Travis Scott zdradził Kylie Jenner? Plotka okazała się być głupim żartem. Raper i celebrytka skomentowali sytuację

Travis Scott i Kylie Jenner padli ofiarami wyjątkowo niewybrednego żartu. "Dowcip" YouTubera wywołał falę plotek.

W ciągu ostatnich kilku dni w zagranicznych mediach pojawiły się plotki, jakoby Travis Scott zdradzał swoją partnerkę Kylie Jenner. Wszystko zaczęło się od zdjęcia przedstawiającego mężczyznę łudząco podobnego do rapera, który przytulał się do dziewczyny nie wyglądającej jak 21-letnia siostra Kim Kardashian.

"Zdrada" Travisa Scotta

Okazało się, że zdjęcie to "dowcip" Christiana Adama - amerykańskiego YouTubera. Mężczyzna najprawdopodobniej nie spodziewał się, że jego żart wywoła aż taką burzę w mediach. Komik postanowił wystosować oświadczenie.

To nie miało na celu zniszczyć niczyjego związku, ani rodziny - napisał na Instagramie.

Kylie komentuje 

Sławna rodzina nie przyjęła jednak przeprosin. Kylie zdążyła odnieść do skandalu na swoim InstaStories.

Nie wiem, może to eksperyment społeczny dla niektórych osób, ale mieszasz w życiu prawdziwych ludzi, prawdziwych relacji i prawdziwej rodziny - napisała.

Travis Scott także skomentował zamieszanie wywołane "fake newsem". Pod postem na Instagramie napisał, że z dezaprobatą kręci swoją pie*doloną głową.

Trudno nam zrozumieć taki "żart". Wieść o niewierności chłopaka Kylie Jenner była jednym z najgorętszych tematów ostatnich dni dla amerykańskich mediów plotkarskich. Pikanterii dodawał fakt, że para powitała w tym roku swoje pierwsze dziecko - Stormi.

Więcej o: