Kożuchowska rozważała rozstanie z mężem? Wróblewski dostał propozycję wielkiego kontraktu w Szwajcarii

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski są dla wielu definicją idealnego małżeństwa. Okazuje się jednak, iż życie tej dwójki nie jest tak bajkowe, jak mogłoby się nam wydawać.

Małgorzata Kożuchowska bardzo mocno chroni swoje życie prywatne. Aktorka w 2008 roku poślubiła Bartłomieja Wróblewskiego, z którym wspólnie wychowuje ich jedynego syna, Jana Franciszka. Mimo, iż gwiazda obecna jest w polskim show-biznesie już od wielu lat, bardzo rzadko porusza ona temat swojej rodziny. To właśnie za to podziwiają i szanują aktorkę jej fani, którzy uważają małżeństwo Kożuchowskiej wręcz za wzór do naśladowania. Jak się jednak okazuje, nawet w tym związku dochodzi do sporów i ostrych sprzeczek.

Małgorzata Kożuchowska rozważała rozstanie z mężem?

Na temat męża Kożuchowskiej nie wiadomo tak naprawdę zbyt wiele. Do mediów wyciekły jedynie informacje, iż Wróblewski jest bardzo szanowanym biznesmenem, który prowadzi firmę ochroniarską, działającą w instytucjach rządowych. Sukces w życiu zawodowym Bartka goni kolejny sukces. Jak donosi tygodnik "Świat & Ludzie", całkiem niedawno biznesmen dostał ofertę dużego kontraktu ze Szwajcarii. Co ciekawe, mężczyzna postanowił zrezygnować z tej szansy, by nie pozostawić Małgosi samej z ich 4-letnim dzieckiem.

Wymaga to przeprowadzki do Szwajcarii. Bartek musiałby przenieść się do Lozanny, tam głównie przebywać i pracować. Więc choć warunki były świetne, odmówił. Gdy wyjeżdża za granicę, a robi to często, bardzo tęskni za rodziną. Nie ma mowy, żeby żył z dala od nich - mówi na łamach tygodnika osoba zaprzyjaźniona z panią Małgorzatą.

Mimo, iż związek tej dwójki wydaje się być idealny, to między małżonkami dochodzi również do sprzeczek. 

Nawet jeśli pojawia się taki moment, kiedy nasze zdania są odmienne i nagle zapada cisza, to on zawsze potrafi to przerwać i powiedzieć: ‘Dobra, chodź na kolację’. I ja to uwielbiam - wyznaje sama Kożuchowska.

To właśnie dlatego, gdy nagle pojawiła się ogromna szansa na kontrakt w Szwajcarii, Wróblewski postanowił zrezygnować z wyjazdu. Najważniejsza bowiem dla mężczyzny jest rodzinna i fakt, że ma on możliwość wspierać swoją ukochaną żonę na rozmaitych płaszczyznach. 

Małgosia proponowała, żeby przemyślał decyzję, ale on nie miał wątpliwości. Chce być tu z nimi. Wtedy cała trójka jest najszczęśliwsza - mówi źródło tygodnika "Świat i Ludzie".

Taki mąż to czysty skarb!

DH

Więcej o:
Komentarze (27)
Małgorzata Kożuchowska rozważała rozstanie z mężem? Bartłomiej Wróblewski dostał propozycję wielkiego kontraktu w Szwajcarii
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Iza

  Oceniono 14 razy 10

  Mogła jechać z nim.Oszalamiajacej kariery tu nie robi, a w Szwajcarii pięknie, ludzi mili, fajny klimat.Ania Przybylska po świecie za Bieniukiem jeździła i jakoś to z kariera łączyła.No ale Kozuchowska woli scianki

 • Gość: aniamania

  Oceniono 9 razy 7

  A dlaczego ona nie może zrezygnować ze swojej pseudo-kariery? Rola w Rodzince i ogony w teatrze to żaden sukces. Pora znaleźć inny pomysł na siebie. Może to była właśnie ta stracona okazja na zmianę kierunku funkcjonowania?

 • Gość: Misiek

  Oceniono 6 razy 6

  Szkoda, w Lozannie jest swietnie @ nie wiedza co traca...
  Jestem tam co roku , inny swiat

 • Gość: Zaza

  Oceniono 16 razy 6

  Moja ciotka jest ich sąsiadka.On fajny facet pracuje i wychowuje syna, jej nigdy nie ma, a kiedy jest to bez kija nie podchodź.Szkoda chłopa, jedyny profit to jej zarobki chyba

 • javall

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Bartku powinien pan to jednak przemyslec. Nie powinien pan zajmowac pozycji meza swojej zony.

 • Gość: wibek

  Oceniono 5 razy 3

  "Wróblewski jest bardzo szanowanym biznesmenem, który prowadzi firmę ochroniarską, działającą w instytucjach rządowych."
  To wyjaśnia zamiłowanie Małgosi do PIS.
  Kariera ponad wszystko.

 • Gość: gambino

  Oceniono 6 razy 2

  1983 to najgorszy serial jaki ostatnio widziałem na Netflixie.

  Śmiertelnie nudny, kiepski scenariusz.

 • Gość: Norbi

  Oceniono 1 raz 1

  Kto jej płaci? I za co. Są młode dupki do sponsorowania w TV

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX