Książę William i księżna Kate opuścili spotkanie fundacji, którą prowadzą z Meghan Markle i księciem Harrym. Konflikt trwa

Wygląda na to, że książęcy bracia naprawdę się pokłócili. Ostatnie zachowanie Williama i Kate potwierdza plotki.

Wszystko wskazuje na to, że konflikt w rodzinie królewskiej nie jest tylko plotką, a czymś poważnym. Całe zamieszanie zaczęło się od wyprowadzki Meghan Markle i Księcia Harry'ego z Pałacu Kensington. Powodem ich decyzji miała być kłótnia książęcych braci.

Niedługo potem, brytyjska prasa zaczęła spekulować, że to księżna Meghan miała poróżnić Harry'ego i Williama. W międzyczasie w mediach pojawiły się też plotki, jakoby Meghan Markle i księżna Kate od dłuższego czasu pozostawały w chłodnych relacjach.

Księżna Kate i książę Harry unikają Harry'ego i Meghan?

Książęta wspólnie z małżonkami prowadzą Fundację Królewską. Tak przynajmniej wyglądało to do tej pory. Na dorocznym posiedzeniu zabrakło jednak księżnej Kate i księcia Williama, co tylko podsyciło plotki o konflikcie w rodzinie królewskiej.

Aby uspokoić domysły mediów, Pałac Kensington wystosował oficjalne oświadczenie.

Ich Królewskie Wysokości uczestniczą w tych spotkaniach po kolei. To było poświęcone programom prowadzonym przez księcia Sussex - przekazał rzecznik pałacu.

Informator "Daily Mail", donosi jednak, że sesja miała nieco inny charakter i nieobecność księcia Williama i Kate była sporym zaskoczeniem.

Harry i Meghan zjawili się nie tylko na posiedzeniu zarządu fundacji, ale również na świątecznym przyjęciu personelu. To był bardzo miły wieczór, szkoda, że Kate i William w nim nie uczestniczyli - mówi źródło.

Meghan Markle traci dobrą prasę

Jedno jest pewne. Największa przegrana sporu w rodzinie królewskiej to Meghan Markle. Jeszcze kilka tygodni temu zarówno media, jak i fani royalsów szaleli na punkcie nowej księżnej. Teraz o 37-latce mówi się jednak głównie jako sprawczyni całego zamieszania.

Na jakiś czas księżna Meghan postanowiła wycofać się z życia publicznego. Żona księcia Harry'ego ograniczyła oficjalne wystąpienia do minimum. Niewykluczone, że tak poradził jej sztab PRowców.

Więcej o:
Komentarze (56)
Książę William i księżna Kate opuścili spotkanie fundacji, którą prowadzą z Meghan Markle i księciem Harrym. Konflikt trwa
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GOŚĆ x

  Oceniono 37 razy 15

  Dajcie już spokój z produkowaniem tych bzdetów z brukowców.
  Wszyscy już wiedzą, że ich autorem jest Dan Wootton, redaktor The Sun, który się dostawiał do Meghan i przez półtora roku za nią latał, bo miał nadzieję, że nie dojdzie do ślubu z Harrym. Dostał kosza od Meghan i teraz się mści!
  Przecież się oficjalnie przyznał po dochodzeniu pałacu!
  A Kate i Willego nie miało być na tym spotkaniu. Każdy ma swoje zadania wyznaczone przez królową i musi się nimi zajmować.
  Np. Meghan prowadziła ostatnio spotkanie robocze z naukowcami i przedstawicielami Stowarzyszenia Uniwersytetów Wspólnoty Brytyjskiej w King's College w Londynie, uczestniczyła w spotkaniu organizacji CAMED, prowadzonym przez Michelle Obamę. Zresztą Harry przyjaźni się prywatnie z rodziną Obamów i chodzą nawet słuchy, że Michelle będzie jedną z matek chrzestnych dziecka, obok Georg'a Clooneya.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 14

  Tradycyjnie już pismak Plotka uważa, że brukowiec Daily Mail wie lepiej niż rzecznik pałacu królewskiego, co powinni robić synowie księcia Karola.

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 12

  Stuknijcie się w głowę pismaki!
  Harry i Meghan nigdy nie mieszkali w pałacu K., więc jak mogli się "wyprowadzić"?
  A ponadto Meghan jest w ciąży więc ogranicza swoje obowiązki.
  Kate gdy była w ciąży, to całymi tygodniami się nie pokazywała.

 • malwach1

  Oceniono 12 razy 10

  Poniższe komentarze pokazują jak łatwo wami manipulować. Gazeta pisze plotkę i przypuszczenie wyssane z palca, a wy już jedziecie na Meghan. Łatwowierni do bólu. I tak można zniszczyc kazdego czlowieka. Media podpuszczają zwykłych ludzi. Tu plotka, tam plotka i już. Smutne to.

 • Gość: b.

  Oceniono 22 razy 10

  znów tylko spekulacje

 • Gość: kk

  Oceniono 10 razy 8

  Jesteście żałosnymi sępami. To jest celowe podgrzewanie hejtu, byle kliknięć było więcej i byle reklamę drożej sprzedać, a że przy tym banda półgłupków wyleje na kogoś wiadro pomyj, to wam zwisa i powiewa!
  W tytule - "Książę William i księżna Kate opuścili spotkanie fundacji" - czyli sugerowanie,że na nim byli i z jakiegoś powodu wyszli w trakcie spotkania.
  ...a w treści - Na dorocznym posiedzeniu zabrakło księżnej Kate i księcia Williama! - czyli nie mogli opuścić spotkania, na którym ich w ogóle nie było.

  Nie potraficie przyciągnąć dobrym materiałem i tekstami na poziomie, to próbujecie mataczeniem. Dno!

 • Annia Socze

  Oceniono 3 razy 3

  cyt. śródtytuł : "Księżna Kate i książę Harry unikają Harry'ego i Meghan?" - ej, serio?

 • wooki74

  Oceniono 4 razy 2

  NIewątpliwie taki kon flikt napędza nieżle królewski boznes. Połowa brytyjczyków będzie śledzić go obgryzając paznokcie...jedn połowa kupi koszulki z napisem "Kate" a druga "Meghan"

 • Gość: Celi

  Oceniono 50 razy 2

  Meghan rodzina przestrzegała przed nią i chyba miała racje Złe jej z oczu patrzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX