Rosati zaatakowana na Instagramie. "Myślałaś o konsekwencjach, idąc do łóżka z facetem, który ma 6 dzieci?". Odpowiedziała

Weronika Rosati została zaatakowana przez internautkę, która zarzuciła aktorce, że jest samolubna i nierozważnie dobrała sobie partnera. Gwiazda odpowiedziała.

Weronika Rosati zaczęła głośno mówić o tym, jak w Polsce traktowane są samotne matki. Temat wzbudził wiele emocji, również negatywnych. Niestety, aktorka, która również sama wychowuje córkę, została zaatakowana przez internautkę. Gwiazda szybko jednak odpowiedziała na zarzut. 

Weronika Rosati o samotnych matkach

Weronika Rosati jakiś czas temu rozstała się z ojcem swojej córki - Robertem Śmigielskim. Od tego czasu nie unika tematów związanych z samotnym macierzyństwem.

Ostatnio aktorka broniła samotnych mam w "Pytaniu na śniadanie". Niedługo później zamieściła również na swoim Insatagramie wpis, w którym podkreśliła, że jest dumna z tego, że sama radzi sobie z wychowaniem Elizabeth.

Kobiety samotne, zwłaszcza te, które nie były w związku małżeńskim, są zdane na siebie. Nie są też dobrze postrzegane i to mnie zszkowało. Ja uważam, że to powód do dumy, że sobie radzę. Nie my powinnyśmy się wstydzić - mówiła aktorka w imieniu samotnych mam - tylko osoby, które doprowadziły do sytuacji, że jesteśmy samotnymi mamami - przyznała.  

Wielu fanów poparło Rosati, gratulując jej odwagi. Jednak słowa aktorki nie wszystkim się spodobały. 

Nie rób z siebie męczennicy. Czy idąc do łóżka z facetem, który ma już 6 dzieci z 2 kobietami, myślałaś o konsekwencjach? Chciałaś mieć go tylko dla siebie i swojej córki, a czy pomyślałaś o jego dzieciach, że zabierasz im ojca, a ich matce partnera? To było samolubne - zarzuciła Rosati jedna z internautek. 

Rosati nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi i szybko zareagowała. 

Ośmioro dzieci z czterema kobietami - sarkastycznie odparowała. 

Weronika Rosati o rozstaniu ze Śmigielskim

Weronika Rosati w wywiadzie dla Gala.pl  przyznała, że rozstanie z Robertem Śmigielskim bardzo dużo ją kosztowało i jest bolesnym tematem. Decyzję o odejściu podjęła jednak z ważnych powodów i chciała, by Elizabeth wychowywała się w pełnej rodzinie, jednak życie to marzenie zweryfikowało.

Aktorka wielokrotnie przyznawała również, że nie przyczyniła się do rozbicia poprzedniego związku ojca swojej córki. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (154)
Rosati zaatakowana na Instagramie. "Myślałaś o konsekwencjach, idąc do łóżka z facetem, który ma 6 dzieci?". Odpowiedziała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kolega303

  Oceniono 127 razy 101

  ja nie rozumiem, gdzie kobiety mają rozum...Facet źle rokował na samym starcie, po co później te żale? widziały gały co brały, statystyka nie kłamie

 • Gość: Bibi&kot

  Oceniono 129 razy 97

  Dlaczego "pomyje" wylewane są tylko na Rosati? Szanowny tatuś dziecka jest w tej sytuacji winien o wiele bardziej! Nie bronię jej, bo nic jej nie usprawiedliwia ale... Szanowny Pan Doktor, żonaty, mający dzieci, wydaje się w romans ze śliczną pacjenteką- gdzie etyka lekarska i odpowiedzialność wobec żony i dzieci!? Nie sądzę, żeby Panna Rosati Go zgwałciła, raczej był w pełni świadomy tego, co robi. Na opowiadał dziewczynie bzdur "że żona go nie rozumie,że wcale ze sobą nie śpią...",zaliczył, zrobił kolejne dziecko (zapewne z jej strony świadoma próba zatrzymania go przy pomocy dziecka,a z jego strony wpadka) i doszedł do wniosku, że jednak alimenty woli płacić na jedno dziecko z panną Rosati, niż zdecydować się na rozwód, podział majątku i alimenty na trójkę dzieci; finansowo i wizerunkowe takie rozwiązanie było bardziej opłacalne.
  Weronika świadomie skazała siebie na samotne macierzyństwo,a dziecko na funkcjonowanie bez ojca wydając się w romans z tym człowiekiem. Brak kręgosłupa moralnego u obojga.

 • Gość: amp

  Oceniono 129 razy 93

  Panna, ktorej zycie podano na srebrnej tacy mowi o trudach samotnej matki? Kolejna ekspertka gazety

 • Gość: margot452

  Oceniono 100 razy 76

  Do łóżka mogła iść z kim tylko miała ochotę, ale po co zaraz zachodzić w ciążę? O antykoncepcji nie słyszała?

 • Gość: asia

  Oceniono 82 razy 62

  Ta Rosati jest jakas strasznie infantylna i niedojrzała.... Zawsze po parasolem mamusi i tatusia...

 • Gość: kk

  Oceniono 70 razy 50

  - Z jednej strony, facet szmaciarz i tyle, ale nikt go nie tyka, bo się w mediach nie wypłakuje.
  - Z drugiej mógł oczekiwać, że romansując z 34. letnią kobietą ze sporym doświadczeniem w różnorakich związkach, takich niespodzianek nie będzie. Rosati zapewne przez lata stosowała antykoncepcję, wiec mógł być spokojny. Jednak ona sama stwierdziła w jakiejś rozmowie, ze to była ciąża oczekiwana i planowana, ale jak widać tylko przez nią. Ciekawe czy facet o tym planowaniu wiedział. Mam wrażenie, że został w to dziecko wrobiony, bo mimo zapewnień Weroniki, że rozstali się po porodzie "z powodu nadmiaru jego obowiązków" (sic!), to pamiętam, że jak romansowali, to się od siebie publicznie nie odklejali, a jak tylko zaszła w ciążę wspólnych zdjęć już nie było. Zakładam, że facet się wk...ił, i poszedł w cholerę. Oczywiście, to go nie tłumaczy, bo dziecko niczemu nie jest winne, ale jestem w stanie zrozumieć, że ktoś w nie swiadomie wrobiony, może tak się zachować. Moze z czasem się to zmieni, może nie.
  Nie zmienia to faktu, ze Rosatka, to stara manipulantka. Po porodzie opowiadała, że była w Stanach sama, towarzyszyła jej tylko mama. Teraz opowiada, że był tam też Śmigielski?
  Oczywiście nikt nie wymaga od niej tłumaczenia i spowiedzi, ale jak już koniecznie chce o tym gadać, to niech sobie zapisuje co mówiła wcześniej, bo wychodzi z tego takie żenujące zonglowanie faktami, dopominanie się o uwagę i jakieś kompleksy
  Do tego te lamenty na traktowanie samotnej kobiety. Jezzuu! - znam takich sporo, to przecież nie jednostkowe przypadki, i jakoś nikt ich nie hejtuje, a tym bardziej nie szykanuje.

  Rosati nie wzbudza sympatii od lat, ale na to też sama sobie zapracowała i cały czas pracuje dalej.
  Proponuję żyć własnym życiem, cieszyć się dzieckiem, skoro jest takie wyczekiwane i przestać je wykorzystywać do lamentów i zaistnienia w mediach.

 • Gość: Ludek

  Oceniono 52 razy 40

  Biedna samotna matka. Nie ma co do gara włożyć, nie ma na opiekunkę gdy musi iść do pracy zarabiać na opłacenie rachunków. Pozostało wyżalić się w Pytaniu na Śniadanie. Tak zwykle postępują samotne matki.

 • Gość: Ona

  Oceniono 46 razy 36

  z nią ma 7 , zdradził ją widocznie wiec jest 8 dziecko i 4 kobieta .... współczuje .. bo musiał ja zdradzać jak była w ciąży

 • zdziwiony6

  Oceniono 39 razy 35

  Gwiazda rzeczywiście odpowiedziała, ale głupio. Czy ona naprawdę liczyła na to, że jest dla tego kolesia tak wyjątkowa, że resztę życia spędzi z nią? On po prostu chciał bzyknąć aktorkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX