"Milionerzy". Kazadi nieźle oberwało się od widzów. "Wiedzą o podstawowych rzeczach to nie grzeszy"

"Milionerzy". W ostatnim odcinku pojawili się Patricia Kazadi i Olaf Lubaszenko, którzy grali o pieniądze dla podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Na celebrytkę spadła krytyka widzów.

Patricia Kazadi i Olaf Lubaszenko, czyli gwiazdy filmu "Miłość jest wszystkim", w środę pojawili się w "Milionerach", gdzie odpowiadali na pytania zadane przez Huberta Urbańskiego. Internautom nie spodobało się to, jak wypadła celebrytka, która ich zdaniem "udawała bardziej inteligentną niż jest".

"Milionerzy". Patricia Kazadi skrytykowana

MilionerzyMilionerzy Screen z TVN/ Milionerzy

Pomimo tego, że mieli dosyć proste pytania, to sprawiły one trudność celebrytce. Ratunkiem okazywał się wtedy aktor, który obstawiał poprawne odpowiedzi. Kazadi w tym czasie uśmiechała się do kamery. Jej zachowanie nie spodobało się widzom, a na profilu programu pojawiły się negatywne komentarze pod jej adresem. Oto kilka z nich.

Co tu robi Pani Kazadi? Wiedzą o podstawowych rzeczach to nie grzeszy.
Miałam Kazadi za bystrą osobę, zobaczymy dalej. Ale pytania mają bardzo łatwe - piszą.

Zwrócili także uwagę na jej strój, który ich zdaniem bardziej pasował na salony niż do "Milionerów". Przypomnijmy, że miała na sobie czerwony garnitur, długie doczepy, a usta podkreśliła mocną szminką.

Ona jaka sztuczna, porobiona cała (usta, rzęsy). Odwaliła się jak gwiazda Hollywood na czerwony dywan i do tego udaje bardziej inteligentną niż jest. Drażni mnie.
No Pani Patrycja tylko wyglądała i to nie najlepiej. Brawo dla Pana Olafa - piszą widzowie.

MilionerzyMilionerzy Screen z TVN/ Milionerzy

W środę nie zakończyli swojej gry i pojawią się w kolejnym odcinku. Na koncie mają już 125 tys. zł. Zgadzacie się z krytyką widzów?

AW

Więcej o:
Komentarze (13)
"Milionerzy". Kazadi nieźle oberwało się od widzów. "Wiedzą o podstawowych rzeczach to nie grzeszy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 28 razy 16

  Dziwie sie, ze Lubaszenko zechcial wystapic ww takim towarzystwie

 • Gość: fred

  Oceniono 31 razy 13

  bo to tępa dzida jest

 • Gość: blitz

  Oceniono 18 razy 8

  Nie mylic inteligencji z erudycja

 • Gość: malwina

  Oceniono 5 razy 3

  Przegrali przez tę panią 85 tysięcy. Najwięcej do powiedzenia miała na sam koniec, kiedy chiała zaryzykowac, żeby się wykazać jaka to ona odważna. Że-na-da

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 22 razy 2

  Każdy ze stresu lub pod wpływem emocji może się pomylić.

 • leoleo

  Oceniono 1 raz 1

  kazadi zbliża się wagą/wyglądem do gessler, inteligencją chyba nie, nie chcę żadnej ubliżać

 • Gość: Jan

  Oceniono 1 raz 1

  Kazadi podjęła ryzyko, bo jak stwierdziła, każdy prawdziwy Polak to hazardzista. Coś chyba jest na rzeczy, bo od razu przypomniało mi się co nasi rodacy wyprawiają na drogach i na stokach narciarskich. I to tak już od jakiegoś czasu. Pamiętacie Powstanie Warszawskie? Prawdziwi Polacy bez planu, bez sprzętu i bez przygotowania z fantazją rzucili wyzwanie Niemcom. Życie straciło 180 tyś cywili, pozostałym zrujnowano miasto, ale był fan, była zabawa i można się było wyszumieć.

 • Gość: Aga

  Oceniono 3 razy 1

  Przykre to bylo jak nie posluchala Olafa i pojechala z tym hazardem, ze Polacy sie nie poddaja i graja do konca. No faktycznie, graja tak dlugo az przegraja. Rozumkiem to ona nie grzeszy. I nie posluchala starszego madrego faceta. Smutek

 • Gość: pop_adi

  Oceniono 8 razy 0

  Ta Pani jest po prostu daremna. We wszystkim co robi, robila i robic bedzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX