Sąd zmieni alimenty Zamachowskiego. Aktor dogadał się z byłą żoną

Zbigniew Zamachowski już wkrótce może mieć powody do świętowania. Media donoszą bowiem, iż aktor dogadał się ze swoją byłą żoną, Aleksandrą Justą, w sprawie obniżenia kwoty alimentów.

O problemach finansowych Zbigniewa Zamachowskiego mówi się w mediach nie od dziś. Wszystko to za sprawą obszernych wypowiedzi obecnej żony aktora, Moniki Zamachowskiej. Jak wiadomo, dziennikarka słynie z szczerych wywiadów, w których chętnie zdradza szczegóły dotyczące życia prywatnego.

Już w zeszłym roku Monika Zamachowska wyznała, iż ma pewne obawy, że w trakcie świątecznych przygotowań "może nie wystarczyć im pieniędzy na jedzenie". Głównym powodem finansowych zmartwień miały być wówczas zbyt wysokie alimenty, które Zbigniew Zamachowski płacił swoim dzieciom z poprzedniego małżeństwa. Teraz jednak pojawiła się szansa, by zostały one obniżone. 

Zbigniew Zamachowski będzie płacił niższe alimenty?

Jak donosi "Super Express", Zbigniew Zamachowski miał w tej sprawie w końcu dogadać się ze swoją byłą żoną, Aleksandrą Justą. Przypomnijmy, że do tej pory aktor płacił 14 tysięcy złotych na swoje dzieci: Marysię , Antoniego, Tadeusza i Bronisławę. Warto w tym miejscu dodać, iż tylko jedno z wymienionych powyżej dzieci jest niepełnoletnie, a jest to 16-letnia Bronia.

Jak informuje "SE", już na początku grudnia odbędzie się kolejna rozprawa sądowa, która ma spowodować, iż wysokość alimentów zostanie pomniejszona nawet do ośmiu tysięcy złotych. Zbigniew Zamachowski ma bowiem wspomagać finansowo tylko trójkę dzieci. Alimentów, ze względu na swój wiek, nie będzie otrzymywać od ojca już najstarsza córka, 24-letnia Marysia. 

Jeszcze całkiem niedawno głos w tej sprawie zabrała również Monika Zamachowska. Przyznała wówczas, że rzeczywiście kwestia alimentów zmierza w dobrym kierunku. 

W sprawach alimentacyjnych ostatnio coś drgnęło po drugiej stronie. Nastąpił pewien gest. O szczegółach nie mogę mówić, więc powiem tylko, że czekaliśmy na ten gest siedem lat… Być może jest szansa na normalność. Po siedmiu latach wojny to byłoby coś tak wspaniałego, że aż trudno mi to sobie wyobrazić – cytuje Zamachowską "Super Express"

Mimo iż wydaje się, że relacje między Zbigniewem Zamachowskim a jego byłą żoną,  Aleksandrą Justą, uległy znacznej poprawie, Monika nadal nie jest do całej sprawy zbyt optymistycznie nastawiona. 

Mąż zareagował entuzjastycznie. Ja jestem nieufna, bo uważam, że ludzie się nie zmieniają - czytamy w tabloidzie.

Czekamy więc na oficjalne potwierdzenie doniesień w temacie alimentów Zbyszka. Myślicie, że pokusi się o to sama Zamachowska?

DH

Więcej o:
Komentarze (100)
Sąd zmieni alimenty Zbigniewa Zamachowskiego. Aktor dogadał się z byłą żoną
Zaloguj się
 • eurotram

  Oceniono 56 razy 24

  Dzieci rosną i nie można bez końca ssać astronomicznej kasy pod pozorem alimentów,ZWŁASZCZA jeśli żywiciel jemioły nie zarabia już tyle co w najlepszych latach kariery.Zmniejszenie o sześć koła spowoduje że Monika zamilknie,a z drugiej strony ciężko będzie powiedzieć że dzieci Zamachowskiego nie mają zapewnionego bytu. Zresztą osiem koła na trójkę to dalej nadzwyczaj grube alimenty...

 • dodosdontquack

  Oceniono 82 razy 24

  Nie dziwie sie facetowi, ze uciekl od rodziny, dla ktorej liczyl sie chyba tylko jego portfel.

 • mawik_net

  Oceniono 30 razy 22

  K... ja 300 zł nie mogłam wydusić bez komornika, i zasądzono mi te 300, bo tatuś więcej nie może .

 • pi.mi

  Oceniono 35 razy 19

  Swoją drogą to nie jest normalne, żeby dwudziestoparoletnie "dzieci" dostawały netto tylko od JEDNEGO rodzica po 3500 PLN na łeb !!!!!
  Bez podatku, netto na łapę...
  Rozumiem, że matka daje tym starym koniom po drugie 3 i pół kafla?

  usprawiedliwione potrzeby "dzieciątek " :-)))))

 • Gość: cama

  Oceniono 66 razy 16

  A co takiego jedzą dzieci Zamachowskich że aż 14 tyś płacił A może mamusia weźmie się do pracy i zarobi choć trochę Byłe żony to zawsze zachowują się jak hieny Nie znam ani jednej normalnej

 • darcys44

  Oceniono 15 razy 15

  Okazuje się że jasne z pozoru przepisy prawne stają się nieskuteczne jeśli w grę wchodzą ludzie majętni. Wtedy nagle sądy, adwokaci, prokuratorzy uprawiają jakieś harce z których żyją miesiącami, latami etc. Jak mawiał klasyk "białe jest czarne, a czarne białe" ...

 • koala916

  Oceniono 22 razy 12

  Trochę śmieszna sprawa... Zamachowski czy Kowalski nie na znaczenia... Alimenty w kwocie 14 tys zł to chyba wielka przesada. Ja na troje dzieci mam 1300 zł gdzie eks mąż ma warsztat!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX