Ludzie ile w was jadu! Wstydzę się za wasze wpisy - nie potraficie się cieszyć czyimś szczęścieam???Ta rodzina jest pełna radości i miłości wzajemnej w wychowywaniu swoich dzieci. Życzę pięknego życia.

 • Gość: Filo

  Oceniono 4 razy 0

  Pełna dupa wszystkiego...

 • mmagi

  Oceniono 3 razy -1

  no jakaż jestem podniecona,a kupę pani malinowska jaką robi pani rodzinka?

 • oczy_argusa

  Oceniono 12 razy -2

  szkoda, że nie przeznaczył tych pieniędzy na pomoc ofiarom molestowania seksualnego przez katolickich księży

 • Gość: Jan

  Oceniono 7 razy -3

  No i co ? Trzeba tym się chwalić ? Pusta baba.....

 • Gość: amp

  Oceniono 8 razy -4

  nawet nie wiem kto to jest ta Malinowska

 • yegua-ha

  Oceniono 23 razy -5

  Tak robią ci, którym się przelewa. Nie ma już niczego, czego mógłby chcieć dostać, no to czas, by dobry biały Pan rozdał cukierki biednym murzynkom. Jest potem czym się chwalić na fejsie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX