Justyna Żyła o rozwodzie z Piotrem Żyłą. "Wykrzyczałam to światu i poczułam ulgę"

Justyna Żyła i Piotr Żyła nie są już małżeństwem. Para dogadała się w czasie rozprawy rozwodowej. Justyna Żyła tłumaczy teraz, dlaczego swoje rozstanie relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Justyna Żyła i Piotr Żyła szczęśliwie rozwiedli się. Ostatnie miesiące ich związku były cokolwiek burzliwe za sprawą kolejnych postów Justyny Żyły w mediach społecznościowych, w których oskarżała ona swojego męża o zdradę i porzucenie. Teraz Justyna Żyła tłumaczy, dlaczego w ogóle zdecydowała się pokazać ciemniejsze strony swojego związku z Piotrem Żyłą na Instagramie.

Justyna Żyła o rozstaniu z Piotrem Żyłą

Justyna Żyła wielokrotnie opowiadała w mediach o swoim związku z eksmężem Piotrem Żyłą. Teraz jednak szczerze wytłumaczyła, dlaczego w ogóle zdecydowała się prać małżeńskie brudy w mediach społecznościowych.

Justyna Żyła rozmawiała z Wideoportalem.TV w czasie ostatniej imprezy Playboya, na której była obecna w wyjątkowo skromnym (jak na pozostałe goszczące tam osoby) wydaniu. Zapytana o to, czy ma jakieś rady dla par, które są w podobnej sytuacji co ona, odpowiedziała:

Chyba nie ma na to rady. Każdy musi to przeżyć na swój sposób. Ja zrobiłam w ten a nie inny. To było tak, ze muszę, bo się uduszę. Gdybym tak tego nie wykrzyczała światu... a że to się stało tak, jak się stało... W pewnym momencie poczułam ulgę. Nie ma recepty - ani na udany związek, ani na rozstanie.

Dodała też, że niektóre z komentarzy są wyjątkowo zjadliwe i bywają nieprzyjemne:

Wbrew pozorom jestem bardzo wrażliwa. Na zewnątrz nie pokazuję tego, ale później niejeden komentarz, który przeczytalam na swój temat, sprawił, że poczułam się bardzo urażona.

Justyna Żyła dementuje plotki o książce na temat swojego związku z Piotrem Żyłą

Jakiś czas przed rozwodem Justyny Żyły pojawiły się również plotki, że planuje ona napisać książkę o polskich skoczkach narciarskich, w której bez wątpienia poruszy kwestię swojego związku z Piotrem Żyłą. Justyna Żyła jednak dementuje tę plotkę i wydaje się, że żadnej książki nie będzie - przynajmniej nie o takiej tematyce.

MW

Więcej o:
Komentarze (27)
Justyna Żyła o rozwodzie z Piotrem Żyłą. "Wykrzyczałam to światu i poczułam ulgę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 30 razy 18

  słuchaj kobieto---- przecież cały swiat ma cię w dupie .razem z twoją ulgą .

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 10

  Czy ona naiwnie myśli, że kogoś serio to interesuje?

 • bonenecklace

  Oceniono 22 razy 10

  Przykład tej na wpół troglodytki dobitnie pokazuje, że w tym kraju nawet idiota zrobi karierę. Co ona w ogóle potrafi oprócz rozbierania się, ciągłego przypominania o związku z innym wątpliwej inteligencji osobniku i robieniu "dziubka" do ajfona? Zgroza.

 • Gość: kk

  Oceniono 23 razy 9

  Trzeba być szmatą a nie gazetą, żeby lansować ludzi za nic. Była zona Żyły zaistniała w mediach wylewajac kubły pomyj na męża, i tak w nich zaistniała w mediach. .
  I to jest powód do jej dalszego lansu, pokazywania jej twarzy, zapraszania gdziekolwiek????

 • jobenka

  Oceniono 16 razy 6

  Ale świat nie poczuł ulgi.

 • Gość: Asss

  Oceniono 6 razy 4

  Jak widać, rozwód był konieczny.
  Przy ajm iej teraz Piotrek nie mąż radnego baasu, który by go tlamsil i hamował jego umiejętności!
  Ten sezon skoków zapowiada się pełen wrażeń! :)

 • Gość: chyba mądra

  Oceniono 8 razy 4

  Też się rozwiodłam "naście" lat temu. Jest tyle rzeczy, słów, emocji, zachowań które zrobiłabym teraz inaczej. Dziękuję Bogu, że nie był jeszcze wtwedy popularny facebook i insta coś tam🙂. Dzisiaj jestem mądrzejsza i na to co mnie wtedy wyrywało w emocjach z siedzenia, dzisiaj zrobiłabym inaczej, spokojniej, bez "napinki". Mądrzyć się każdy głupiec potrafi a żyć ze spokojem i honorem, mało kto. Pozdrawiam Justynę.

 • Gość: ja

  Oceniono 3 razy 3

  Niech bierze przykład z Kingi Rusin. Ta to miała akcje z Liskiem. Fakt, że kobieta dobrze wykształcona i aktywna zawodowo, pomimo dwójki dzieci. Można Justynko? Można.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX