Małgorzata Rozenek skomentowała wyjście Jacka Rozenka z synem na pokaz mody. Postawiła sprawę jasno

Małgorzata Rozenek-Majdan w końcu postanowiła skomentować sytuację, która w ostatnich dniach wzbudziła sporo medialnego zamieszania. Co sądzi o tym, iż były już mąż zabrał ich 12-letniego syna na pokaz mody?

Jacek Rozenek w miniony wtorek pojawił się na pokazie mody Patrycji Kujawy. Nikt chyba nie spodziewał się, że jedno publiczne wyjście byłego męża Małgorzaty Rozenek-Majdan, może wzbudzić tak ogromne zainteresowanie mediów. Wszystko to za sprawą tego, iż na czerwonym dywanie Jacek brylował u boku swojego syna, 12-letniego Stanisława

Jacek Rozenek z synem na pokazie mody

Jacek Rozenek spotkał się wówczas ze sporą falą krytyki. Wielu osobom nie spodobał się bowiem fakt, iż Staś o godzinie 21:00 bawi się na warszawskich salonach. Co więcej, iż zachęca go do tego sam ojciec. Tę głośną medialnie sytuację postanowiła skomentować w końcu mama Stanisława i była żona Jacka, Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje zachowanie byłego męża

Na pytanie dziennikarza "Faktu", czy pokaz mody to odpowiednie miejsce dla 12-latka, Małgorzata wystosowała jasną odpowiedź. 

Wszystko, co dotyczy naszych synów i tej sprawy, załatwiamy między sobą – wyznała Rozenek

Wypowiedź gwiazdy zakończyła tym samym dalszą dyskusję w tym temacie. Co ciekawe, to samo pytanie zostało również skierowane do Jacka Rozenka. Ten miał jednak odmówić komentarza w tej sprawie. Czyżby przestraszył się byłej żony?

Uważacie, że Małgorzata Rozenek-Majdan powinna pozwolić swoim synom pokazywać się u jej boku na oficjalnych wyjściach? Kto wie, być może chłopcy już wkrótce szturmem wedrą się do polskiego show-biznesu.

DH

Więcej o:
Komentarze (41)
Jacek Rozenek bryluje z 12-letnim synem na pokazie mody. Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała kontrowersyjne zachowanie byłego męża
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 28 razy 18

  Co jest złego w tym, że ojciec wziął gdziekolwiek swojego syna?

 • Gość: Izabela

  Oceniono 15 razy 9

  Zabrał gdzie chciał...kogo to obchodzi.. jak matka pol naga oglądają dzieci to jest super. Co jest obrzydliwe według mnie ze tak świeci tym co sobie poprawiła przed synami. A czepianie się ojca..dzieciom już pewnie nic nie jest dziwne..

 • Gość: x

  Oceniono 9 razy 9

  "W tym temacie" to proponuję, żebyście zatrudnili jakąś "dziennikarkę" po podstawówce przynajmniej.

 • Gość: honey

  Oceniono 10 razy 6

  Wypowiedź gwiazdy zakończyła tym samym dalszą "dyskusję w tym temacie". Braki w języku polskim zakończyły złudzenia, że osoba pisząca te sensacyjki jest profesjonalna jeśli chodzi choćby o podstawy pisarstwa...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 5

  Ta sprawa powinien zainteresować się sąd rodzinny dziecko na pokazie o 21 a do tego golizna, super rodzice stara pudernica i tatuś od święta

 • Gość: iwona

  Oceniono 15 razy 5

  Synki wychowywane na celebrytów. Kasa, kasa,kasa.

 • j-a-ga

  Oceniono 21 razy 5

  Ona niedługo będzie komentować swoje wyjście do kibla. Żałosna baba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX