"Miłość jest wszystkim". Widzowie krytykują koncert: Wszyscy fałszują i jest strasznie nudno!

"Miłość jest wszystkim" to koncert zorganizowany w Gdańsku, podczas którego wystąpiły polskie gwiazdy. Jak łatwo się domyślić, motywem przewodnim była miłość. Impreza jednak została skrytykowana przez widzów.

W niedzielę o godzinie 17:00 rozpoczął się koncert "Miłość jest wszystkim", który mogliśmy zobaczyć na antenie TVN. Wydarzenie zostało zorganizowane w Gdańsku, a prowadzili je Olivier Janiak i Agnieszka Grochowska. Na oficjalnym profilu stacji na Facebooku zawiedzeni widzowie zostawili wiele słów krytyki.

"Miłość jest wszystkim". Widzowie bezlitośni

Podczas imprezy zaśpiewali m.in. Edyta Górniak, Natalia Szroeder, Patricia Kazadi czy Piotr Kupicha. Piosenki, jakie wybrali, dotyczyły miłości. Były one głównie po angielsku, na co uwagę zwrócili zbulwersowani widzowie. Nasi artyści zaprezentowali swoje wersje takich utworów jak np. "Love Is In The Air", którą wykonuje John Paul Young, czy "All You Need Is Love" zespołu The Beatles.

Czy koncert "Miłość jest wszystkim" jest dla widowni anglojęzycznej? Trzy pierwsze utwory polscy wykonawcy wykonali w języku angielskim. Do tej pory na siedem piosenek tylko jedna wykonana była w języku polskim, a pozostałe w angielskim.
Oglądam koncert i zastanawiam się, czy nie ma piosenek o miłości w języku polskim - piszą.

Wielu z nich uznało także, że koncert był bardzo nudny i zdecydowali się przełączyć kanał. Brakowało im radości i energii. Poza tym widzowie zwrócili uwagę, że występujący po prostu fałszują.

Zawiodłam się. Zero radości! Co to było?!
Wszyscy fałszują i jest strasznie nudno!
Poddałam się po 30 minutach oglądania i słuchania - komentują.

A Wy oglądaliście? Jakie macie odczucia?

AW

Więcej o:
Komentarze (29)
"Miłość jest wszystkim". Widzowie zawiedzeni koncertem: Wszyscy fałszują i jest strasznie nudno!
Zaloguj się
 • Gość: Tereza

  Oceniono 21 razy 15

  nudni prowadzący, bez radości,zimni, byle jacy, wykonawcy bez polskiego języka, szkoda czasu, przelaczyłam kanał

 • Gość: żenada

  Oceniono 22 razy 14

  Dlaczego koncert w Polsce, wykonawcy polscy a śpiewają po angielsku czyżby wstydzili się naszego języka? ???

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 14

  takie mamy gwiazdy

 • Gość: ...

  Oceniono 12 razy 10

  Śpiewał Feel....wyłączyłam

 • Gość: Anna

  Oceniono 9 razy 9

  Nuda,tacy artyści a śpiewali nie swoje utwory,a w ich repertuarze też są utwory o miłości,i brak życia czy miłość to wielkie nieszczęście?

 • Gość: Koncertowo

  Oceniono 19 razy 7

  Koncert fatalny! Zapowiadający robili dobra minę-kompletnie nie sprawdziła się Agnieszka Grochalska zaglądający co chwile do notesu Górniak niemiłosiernie fałszowała,Wyszkoni tez nie lepiej Wstyd! Mamy tyle pięknych polskich piosenek TVN zszedł na psy...

 • Gość: Kasia

  Oceniono 5 razy 5

  Z całym szacunkiem ale zamiast może tyłu w brzuchu miałam poczwarki ! Co ten koncert miał wspólnego z miłością ? Interpretacje muzyczne tragedia ,wokaliści wstyd fałsz za fałszem totalna klapa

 • Gość: Ewa

  Oceniono 4 razy 4

  Nuda, przeciętność, kiepskie piosenki, kiepskie wykonania, sztywność, brak polotu i rozmachu, nuda wyłaniała się zewsząd, od prowadzących, po wykonawców i oprawę. Tyle jest pięknych piosenek... tylu wspaniałych wykonawców, mamy tak piękny język polski, gdzie to wszystko się podziało?? Gdzie radość swoboda, luz piękno, jak wygląda miłość??? Może w ogóle jej nie znamy, zapewne miłość to nie komercja ani:"Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
  To też nie diabeł rogaty
  Ani miłość kiedy jedno płacze
  A drugie po nim skacze ..." jak w piosence zespołu Happysad.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX