Joanna Przetakiewicz dostała od Rinke Rooyensa 2 tysiące roż! Uwagę zwraca jednak podpis

Rinke Rooyens obdarował Joannę Przetakiewicz stosem czerwonych róż, czym ta pochwaliła się na Instagramie. Przy okazji wyznała, że są ze sobą już ponad rok.

Joanna Przetakiewicz przez długi czas skrywała przed mediami uczucia, jakimi obdarzyła Rinke Rooyensa. Przypomnijmy, iż plotki na temat tego, że dyrektor kreatywna domu mody "La Mania" spotyka się z producentem filmowym, pojawiły się w maju tego roku. Para nie komentowała tych doniesień aż do momentu, w którym to zakochani po raz pierwszy pokazali się publicznie w połowie września na Balu Fundacji TVN. Teraz projektantka pochwaliła się prezentem od ukochanego na Instagramie

Joanna Przetakiewicz dostała od Rinke Rooyensa dwa tysiące róż

Przetakiewicz dostała od ukochanego dwa tysiące róż.

Muszę przyznać, że cudownie jest dostać 1001 róż na początek, a po roku 2002 jeszcze milej, ale nawet jedna dana z miłością jest tą najważniejszą - napisała w poście Joanna Przetakiewicz.
Bo nic nie liczy się tak jak intencja. Także nie czujcie się onieśmieleni, panowie. Dajcie dzisiaj czerwoną różę swojej ukochanej. Przytulcie ją. Dostaniecie dużo więcej w zamian, bo taka jest cudowna natura kobiet - dodała.

Co ciekawe, projektantka pisze, że owe kwiaty dostała po roku znajomości, co oznacza, że spotykali się już w grudniu ubiegłego. Trzeba przyznać, że to dość długi okres, w którym udało utrzymać się im związek w tajemnicy. A co do samego prezentu... Która z kobiet o takim nie marzy?

embed

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>

Więcej o:
Komentarze (41)
Joanna Przetakiewicz dostała od Rinke Rooyensa 2 tysiące roż! Uwagę zwraca jednak podpis
Zaloguj się
 • Gość: lila

  Oceniono 26 razy 18

  Szkoda kasy. Lepiej było przeznaczyć kasę dla potrzebujących
  Wtedy można się pochwalić a tak jest to niepoważne. Cynizm i snobizm.

 • Gość: gosć

  Oceniono 19 razy 13

  Kocham kwiaty, uwielbiam je dostawać, ale taką pokazówką facet by mnie wqrwił.

 • Gość: hhhjj

  Oceniono 10 razy 8

  szkoda tylu zmarnowanych kwiatow. Pobawia oko kilka dni i w kosz. To juz lepiej dostac whiskacze przynajmniej sie czlowiek zabawi

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 8

  faceci glupieja na starosc....

 • Gość: margot452

  Oceniono 10 razy 6

  Co to są "roż"?
  Pugaczowa tak śpiewała, wieki temu...

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 5

  a co gostek ma na twarzy czy nie jest to przypadkiem cyborg i tym tym miejscu wymienia mu się baterie albo nakręca korbką .

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  Dwoje po przejściach i już sami się pogubili w tym imponowaniu sobie a czas ucieka ale kto bogatemu zabroni a facet no cóż mówi się żeby był trochę ładniejszy od diabla

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX