Joanna Krupa zabrała głos w sprawie byłej menedżerki Małgorzaty Leitner. "Podejmie kolejne kroki w celu oczernienia mnie"

Joanna Krupa skomentowała sytuację ze swoją byłą menedżerką Małgorzatą Leitner. Na Instagramie pojawiło się oświadczenie modelki.

W 2017 roku, po ośmiu latach Joanna Krupa i jej menedżerka, Małgorzata Leitner, zakończyły współpracę. Od tego momentu ich stosunki były napięte, a panie spotkały się w sądzie. Ponoć powodem zerwania współpracy były "niejasności finansowe". Krupa oskarżyła Leitner, że ta okradła ją na kilkaset tysięcy złotych.

Zobacz:  Joanna Krupa przegrała w sądzie z Leitner. "Nie pokazała wszystkich dokumentów. Możliwe, że zgłosiła do prokuratury wymyślone fakty"

Joanna Krupa zabrała głos

Małgorzata Leitner przyznała w wywiadzie dla magazynu "Manager", że modelka przegrała z nią w sądzie. Joanna Krupa odpowiedziała oświadczeniem na Instagramie.

Postępowanie sądowe, o którym wspomina Pani Leitner, rzeczywiście zostało umorzone, ponieważ sąd karny uznał, że powinnam walczyć o swoje pieniądze w sądzie cywilnym a nie karnym - zaczęła.

Krupa nie otrzymała do dziś pieniędzy, które menedżerka pobierała w jej imieniu od klientów, i które później miała przelać na konto modelki. Dlatego wystąpiła na drogę sądową - dwa postępowania cywilne przeciwko firmie byłej menedżerki są w toku. Krupa chce odzyskać swoje pieniądze.

Obecnie toczą się moje dwa postępowania cywilne przeciwko spółce Avant i zapewne nie są to ostatnie postępowania, mające na celu odzyskanie moich pieniędzy. Dodatkowo postępowanie, o którym mówi Pani Leitner, zostało umorzone w styczniu. Mamy listopad - tłumaczy.

Radosław Majdan, Katarzyna Sowińska, Joanna Krupa i Małgorzata Leitner.Radosław Majdan, Katarzyna Sowińska, Joanna Krupa i Małgorzata Leitner. KAPIF

Dodała też, że zgłaszają się do niej kolejne modelki, które zostały oszukane. Spodziewa się też nowych publicznych oskarżeń ze strony Leitner, która kiedyś miała jej wyznać, że "nie ma nic do stracenia".

Pani Leitner przyznała, że moje odejście z Agencji zniszczyło jej biznes i nie ma nic do stracenia. Z pewnością zatem podejmie kolejne desperackie kroki w celu oczernienia mnie - czytamy dalej.

Mimo to Krupa chciała zawrzeć ugodę ze spółką Avant jednak Małgorzata Leitner postawiła jej ultimatum: zgodzi się na to, ale w zamian chce pojawić się w "Top Model". Fani wspierają Joannę Krupę i trzymają za nią kciuki. Wyrażają też nadzieję, że to wszystko się "pozytywnie rozwiąże".

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
Joanna Krupa zabrała głos w sprawie Leitner. Wydała oświadczenie na Instagramie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gdba

  Oceniono 7 razy 5

  Co wiemy na pewno?

  Pani Krupa NIE PRZEGRAŁA w sądzie jak sugerują dziś dwa artykuły.

  Jak rozumiem pani Krupa zgłosiła do prokuratury sprawe kradzieży jej wynagrodzenia (?????) a sąd sprawe umorzył bo nie dopatrzył się znamion przestępstwa (tak naprawdę sprawa musi najpierw przekonac prokuraturę, że narusza prawo, więc jesli tak było to juz jakiś punkt dla Pani Krupy, niezależnie od umorzenia).

  Dwa - jak rozumiem mają miejsce dwa postepowania cywilne przeciwko pani menedżerce, wczesniejsza sprawa karna na pewno by pomogła, ale jesli jej nie ma to i tak jest możliwość, jest bardzo duża przestrzeń pomiędzy kradzieżą (sprawa karna, ścigana z urzędu) a nie wywiązaniem sie z umowy, co może zasadzić sąd cywilny na korzyśc P. Krupy.

  Zobaczymy.

 • Gość: Dópa

  Oceniono 2 razy 2

  dżołana, ubierz się w końcu i do "piesów"...

 • byann

  Oceniono 2 razy 2

  Jak, Dżołana, ustawialiście Tap Madl?

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 2

  Za dupe Krupe

 • Gość: Kola

  Oceniono 1 raz -1

  Większość menadzerek żeruje na swoich sławnych podopiecznych. Taka prawda!

 • outsider44

  Oceniono 2 razy -2

  Podoba mi się! "Krupa zabrała głos" i wszystko jasne, reszty nie trzeba czytać.

 • Gość: amp

  Oceniono 11 razy -5

  To dziwne, ze Krupa potrafi pisac po polsku a mowienie sprawia jej trudnosci? Phoney bitch! Czyli falszywa suka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX