Katarzyna Nosowska padła ofiarą złodziei. Skradziono jej auto, a ona ogłosiła to w przedziwny sposób

Katarzyna Nosowska opublikowała na Instagramie nagranie, w którym wyznała, że skradziono jej auto. Piosenkarka nie apelowała jednak o jego zwrot, a kradzież nazwała "prezentem".

Katarzyna Nosowska znana jest ze swojego specyficznego, ironicznego humoru, który przyświeca jej instagramowym nagraniom. Obserwatorzy jej profilu mogli się przekonać o tym również tym razem. Nosowska bowiem w przedziwny sposób poinformowała fanów, że jej samochód został skradziony. 

Katarzyna Nosowska została okradziona

Katarzyna Nosowska padła ofiarą złodziei. Jej auto zostało skradzione sprzed bramy bloku, w którym mieszka. Artystka tą smutną wiadomością podzieliła się z fanami, ale ku ich zdumnieniu nie apelowała o zwrot auta. Za to kradzież sarkastycznie nazwała sztuczką magiczną. 

Mikołaj w tym roku zachwycił mnie. Otrzymałam prywatny pokaz sztuk magicznych. Samochód, który stał pod bramką, zniknął - przyznała. 

Ale to nie koniec. Nosowska ironicznie szukała w całej tej sytuacji zalet:

Pomyślałam sobie, że Mikołaj jest niezwykły, ponieważ nie dość, że ja otrzymałam sztukę magiczną, znikający samochód, to jeszcze do tego mieszkańcy Mokotowa otrzymali dodatkowe miejsce do parkowania.

A na koniec dodała:

No i najważniejsze. Ktoś otrzymał od niego samochód. Wspaniały to był dzień. Pozdrawiam.

Fani podzielili się na tych, którzy współczuli wokalistce i tych, którzy docenili po raz kolejny jej poczucie humoru. Wy też je doceniacie?

AG 

Więcej o:
Komentarze (30)
Katarzyna Nosowska padła ofiarą złodziei. Skradziono jej auto, a ona ogłosiła to w przedziwny sposób
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 58 razy 50

  Gdyby miała na imię Marta ( nazwisko jedno z 4 do wyboru) to już by miała samochód pod domem, umyty i wywoskowany, a w środku kosz przeprosinowy i pozdrowienia dla capo di tutti frutti)

 • Gość: Kat

  Oceniono 18 razy 14

  Bo ważne, by w każdej sytuacji znaleźć pozytywy. Może Mikołaj pomyślał, że Kasia zasługuje na lepszy samochód.

 • klamtusek

  Oceniono 13 razy 11

  Może Mikołaj uznał, że zdrowiej będzie chodzić. A zdrowie to przecież najlepszy prezent.

 • 5-mamuska

  Oceniono 11 razy 5

  I jak Kasi nie kochać?
  KOBIETA z klasą i poczuciem humoru w tej niezbyt fajnej sytuacji - po co się wściekać, wystarczy zgłosić POLICJI, która może zajmie się złodziejami zamiast aresztować niewinnych ludzi nad ranem np.za KONSTYTUCJĘ.

 • gj61

  Oceniono 5 razy 3

  I racja, Pani Katarzyno!!! Samochód, rzecz nabyta, tylko kupa blachy. Był ubezpieczony? To fajnie, kupi Pani sobie nowy, czego serdecznie Pani życzę! Zdrowia i nieustającego poczucia humoru w Nowym Roku życzę!!!

 • Gość: Anka

  0

  cudowna

 • sumosi

  Oceniono 3 razy -1

  To znak - nasi liderzy opinii powinni przestać emitować spaliny smogowe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX