Joanna Krupa przegrała w sądzie z Leitner. "Nie pokazała wszystkich dokumentów. Możliwe, że zgłosiła do prokuratury wymyślone fakty"

Joanna Krupa przegrała w sądzie z Małgorzatą Leitner. Była menadżerka modelki zdradziła szczegóły sprawy sądowej.

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner współpracowały ze sobą przez osiem lat. W 2017 roku zakończyły współpracę, a w mediach zaczęły się pojawiać informacje, że panie toczą ze sobą walkę w sądzie. Ponoć powodem zerwania współpracy były "niejasności finansowe". Krupa oskarżyła Leitner o to, że ta okradła ją na kilkaset tysięcy złotych

Joanna Krupa przegrała w sądzie z Małgorzatą Leitner

Małgorzata Leitner, założycielka i prezes Avant Management, udzieliła wywiadu dla magazynu "Manager", w którym zdradziła szczegóły związane z sądową batalią między nią a modelką. Okazuje się, że Krupa przegrała w sądzie.

Zdaniem wielu, uległa złym doradcom, próbując nie płacić prowizji agencyjnej od ostatnich kontraktów, oskarżając w mediach agencję o rzekome niewywiązywanie się z umowy. W Hollywood znane są podobne przypadki powodowania konfliktów przez rozkapryszone gwiazdy, ale to pierwszy taki przypadek w mojej 13-letniej karierze. Jak się szybko okazało, Joanna nie pokazała wszystkich dokumentów, a możliwe, że zgłosiła do prokuratury wymyślone fakty. Na szczęście sąd szybko, już prawomocną decyzją, odrzucił wszelkie zarzuty - wyznała.

Agentka w rozmowie z dziennikarzem poinformowała, że podawanie fałszywych informacji przez modelkę może sporo kosztować Krupę. Co jej grozi?

To, co każdemu obywatelowi. Postępowanie karne za składanie fałszywych zeznań i pozew cywilny o odszkodowanie - mówiła.

Za składanie fałszywych zeznań grozi kara maksymalnie do 2 lat więzienia. 

MT

Więcej o:
Komentarze (19)
Joanna Krupa przegrała w sądzie z Leitner. "Nie pokazała wszystkich dokumentów. Możliwe, że zgłosiła do prokuratury wymyślone fakty"
Zaloguj się
 • Gość: Polak13

  Oceniono 14 razy 10

  To by była tragedia. Dwa lata w pierdlu? Niemożliwe! Ona przecież musi swojemu mężowi urodzic dziecko!

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 6

  No tragedia normalnie:D:D:D:D
  Przepychanki pustaków.

 • Gość: una

  Oceniono 4 razy 4

  Pani Leitner mocno manipuluje informacją. Otóz J.Krupa nie przegrała , nie ma żadnego prawomocnego wyroku bo on nie zapadł. Sąd umorzył sprawę bo jak stwierdził nie podlega paragrafom karnym tylko cywilnym. Zatem J. krupa musi wytoczyć proces cywilny. Leitner cwana lisica.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy 3

  Gdyby to było tak, że za "mówienie nieprawdy" od razu zamykano, cała załoga TVPiS powinna siedzieć, a ona nawet zarzutów nie ma.

 • Oceniono 2 razy 2

  Proponuje zajrzeć do kodeksu karnego. Z całą pewnością zagrożenie jest wyższe

 • Oceniono 1 raz 1

  Lala jasna i lala ciemna. Obie gdaczą, choć muszę przyznać, że lala ciemna (o ironio) robi to jakby trochę inteligentniej ;-)

 • byann

  Oceniono 3 razy 1

  Tap Madel Dżołana musi teraz ustawiać konkursy, żeby się spłacić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX