Wodzianka o bliskich relacjach z Justyną Żyłą. Wiedzieliście, że się przyjaźnią? Jedno jest zaskakujące

Dominika "Wodzianka" Zasiewska pojawiła się niedawno na imprezie "Playboya". Zapytaliśmy ją o jej bliskie relacje z Justyną Żyłą.

Dominika Zasiewska rozpętała prawdziwą medialną burzę. Romans Wodzianki z Krzysztofem Rutkowskim w ostatnich dniach rozgrzał internautów do czerwoności. Gdy Zasiewska publikowała w sieci kolejne gorące szczegóły świadczące o jej bliskiej relacji z detektywem, ten skrupulatnie im wszystkim zaprzeczał. Medialne rozstanie Wodzianki i Rutkowskiego bardzo mocno przypomina publiczny rozwód Justyny Żyły i skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, którym to jeszcze niedawno również żyła cała Polska. Co ciekawe, okazuje się, iż Dominika i Justyna bardzo dobrze się znają. Wiedzieliście o tym, że Panie się przyjaźnią?

Dominika "Wodzianka" Zasiewska o przyjaźni z Justyną Żyłą

W rozmowie z Plotkiem Wodzianka zdradziła, że Justynę poznała na nagraniach programu Kuby Wojewódzkiego. Od tamtej pory mają ze sobą dość bliski kontakt. To, co zaskakujące, to fakt, że obie urodziły w dokładnie tym samym dniu.

Co ciekawe, mamy urodziny tego samego dnia. Urodziłyśmy się też w tym samym roku i w ogóle dużo rzeczy nas łączy - mówiła Zasiewska. 

Dominika wyznała również, że mocno wspierała Justynę, gdy ta rozstawała się ze swoim ówczesnym mężem, Piotrem. 

Ja zawsze wspierałam kobiety i Justynę, tym bardziej też wspierałam w trakcie rozstania. Niezależnie od tego, czyja to jest wina - wyznała. 

Jak dodała, wie, że Justynie było wówczas bardzo ciężko, gdyż musiała zmierzyć się nie tylko z rozpadem związku, ale także i z medialnym szumem, jaki dotknął jej rodzinę.

Wszystko się na nią zwaliło. Co innego jest, jak ty odchodzisz, a co innego jak ciebie zostawiają, jeszcze w bardzo medialny sposób - stwierdziła w rozmowie z Plotkiem Zasiewska.

Podsumowując, Dominika wyznała, iż nadal przyjaźni się z Justyną oraz że ta w dalszym ciągu może liczyć na jej wsparcie. Uroczy gest? 

Wiedzieliście, że Panie mają ze sobą tak dobry kontakt?

DH

Więcej o:
Komentarze (26)
Dominika "Wodzianka" o bliskich relacjach z Justyną Żyłą. Wiedzieliście, że się przyjaźnią? Jedno jest zaskakujące
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: knxiwjsojs

  Oceniono 25 razy 21

  niech już wodzianka nie udaje feministki, bo to wstyd dla wszystkich szanujących się kobiet. Jak można być taką hipokrytką??? szczególnie wspierała tę narzeczoną rutkowskiego, najpierw grzmocąc się z nim, a później ją publicznie obrażając. ona nie wie co plecie i nie rozumie używanych przez siebie słów.

 • Gość: raja

  Oceniono 17 razy 15

  co za wstyd Justyna, dobieraj znajomych rozważnie, bo z kim się zadajesz takim się stajesz, a szkoda dzieci

 • Gość: erwu

  Oceniono 13 razy 13

  Przylepiło się gówna do rakiety. Lecimy w kosmos. A takie dwa zlepione, to dokąd pofruną? Chyba tylko na plotek, i nie pofruną a spadną.

 • Gość: gosc. fan.

  Oceniono 13 razy 9

  To ona rozpętała miedialny szum więc jak jakiś hejt spadł na nią w związku z tym ro z własnej winy. Gdyby nic nie dodawała to pewnie do tej pory byśmy nic nie wiedzieli a tymbardziej że są już po rozwodzie. Także ten. Jedna warta drugiej.

 • SWK Margo

  Oceniono 8 razy 8

  Najciekawsze jest to że one razem nadal mają tylko pół mózgu.

 • Gość: Li

  Oceniono 8 razy 8

  Obie warte siebie

 • Gość: Paweł

  Oceniono 10 razy 8

  Ja bym je widział na w jednym filmie, troche mniej ubrań na sobie i jedziemy!!!! :D

 • Gość: xXX

  Oceniono 7 razy 7

  Skończcie z promowaniem tych idiotek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX