"Kuchenne rewolucje". Właściciel restauracji odrzucił propozycję nowej nazwy, gdyż kojarzyła mu się z.. prezydentem Dudą!

Magda Gessler

Magda Gessler (screen/Player.pl/'Kuchenne rewolucje')

Z nami ostatni już odcinek "Kuchennych rewolucji" w tym sezonie. Ponownie nie zabrakło sporych emocji, gdyż w programie pojawił się pewien politycznych podtekst.

Magda Gessler w finałowym odcinku "Kuchennych rewolucji" wybrała się do Zamościa, by tam pomóc właścicielowi "Karczmy Ordynat". 53-letni pan Dariusz nie miał już pomysłu na dalszy rozwój swojej restauracji, która nie przyniosiła mu żadnych zysków, a wręcz same długi. Gessler oczywiście podjęła się przeprowadzenia rewolucji, chcąc przy tym, jak to zazwyczaj bywa, zmienić nazwę karczmy. To jednak nie spodobało się panu Darkowi. 

"Kuchenne rewolucje". Polityczny podtekst w programie?

Gessler zaproponowała, by restauracja przyjęła nazwę "Maliniak". Szef karczmy nie był tym pomysłem zachwycony i postawił się Magdzie.

To się kojarzy z pewną osobą teraz w Polsce - wyznał właściciel.

Wiele wskazuje na to, iż pan Dariusz decydując się na zanegowanie nazwy, którą zaproponowała mu Gessler, miał na myśli względy polityczne. Możemy wnioskować, iż mężczyzna chciał kąśliwie odwołać się do określenia prezydenta Andrzeja Dudy, porównanego jakiś czas temu do bohatera serialu "Czterdziestolatek", w którego to postać wcielał się Roman Kłosowski.

Sytuację tę zauważyli również widzowie. 

Ostatecznie Magda Gessler i pan Dariusz doszli do porozumienia, a restauracja przyjęła nazwę "Malinowa spiżarnia". 

DH

Trzy słowa, jedna baśń. Odgadniesz, o którą pytamy?
1/20Trzy słowa, jedna baśń. Odgadniesz, o którą pytamy? Na początek: jabłko, lustro, krasnal
Zobacz także
Komentarze (97)
"Kuchenne rewolucje". Właściciel restauracji odrzucił propozycję nowej nazwy, gdyż kojarzyła mu się z.. prezydentem Dudą?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • panbies

  Oceniono 48 razy 34

  Fakt. Maliniak to zło.
  Oryginał w porządku:)

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 40 razy 28

  Jego restauracja no to jego wybór :D

 • stach_79

  Oceniono 20 razy 16

  To może Budyń? Względnie Jarkowa wazelina?

 • maxim38

  Oceniono 24 razy 16

  Wcale się nie dziwię.....chyba,że "Maliniak" dał by pozwolenie na obwieszenie ścian portretami ze swych wystąpień :-) Tłumy by waliły jak do muzeum.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX