Marcin Sójka wygrał "The Voice of Poland". Kim jest utalentowany wokalista? Widzowie: Piasek już czuje twój oddech na plecach!

9. edycję "The Voice of Poland" wygrał Marcin Sójka, który był w drużynie Patrycji Markowskiej. Kim jest ten uzdolniony mężczyzna?

Finał 9. edycji "The Voice of Poland" był niezwykle emocjonujący. Michał Szpak nazwał go najlepszym spośród wszystkich dotychczasowych. Nic w tym dziwnego, bo uczestnicy byli wyjątkowo utalentowani, zwłaszcza Marcin Sójka, który wygrał show. 

Zwycięzca "The Voice of Poland". Kim jest Marcin Sójka?

Podczas programu Sójka usłyszał od Patrycji Markowskiej, która była jego trenerką, fantastyczny komplement:

Jak wchodzi wokalista z takim repertuarem, można wziąć głęboki oddech ulgi, bo wiemy po co tu jesteśmy.

Podczas „Przesłuchań w Ciemno” Marcin zachwycił wszystkich jurorów, szybko okazało się, że sprawił, że obróciły się wszystkie fotele trenerskie. Ogromne wrażenie zrobił także w czasie Bitew", a także kiedy dostał się do „Nokautu”. Już wtedy został jednym z faworytów show, a widzowie go pokochali. 

Marcin Sójka w "The Voice of Poland"

W pierwszym odcinku „LIVE” Marcin Sójka zaśpiewał utwór „To Love Somebody” Michaela Boltona. Jego występ zachwycił wszystkich w studio.

Było pięknie, smacznie i czysto. Miałem wrażenie, że to była Twoja piosenka, śpiewałeś ją z takim przekonaniem i mocą, że mógłby to być Twój utwór - przekonywał Grzegorz Hyży 

Natomiast podczas finału zaprezentował nie tylko swój debiutancki singiel „Zaskakuj mnie” ale też balladę "No ordinary love", a także "Who wants to live forever"  oraz "Małe tęsknoty" Krystyny Prońko.

Podczas finału Sójka usłyszał od Michała Szpaka, że ma jeden z najlepszych głosów w Polsce. 

Myślę, że niewiele osób w Polsce ma taki głos jak ty - wyznał Szpak. 

Piotr Cugowski również od początku kibicował Sójce.

Marcin wielkie gratulacje! Wyróżniasz się od samego początku. Nie ma cienia wątpliwości, że musisz to robić, tylko musisz obiecać, że będziesz się tym zajmował. Musisz znaleźć kogoś, kto dobierze Ci repertuar - apelował. 

Internauci komentują wygraną Marcina Sójki

Dzięki smsowym głosom widzów "The Voice of Poland" Marcin Sójka wygrał 50 tysięcy złotych i kontrakt płytowy. Zaraz po ogłoszeniu, że to Sójka został zwycięzcą 9. edycji programu, w sieci pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami. 

Brawo! Ta edycja należała do Ciebie!
Gratulację! Mój faworyt od początku edycji! 
Człowiek skromnym, a jakże utalentowany. Ogromne gratulacje! 
Brawa dla Marcina, ale Natalia też zasługuje na wszystko co najlepsze. Świetny finał! 
Marcin Sójka to wymiatacz. Piasek już czuje twój oddech na plecach! 
Wszyscy byli świetni w finale, ale Marcin Sójka to wspaniały artysta o ogromnej wrażliwości - czytamy na oficjalnym fanpage'u "The Voice of Poland."

My również serdecznie gratulujemy Marcinowi Sójce zwycięstwa w The Voice of Poland". 

AG 

Więcej o:
Komentarze (27)
Marcin Sójka wygrał "The Voice of Poland". Kim jest utalentowany wokalista?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Anna Kamińska

  Oceniono 24 razy 24

  Jak wyżej. Zaczęłam czytać bo programu nie oglądałam, ale chciałam się dowiedzieć kim jest bohater i co? I nic, ani słowa na ten temat. W szkolne byłaby pała.

 • Gość: frujko

  Oceniono 18 razy 14

  Plotek piszesz art nie na temat pytasz kim jest w zapowiedzi i nie odp na pytanie a ciemiu to się nie pisze n temat?? a cio to nie wiedzą ludzie że wygrał? tyle to widzieli w tv teraz twoja pudlu rola żeby coś więcej się dowiedzieć kim np jest z zawodu czym się zajmuje a ty pudlu ciągle człowieka w wątpliwościach zostawiasz

 • balerina53

  Oceniono 13 razy 13

  ....no i nadal nie wiem, kim jest Marcin Sójka, bo że znakomicie śpiewa, to już wiem....

 • justas32

  Oceniono 12 razy 8

  Co z tego że ktoś ma dobry głos - jak w Polsce nie ma co śpiewać, bo kultura polska jest wtórna i pozbawiona wewnętrznego mechanizmu samorozwoju ...

 • Gość: Eda

  Oceniono 9 razy 3

  Szkoda , że do trójki nie wszedł Maksymilian Kwapisz. Utalentowany skromny młody chłopak. Niebanalny głos . Sorki , ale Deko zwyczajna i nijaka. Standardowa takich globlosow jest dużo . Nie doceniono rąk jak trzeba Maksymiliana.

 • Gość: Ula

  Oceniono 2 razy 2

  Od pierwszego odcinka mnie zachwycił Marcin i głos i skromność,wiedziałam,że musi wygrać,nie wyobrażałam sobie inaczej,fajne jury,okazuje się,że nowy skład nie umniejszył rangi voica a udział Szpaczka może nawet go uatrakcyjnił,to też skromny fajny facio,pozdrawiam-fanka programu emerytka z Łodzi

 • toja20

  Oceniono 2 razy 2

  Widzowie: Piasek już czuje twój oddech na plecach!

  To i pewnie już mu też stanął :P

 • Gość: Gościówa

  Oceniono 2 razy 2

  Utalentowany człowiek, bardzo. Tylko musi iść swoją drogą, aby media i celebrytyzm go nie popsuły. W pierwszym odcinku jego żona powiedziała, że do tej pory śpiewał w domu sam dla siebie. Otóż, nie do końca. Pan Sójka do tej pory radził sobie bardzo dobrze na scenie. Na YouTube są filmiki jak przed laty koncertował, należąc nawet do jakiego teatru. Nie wierzę że jest do końca naturszczykiem. Ktoś na pewno pokazał mu pierwsze kroki w śpiewie, w domu kultury, w którym pracuje czy przy teatrach z którym występwał są zawsze jacyś nauczyciele od emisji głosu. A jak ktoś mu pokazał nawet na kilku lekckach jak śpiewać to już naturszczykiem nie jest. Słychać że ten głos był odrobinę prowadzony przez kogoś. Tak czy siak, jest mega talentem. Gratuluje i czekam na plyte. Brawo, brawo !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX