Meghan Markle miesiąc temu straciła asystentkę. Znamy przyczyny jej odejścia

Meghan Markle ponad miesiąc temu straciła kolejną asystentkę. Melissa Toubati niespodziewanie zrezygnowała z pracy dla księżnej Sussex. Teraz wyszły na jaw prawdopodobne powody jej decyzji.

W zeszłym miesiącu pisaliśmy o tym, że kolejna asystentka Meghan Markle podjęła decyzję o odejściu z pracy w Pałacu Buckingham. Nie podano wtedy oficjalnego powodu, jednak chodziły plotki, że księżna Sussex była bardzo rozpieszczona.

Zobacz:  Asystentka Meghan Markle odeszła z pracy. Nie wytrzymała humorów księżnej? "Co Meghan zechce, to dostaje"

Meghan Markle doprowadziła asystentkę do łez

Mówiło się też, że księżna Meghan doprowadziła Melissę do łez. Osoba z otoczenia Meghan Markle i jej asystentki zdradziła w jednym z wywiadów, że ich współpraca nie układała się najlepiej, gdyż to Meghan źle traktowała Melissę:

Jej praca była pod wysokim ciśnieniem i ostatecznie było dla niej już za dużo. Meghan postawiła przed nią wiele żądań, a skończyło się to tym, że doprowadziła Melissę do łez- czytamy w "Mirror".

Jak dodał informator, asystentka odegrała ważną rolę podczas przygotowań do ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Jej pomoc była nieoceniona i rodzina królewska będzie odczuwać jej brak.

Melissa jest profesjonalistką i fantastycznie wykonuje swoją pracę, ale sprawy potoczyły się nie tak i łatwiej było im się rozejść - dowiadujemy się.

Przypomnijmy, iż księżna Meghan spodziewa się dziecka. Bez pomocy asystentki znacznie bardziej odczuje zmęczenie spowodowane wykonywaniem obowiązków wiążących się z rolą księżnej. W podobnym czasie odeszła też Samantha Cohen, która przez kilkanaście lat pracowała dla monarchii m.in. jako sekretarz. Czyżby współpraca z księżną Meghan była tak trudna?

AW

Więcej o:
Komentarze (38)
Meghan Markle miesiąc temu straciła asystentkę. Znamy powody jej decyzji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 33 razy 15

  Samantha jest osobistym sekretarzem Elżbiety i w tej chwili została czasowo oddelegowana przez królową na sekretarza Harrego, (który odszedł z powodu zmiany miejsca zamieszkania)
  A osobistą asystentką Meghan jest nieustannie od stycznia Amy Pickerill. Niejaka Melissa pełniła rolę pomocnika asystentki.
  Przestańcie wreszcie produkować te bzdury!
  Wszystko można sprawdzić!

 • Gość: b.

  Oceniono 27 razy 15

  następne spekulacje i gdybania...

 • Gość: Lolek

  Oceniono 10 razy 6

  Uwielbiam jak ludzie ekscytują się płatkami wyssanymi z palca 😂 Ile to już wersji (dlaczego odeszła) wymyślono 😂 Gazeciarze widzą jak to fantastycznie nakręca ludzi i dalej wymyślają swoje hity z palca ... ważne żeby ilość klikań się zgadzała.

 • elenem

  Oceniono 36 razy 4

  Megan ma podły charakter, z czasem wszyscy to odczują.

 • Gość: Gość x

  Oceniono 15 razy 3

  A najzabawniejsze w całej tej historii jest to, że " biedna" Kate od samego początku była skonfliktowana z Camillą, Eugenią i Beatrycze. A teraz dochodzi Meghan....
  Można sobie poczytać stare materiały z 2011 R.
  No cóż, Harry bardzo ją wspierał i pomagał gdy miała problemy w pałacu, A teraz "królewna " pokazała swoje prawdziwe oblicze.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Harry czy dobrze ulokowałeś swoje uczucia

 • claudiusz

  Oceniono 9 razy 1

  Meghan pochodzi z plebsu i nie jest w stanie znalezsc sie na ...swieczniku...taka jest prawda..

 • Gość: GOSC

  Oceniono 13 razy 1

  TAK TO JEST KOPCIUSZEK NA POZIOMIE BYL TYLKO W BAJCE A TEMU KOPCIUSZKOWI ODBILA PALMA TYLE WAM TYLKO NAPISZE NIE WROZE TEMU MALZENSTWU NIC DOBREGO A CZKOLWIEK ZYCZE IM WSZYSTKIEGO DOBREGO

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX