Anna Lewandowska promuje świąteczną kolekcję ubrań dla dzieci. Internauci: "Ceny masakra"

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska (screen www.babybyann.com)

Anna Lewandowska pochwaliła się świąteczną kolekcją ubrań dla najmłodszych, która właśnie trafiła do jej sklepu. Ceny w jednej chwili oburzyły internautów. Mają rację?

Anna Lewandowska to postać przez jednych uwielbiana, a przez innych wręcz znienawidzona. Żona piłkarza, Roberta Lewandowskiego, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 2 miliony użytkowników tej platformy. To naprawdę zapierająca dech w piersiach liczba.

Działalność Lewandowskiej w sieci wiąże się oczywiście z ogromnym odzewem internautów, lecz ten nie zawsze jest jednak pozytywny. Lewandowska bowiem bardzo często musi zmagać się z ogromnym hejtem. Tak też stało się i tym razem, gdy na swoim Instagramie sportsmenka pochwaliła się świąteczną kolekcją ubrań dla dzieci. 

Anna Lewandowska promuje świąteczne ubrania - internauci oburzeni cenami

Anna Lewandowska zamieściła na swoim profilu zdjęcie na tle choinki, na którym pozuje, trzymając uroczą, czerwoną sukienkę. Ten element nie jest tutaj przypadkowy. W ten sposób Ania poinformowała swoich obserwatorów, że do jej sklepu Baby by Ann trafiła właśnie nowa kolekcja bożonarodzeniowych ubrań dla najmłodszych.

Żona Roberta w swoim wpisie zaznaczyła, iż otrzymuje liczne zapytania o to, gdzie kupuje ubranka dla swojej córki, Klary. Wyznała, że stawia głównie na polskie marki i takie też promuje w swoim sklepie. Dodała, iż czerwona sukienka, widoczna na zdjęciu, to projekt marki Lololoon i dostępna jest ona już w sklepie Baby by Ann.

Mimo zachwytu internautów nad wyglądem sukienki, najwięcej emocji wzbudziły jednak ceny ubrań. W komentarzach obserwatorzy wyrazili w tej kwestii spore oburzenie. Okazuje się bowiem, iż kwoty te wahają się w przedziale od 199 zł do nawet 299 zł.

Piękne ubranka, ale są bardzo drogie.
200 złotych za sweterek. Wszystko ładne, ale ceny masakra. 
Trochę przegięcie. 300 złotych za sukienkę... - czytamy. 

Ponownie więc post Anny Lewandowskiej wzbudził sporo kontrowersji. Uważacie, że ceny tych ubrań to rzeczywiście przesada? A może ich jakość jest na tyle dobra, iż kwota musi być po prostu wyższa?

DH

Dopasujesz wydarzenie, które miało miejsce za czasów panowania tego władcy?
1/20Dopasujesz wydarzenie, które miało miejsce za czasów panowania tego władcy? Zygmunt Stary:
Zobacz także
  • Anna Lewandowska Anna Lewandowska znów zaatakowana przez fanki za nieznajomość angielskiego. "English by Ann". Trenerka odpowiedziała
  • Robert Lewandowski Robert Lewandowski karmi Klarę. "Córeczka tatusia". Pierwszy raz pokazał jej profil! Fani wzruszeni: Piękny widok
  • Anna Lewandowska najbardziej wpływową WAG w Niemczech Anna Lewandowska ubrała się jak Grzegorz Krychowiak! Które z nich wygląda lepiej?