Patryk Niekłań z "Mam Talent" miał poważny wypadek. Szymon Hołownia komentuje

Patryk Niekłań z "Mam Talent" w niedzielę wieczorem miał poważny wypadek samochodowy. Szymon Hołownia zabrał w tej sprawie głos i przesyła słowa wsparcia dla poszkodowanego i jego rodziny.

Patryk Niekłań, finalista "Mam Talent", w niedzielę wieczorem miał wypadek samochodowy. Jego auto uderzyło z impetem w drzewo, jego samego zaś zabrano do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Patryk Niekłań miał wypadek. Szymon Hołownia przesyła słowa wsparcia

Patryk Niekłań poważnie ucierpiał w wypadku. Nic dziwnego więc, że jeden z prowadzących "Mam Talent" - Szymon Hołownia - zabrał w sprawie jego wypadku głos na Facebooku.

Szymon Hołownia i Marcin Prokop kibicowali Patrykowi tak samo jak cała Polska. Patryk Niekłań na castingach pojawił się najpierw z ciężarną żoną, a w półfinałach występował już jako świeżo upieczony ojciec. Do tego też odniósł się Szymon Hołownia w swoim wpisie:

Mam nadzieję, że szybko wróci do siebie, no i do żony, i do tego cudownego 7-tygodniowego Maleństwa, które kibicowało mu w sobotę... - napisał Szymon Hołownia.

Wspomniał również o chorobie Gienka Loski, którego stan wciąż jest bardzo poważny:

Nie wiem, może to już starość, ale zawsze gdy słyszę, że u uczestników, których zapamiętałem dzieje się źle, czuję że winien im jestem troskę, bo to jednak jakby rodzina... Mam nadzieję, że Gienek Loska, o którym myślę ostatnio bardzo często, wyjdzie z choroby sprawny i mogący muzykować. Mam nadzieję, że Patryk zaraz wróci do swojego kołowania... Trzymaj się, kolego! Myślę, że - jak nigdy - jednym głosem z Marcinem Prokopem życzymy Ci dziś ZDROWIA!!!

Patryk Niekłań w "Mam Talent"

Patryk Niekłań wystąpił w finale "Mam Talent" w sobotę wieczorem. Najpierw brawurowo przeszedł eliminację - zachwycił jury do tego stopnia, że Augustin Egurrola wcisnął złoty przycisk, dający mu bezpośrednią przepustkę do półfinałów. Jego występ w finale również spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem widzów - Patryk Niekłań wszedł do finałowej trójki i ostatecznie zajął trzecie miejsce.

Więcej o:
Komentarze (17)
Patryk Niekłań z "Mam Talent" miał poważny wypadek. Szymon Hołownia komentuje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gajoss X

  Oceniono 6 razy 4

  "My, prowadzący Mam Talent TVN, największy hardcore mamy na castingach: czasem po 40. występów dziennie, od rana do nocy nagrania, jak nie występy, to zapowiedzi."

  awruK, nie pajacuj Szymon. Bierzecie gruby hajs za swoją "ciężka robotę".

  Hardcore to mają ratownicy medyczni, kasjerki w biedrze i im podobni pracujący za psie pieniądze....

 • telimena30

  Oceniono 6 razy 4

  Wypadek...szczęście takie ze nikt postronny nie ucierpiał

 • Gość: loki

  Oceniono 15 razy 3

  Z tego co widzę, gość nie "miał wypadek samochodowy" tylko spowodował wypadek.
  W tym kraju nie powinno się w ten sposób wybielać sprawców kolizji i wypadków.

 • yabadabadou

  Oceniono 6 razy 2

  Pewnie był nieźle wkurzony, że zajumali mu należne drugie miejsce. Bo jak zwykle jakiś śpiewający niedorostek awansował nie tam gdzie powinien.

 • Gość: Ania

  Oceniono 1 raz 1

  Mąż nie był pijany. Nie jeździ brawurowo. Warunki na drodze były zle. Proszę sie zastanowić nad oceną innych bo to Go obraża i krzywdzi dodatkowo jego najblizszych a każdy z nas może być na jego miejscu.

 • Gość: Wik

  Oceniono 7 razy 1

  Czytam te komentarze i jestem coraz bardziej pewny że piszą je totalni idioci

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 7 razy 1

  "Patryk Niekłań wystąpił w finale "Mam Talent" w sobotę wieczorem. Najpierw brawurowo przeszedł eliminację - zachwycił jury do tego stopnia, że Augustin Egurrola wcisnął złoty przycisk"

  A potem probowal brawurowo wrocic do domu...

 • Gość: Ks krzysztof

  Oceniono 2 razy 0

  Patryk, super talent, mąż ojciec. Jestem codziennie przy jego łoźku w szpitalu, mając ze sobą relikwie św Jana Pawła II. Modlimy się, udzielam sakramentu chorych. Dziękuję za jego żonę , niesamowita i za cudowna małą Hanię i za rodziców. Jest bardzo silny ale potrzebuje naszej modlitwy , w imieniu Patryka proszę o nią. Ks. Krzysztof

 • Gość: Ania

  Oceniono 3 razy -1

  Mąż nie był pijany. Nie jeździ brawurowo. Warunki na drodze były zle. Proszę sie zastanowić nad oceną innych bo to Go obraża i krzywdzi dodatkowo jego najblizszych a każdy z nas może być na jego miejscu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX