Jennifer Aniston tajemniczo o macierzyństwie: Kto wie, co przyniesie przyszłość

W najnowszym wywiadzie dla "Elle" Jennifer Aniston wyznała, że nie przekreśla swoich szans na zostanie matką.

Jennifer Aniston zawsze unikała tematu macierzyństwa. Gdy media donosiły o jej ciąży, irytowała się i trudno się dziwić. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że brak dzieci nie jest jej wyborem.

Nikt nie wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie, przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie - mówiła w rozmowie z "In Style".

Teraz Aniston udzieliła obszernego wywiadu amerykańskiemu "Elle" i wyznała, że wciąż ma nadzieję, na to, że zostanie matką.

Kto wie, co przyniesie przyszłość w kwestii związków i posiadania dzieci? Przy współczesnym postępie naukowym i różnych "cudach" możemy na pewne rzeczy pozwalać sobie później niż mogliśmy w przeszłości - stwierdziła.

Jennifer Aniston o swoich związkach

Gwiazda "Przyjaciół" ma za sobą dwa zakończone małżeństwa, jednak nie uważa tego za życiową porażkę. Przyznaje, że ludziom łatwo przychodzi ocenianie innych, bo przyzwyczaili się do myślenia, że w pewnym wieku kobieta powinna mieć już męża i dzieci.

Nie czuję pustki. Naprawdę nie. Moje małżeństwa były udane. Kiedy się kończyły, to był nasz wybór, bo chcieliśmy być szczęśliwi (...). Mamy jedno życie, a ja nie chciałam go budować na strachu. Na strachu przed samotnością. Trwać w małżeństwie tylko z powodu strachu, wiedząc, że sama siebie krzywdzę.

Aniston wyznała też, że nigdy nie marzyła o ślubie jak z bajki i idealnym domu. Jako dziecko z rozbitej rodziny marzyła tylko o zbudowaniu miejsca, w którym będzie się czuła bezpiecznie.

WJ

Więcej o:
Komentarze (6)
Jennifer Aniston planuje ciążę? "Kto wie, co przyniesie przyszłość". Mówi też o swoich małżeństwach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lolo

  Oceniono 2 razy 2

  A w ktorym momencie ona mowi ze planuje???

 • feelek

  0

  Jenifer Aniston planuje ciążę?
  A kto się w tym momencie zwykle śmieje?
  if you are religious: God,
  if you are atheistic: you, yourself

 • Eva M

  Oceniono 2 razy -2

  jak chciała mieć dziecko powinna była adoptować jak Sandra Bullock. ona nawet nie ma męża. ale bardzo chciała dać dziecku miłość. adoptowała chłopca potem dziewczynkę. nie katowała się medycyną .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX