Komentarze (100)
Sąd zmieni alimenty Zbigniewa Zamachowskiego. Aktor dogadał się z byłą żoną
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mlot_na_pogan

  Oceniono 1 raz -1

  Faryzeusze. Ci bowiem, zawstydzeni cudami Jezusa, a nie mogąc nic wskórać przeciw Niemu, tym większą złością ku Niemu zapałali i chcieli skusić Go do wydania w sprawie rozwodowej jakiegoś wyroku, niezgodnego z prawem, by potem mogli Jezusa oskarżyć o szerzenie fałszywej nauki. Lecz i tym razem zawiedli się srodze. Na skargi i zażalenia niewiast odrzekł Jezus: „Przynieście Mi naczynie z mlekiem i drugie naczynie z wodą, a dam wam odpowiedź!" Przyniesiono Mu żądane rzeczy z pobliskiego domu, a wtedy Jezus, zmieszawszy mleko z wodą, rzekł: „Jeżeli teraz potraficie oddzielić mleko od wody, to i Ja wam dam książeczki rozwodowe." Naturalnie nie potrafiły tego niewiasty uczynić, a wtedy Jezus zaczął im tłumaczyć, że małżeństwo jest nierozerwalnym i tylko dla zatwardziałości serc ich pozwolił Mojżesz na rozwód.
  ____________________
  * bł. Anna Katarzyna Emmerich, "Żywot I Bolesna Męka Pana Naszego Jezusa Chrystusa."

 • Gość: Probus

  Oceniono 29 razy -1

  Należy zlikwidować alimenty i fundusz alimentacyjny. Ponadto wprowadzić obowiązkową służbę wojskową dla kobiet z możliwością zwolnienia o ile poborowa będzie miała dziecko. I niż demograficzny sam się rozwiąże i nie będzie potrzebne 500+.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy -2

  Taki brzydal a jakie ma branie. Nie do wiary.

 • Gość: Kukułka

  Oceniono 8 razy -2

  Mam takie pytanie do was panowie. Skąd macie pewność, ze wasze dziecko jest wasze? Chciałbym się dowiedzieć, bo mam podejrzenie, że moje, to nie moje. Co z tym mogę zrobić?

 • kka69

  Oceniono 3 razy -3

  Alimenty powiniem płacić skarb państwa.
  Bo to w końcu przyszli podatnicy rosną z tych dzieci.

 • to_moje_zdanie

  Oceniono 15 razy -3

  Ojej Monice Z. nie starczało do pierwszego. Poza tym jej należy się od męża najwięcej? Może trzeba było zacisnąć trochę pasa. Skoro rozbiła wielodzietną rodzinę i zabrała jej ojca, to może to jednak wstyd zabierać im również kasę na utrzymanie?! Widziały fali co brały. Najpierw kochanka i kochanek dla rozwodu i z poczucia winy godzą się na wszystko a potem 2/3 ojcow "zapomina" i o dzieciach i o alimentach, bo kochanka czy nowa żona chce żyć "na poziomie", jaki sobie wyobrażała jak podrywała , bo frajer nie musiał utrzymywać 2 domów i rodzin :D Ż e n a d a p. Moniko.

 • Gość: ela

  Oceniono 9 razy -5

  Powinien płacić do końca swojego życia, taką krzywdę jaką wyrządził dzieciom żadne pieniądze nie są w stanie zmniejszyć bólu, a pieniądze mogą ułatwić życie dzieciom. Za publikowanie siebie w kolorowych pismach państwo Zamachowcy też zgarniają kasę. Wstyd!!!

 • Gość: kotekmamrotek

  Oceniono 19 razy -5

  No palcem to tych dzieci nie zrobił.Podobne wszystkie do niego. Monia płacze bo na jej fanaberie nie starcza.Pojechało by się tu i tam a tak to trzeba na 4 literach siedzieć.

 • swieta-panienka

  Oceniono 35 razy -5

  Ta wielokrotna mężatka nie słynie ze szczerych wywiadów.
  Słynie z wywiadów obrzucając tych błotem byłą żonę i dzieci Zbigniewa Zamachowskiego.

 • Gość: Normals

  Oceniono 14 razy -12

  Nie na kogoś takiego jak była żona. Justa jest nadal żoną, a ta nowa to kochanka. Prawo cywilne nie zmienia istoty rzeczy. Chyba, że w utopii marksistowskiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX