Księżna Kate zdradziła, jak Charlotte i George nazywają księcia Williama. Mega urocze!

Dla większości książę William znany jest przede wszystkim jako "Jego Królewska Wysokość". Jak zapewne się domyślacie, Charlotte i George nazywają swojego tatę zupełnie inaczej. Zdradziła to sama Kate!

Księżna Kate pojawiła się niedawno w Leicester na uroczystościach upamiętniających ofiary wypadku helikopterowego, w którym zginęło pięć osób, w tym także właściciel miejskiego klubu piłkarskiego. Żona księcia Williama w trakcie wizyty rozmawiała z licznie zgromadzanymi wolontariuszami. Jedna z obecnych tam osób poruszyła temat dzieci księżnej. Ta z uśmiechem odparła wówczas, że wszystko u nich w najlepszym porządku. To jednak nie wszystko. Kate bowiem w trakcie pogawędki zdradziła, jak księżniczka Charlotte i książę George mówią do swojego taty, Williama. 

Księżna Kate ujawniła, jak Charlotte i George nazywają Williama

Otóż okazuje się, że Charlotte i George zwracają się do Williama w niezwykle uroczy sposób. W rozmowie z dziennikarzami zdradziła ten fakt jedna z uczestniczek spotkania z Kate.

Kate powiedziała, że William grał z dziećmi w piłkę nożną zeszłej nocy i jedno z nich, myślę, że był to George, powiedziało: "Czy jutro też zagramy, tatuśku?" - wyznała dziennikarka. 

Z tej wypowiedzi wynika, że to właśnie słowem pops nazywają swojego tatę George i Charlotte. Dodajmy, że pops w polskim tłumaczeniu oznacza właśnie tatuśku. Waszym zdaniem to urocze?

O bliskich relacjach Williama z dziećmi wiadomo nie od dziś. Maluchy bowiem towarzyszą swoim rodzicom w trakcie większości oficjalnych podróży. Pamiętacie jeszcze, jak cała czwórka wspólnie spędzała czas w Polsce?

DH

Więcej o:
Komentarze (19)
Księżna Kate zdradziła, jak Charlotte i George nazywają księcia Williama. Mega urocze!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: carlos

  Oceniono 33 razy 27

  Ta wiadomość zmieniła całe moje życie. Juz nigdy nie bedzie tak samo, cos we mnie peklo, duzo zrozumialem. Caly sie trzese...

 • 3-kuleczka

  Oceniono 15 razy 15

  grał w piłkę nożna z dziećmi zeszłej NOCY

 • Gość: halo?

  Oceniono 15 razy 13

  zeszłej nocy grali? naprawdę? W NOCY? a może wieczorem?
  czy wy myślicie w ogóle przy publikowaniu tych bzdetów?

 • Gość: Onka

  Oceniono 13 razy 9

  A jak mieli powiedzieć? Wasza wysokosc?

 • jackreacher

  Oceniono 8 razy 8

  Wspaniale tlumaczenie, a jak bedzie po polsku daddy albo papa?
  A poza tym to calkowity brak szacunku, jak to mozliwe zeby dzieci zwracaly sie do ojca per "tatusku" zamiast "wasza krolewska wysokosc"?

 • berserc

  Oceniono 7 razy 7

  czy naprawdę musimy zaśmiecać neta i włąsne głowy takimi głupotami??

 • Gość: Ja

  Oceniono 9 razy 5

  Tatusku? Po polsku powiedzial? Wow

 • podanyloginjestzajety

  Oceniono 3 razy 3

  Szok! Dzieci do taty mówią... tato?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX