"Rolnik szuka żony". Dorota jest w ciąży z Grzegorzem? Zdjęcia ze świątecznego odcinka nie uciszą tych plotek

W świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony" nie zabraknie Doroty i Grzegorza. Ich zdjęcia z planu dają do myślenia. Czyżby ich rodzina miała się powiększyć?

Finał 5. edycji "Rolnik szuka żony" mamy już za sobą. Mimo to rolnicy i ich wybranki nie pożegnali się jeszcze na dobre z widownią. Nagrano już bowiem odcinek świąteczny, który prawdopodobnie zobaczymy w Boże Narodzenie, 25 grudnia 2018 roku. 

My mamy już jednak zdjęcia z tego specjalnego odcinka show "Rolnik szuka żony" i wiemy, że podczas spotkania rolników z Martą Manowską nie zabrakło Grzegorza i Doroty. Czyżby wspólne zdjęcia ulubionej pary widzów potwierdzały plotki o domniemanej ciąży Doroty?

"Rolnik szuka żony" Grzegorz i Dorota spodziewają się dziecka?

Na nagranie bożonarodzeniowego odcinka "Rolnik szuka żony" Dorota nie wybrała opiętej sukienki, jak miało to miejsce w finale. Wybranka rolnika postawiła na elegancką czarną kreacją, a później zobaczyliśmy ją w luźnej koszuli.

"ROLNIK SZUKA ŻONY". ZDJĘCIA DOROTY I GRZEGORZA ZE ŚWIĄTECZNEGO PLANU. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

I choć obie stylizacje nie podkreślały jej brzucha, to naszą uwagę przykuło coś innego. Niemal na każdym ujęciu Dorota zasłania brzuch dłońmi. Również na zdjęciach z Grzegorzem widać, że ten ją nie tylko obejmuje, ale także czule dotyka właśnie brzucha wybranki. 

Czyżby w ten sposób oboje dawali do zrozumienia, że niedługo ich rodzina się powiększy? A może dowiemy się tego właśnie podczas ostatniego, specjalnego odcinka?

AG

Więcej o:
Komentarze (66)
"Rolnik szuka żony". Dorota jest w ciąży z Grzegorzem? Zdjęcia ze świątecznego odcinka nie uciszą tych plotek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ggg

  Oceniono 29 razy 29

  Przecież widać że nie jest w ciâży. To że ktoś siedzi w takiej pozycji albo że obejmuje brzuch niczego nie dowodzi. 3/4 ludzi jest w ciáży w takim razie. Co druga osoba w autobusie tak siedzi i zasłania brzuch torebkâ. To też ciâża???

 • Gość: Karola

  Oceniono 27 razy 23

  Paranoja. Trzeba uważać jak ręce się poloży bo już zaraz ciąża

 • Gość: ona

  Oceniono 31 razy 19

  Młoda dziewczyna, a zrobiona na czterdziestke. Kto jej taki fryz doradza? W odcinkach kręconych u rolnika była szczupła i dziewczęca, a teraz ciotka klotka.

 • Gość: aaa

  Oceniono 22 razy 18

  Dorota , masz piękne włosy, rozpuszczaj je , na upinanie wlosów przyjdzie czas . To upinanie postarza Cię ,....

 • Gość: Basia

  Oceniono 22 razy 18

  Piękna para z Dorotki i Grzegorza.Serdecznie im kibicuję.

 • Gość: Aj

  Oceniono 17 razy 15

  Dajcie spokoj. Przeczytala komentarze ze jest grubsza w tej strefie i ze nie dobrala odpowiedniej sukienki to i teraz zrobila inaczej. Wazne ze ją Grzes akceptuje: )

 • Gość: Anka

  Oceniono 14 razy 12

  Nawet jeśli jest, to cóż takiego dziwnego, trzeba się cieszyć, że miłość jest wielka. Bardzo im kibicuje. Pasują do siebie. Trzymam kciuki na dalszą drogę razem

 • Gość: Ala

  Oceniono 15 razy 11

  Życzę szczęścia Dorotce i Grzegorzowi.Fajna z Was para.Bardzo Wam kibicuję.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX