Doda skrytykowana przez internautów za finał "The Voice of Poland". W końcu odpowiedziała: Nie przeżyliście w życiu ogromnej straty

Doda skrytykowana za występ w "The Voice of Poland". Widzom nie spodobał się jej nowy singiel i jego wykonanie. Artystka odpowiedziała.

W miniony weekend odbył się finał programu "The Voice of Poland". W odcinku na żywo jedną z głównych atrakcji był występ Dody, która zaprezentowała po raz pierwszy swój najnowszy singiel pt. "Nie wolno płakać".

Doda skrytykowana za występ w "The Voice of Poland"

Artystka nagrała utwór dla zmarłej babci, jednak po jej występie w sieci pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Wielu internautów twierdzi, że Doda nie sprostała wyzwaniu i zaśpiewała po prostu źle.

Kiepsko to wypadło...
Gdyby Doda brała udział w tym programie, to nie miałaby szans z innymi uczestnikami.
Nie poradziła sobie z tą piosenką. W ogóle słaby utwór.

Podobne komentarze można przeczytać na Youtube. Oczywiście nie brakuje też tych przychylnych, w których fani tłumaczą, że nie liczy się wykonanie, ani sama piosenka, lecz to, ile emocji Doda włożyła w nagranie i zaśpiewanie utworu. W końcu powstał niedługo po odejściu jej ukochanej babci. 

Doda odpowiedziała internautom

W końcu głos zabrała sama Doda. Na jej profilu na Instagramie pojawił się fragment singla z odpowiedzią na krytykę. W poście gwiazda tłumaczy, że rozumie to, że piosenka może się nie podobać, jednak zaznacza, że nagranie jej było dla niej wyjątkowo trudne.

Nie mam za złe tym, którym nie podoba się mój utwór. Szczerze to im zazdroszczę, bo nie przeżyli w życiu ogromnej straty. Łatwiej też się żyje tym mniej wrażliwym. To piosenka trudniejsza bo zbudowana z emocji wynikających z doświadczenia, życia, uczuć, który nie każdy jeszcze rozumie. 

W dalszej części Doda pisze, że stworzyła utwór dla ludzi wrażliwych, którzy doceniają w muzyce coś więcej niż "prosty bit". A Wy co o tym myślicie? Lubicie nowy singiel Dody? Podobał Wam się jej występ w "The Voice"?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (68)
Doda skrytykowana przez internautów za finał "The Voice of Poland". W końcu odpowiedziała: Nie przeżyliście w życiu ogromnej straty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ziarka

  Oceniono 32 razy 14

  tekst inflantylny, charakterystycznej barwy jej głosu całkiem zabrakło, preferuję utwory które wyraźnie rozgraniczają zwrotkę i refren. Na szczęście nie muszę tego słuchać w radio.

 • Gość: mor

  Oceniono 27 razy 13

  inni też przeżyli dramaty i tragedie w swoim życiu - ona nie jest jedyną, którą to spotkało !!! nie jest to wytłumaczeniem do stworzenia i wykonania tak kiepskiego utworu !!!!

 • Gość: Lola

  Oceniono 20 razy 12

  Nie rozumiem 50% słów, które ona śpiewa. Jeden wielki bełkot.
  Są bardziej emocjonujące utwory, a artyści potrafią temu sprostać.
  Wielki nieudany powrót.

 • Gość: Axa

  Oceniono 18 razy 12

  Piosenka nudna, wykonanie żadne. Słabo i to bardzo.

 • Gość: ja

  Oceniono 17 razy 11

  Kiedyś walneła tekst, że ludzie w Polsce są burakami, bo nie słuchają jej piosenek. Teraz są chu..mi bez uczuć, bo nie podcieli sobie masowo żył przy najnowszych produkcjach pani Dody Wielkiej. Niech jej ktoś życzliwy zacznie puszczać z taśmy to, co sama mówi, bo ośmiesza się coraza bardziej. :D

 • Gość: PanKomcio

  Oceniono 15 razy 7

  Nekro-show-biznes zawsze jest trudny kontrowersyjny, mam nadzieję, że ryzyko w tym przypadku przyniesie Pani Dorotce znaczące tantiemy i rozgłos. Zawsze wierny fan, całuski i padam do nóżek!

 • Gość: osa

  Oceniono 8 razy 6

  Ludzie przezywają ogromne tragedie nie tylko straty,mówisz tak jak gdyby byłaś jedyną którą to dotknęło.

 • Gość: Bell

  Oceniono 6 razy 4

  Patetyczny, nudny ,słaby utworek-potworek.Aranżacja,tekst ,muzyka ,wszystko słabe.Takie potworki nikomu nie są potrzebne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX