Księżna Kate płakała przez Meghan! "Ich niesnaski zaczęły się jeszcze przed ślubem". Reporterka potwierdza: księżne się nie znoszą

Dailymail podaje, że księżne pokłóciły się przed ślubem Meghan i Harry'ego. Słowa Markle doprowadziły Middleton do łez.

Odkąd tylko Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, nie cichną spekulacje odnośnie tego, że ukochana Harry'ego i księżna Kate nie przepadają za sobą. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że to z powodu wzajemnej antypatii Harry wraz z żoną postanowili wyprowadzić się z Pałacu Kensington. Tymczasem zagraniczne media podały kolejną, zaskakującą informację. Nagłówki brytyjskich portali krzyczą, że księżna Kate płakała przed ślubem Meghan i Harry'ego! O co poszło?

Księżna Kate płakała przed ślubem Meghan i Harry'ego

Dailymail.com podaje, że zdarzenie opisała i nagłośniła Camilla Tominey, szanowana i znana reporterka. To właśnie ona poinformowała jako pierwsza świat o tym, że Harry spotyka się z Meghan. 

Dziennikarka zdradziła, że księżna Kate płakała tydzień przed ślubem swojego szwagra podczas przymiarek sukienki dla Charlotte, która była druhną na ślubie Harry'ego i Meghan. Była rozemocjonowana po narodzinach Louisa, a do tego wzruszona widokiem córki w białej sukience.

Sytuacja miała miejsce dokładnie wtedy, kiedy Meghan pokłóciła się z Elżbietą II o to, jaki diadem ma założyć na ślub. Ponoć też przyszła panna młoda powiedziała Kate coś, co doprowadziło ją do łez. Nie wiemy jednak, co dokładnie tak rozstroiło Kate. Niektóre portale podają, że między księżnymi doszło wówczas do poważnej kłótni. 

Co ciekawe, Camila Tominey zaznacza, że Kate i Meghan nie lubią się od dawna.

Ich niesnaski zaczęły się jeszcze przed ślubem Harry'ego i Meghan - powiedziała. 

Tym faktem z pewnością nie są zachwyceni ich mężowie...

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (114)
Księżna Kate płakała przez Meghan! "Ich niesnaski zaczęły się jeszcze przed ślubem". Reporterka potwierdza: księżne się nie znoszą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: backhand slice

  Oceniono 47 razy 41

  Brednie. Kamera uchwyciła je w Wimbledonie na trybunach - dopóki się nie zorientowały, że są obserwowane, to śmiały się i trajkotały jak zwyczajne młode kobiety na wspólnym wypadzie na mecz. Oczywiście jak trafiły na telebim, to natychmiast obie przybrały te kretyńskie wyuczone książęce pozy, pasujące do nich jak pięść do nosa - bo przecież żadna z nich z urodzenia i wychowania arystokratką nie jest. Ale wcześniej wyraźnie wrzuciły sobie na luz, i żadnej niechęci między nimi nie było widać...

 • Gość: Smutne

  Oceniono 43 razy 29

  Nie wiem kto się uwziął na Meghan ale ta nienawiść do niej jest wręcz patologiczna. Zaraz zacznie być oskarżana o globalne ocieplenie i wywołanie konfliktu w Syrii ... Najlepsze jest to, że "reporterzy" mogą napisać największą bzurę a i tak nie zostaną z tego rozliczeni. No bo niby jakim cudem jakaś dziennikarzyna może wiedzieć takie rzeczy?

 • Gość: b.

  Oceniono 28 razy 28

  Szanowani reporterzy nie zajmują się opisywaniem plotek z życia gwiazd.
  Kate się tej reporterce poskarżyła, czy może sama królowa się jej zwierza?

  "Kate płakała tydzień przed ślubem swojego szwagra podczas przymiarek sukienki dla Charlotte, która była druhną na ślubie Harry'ego i Meghan. Była rozemocjonowana po narodzinach Louisa, a do tego wzruszona widokiem córki w białej sukience."
  To płakała wytrącona z równowagi czy jednak ze wzruszenia widząc córkę w białej sukience?

 • byann

  Oceniono 26 razy 26

  Czy tak samo czujecie pewną sprzeczność w zdaniu poniżej?
  Dailymail.com podaje, że zdarzenie opisała i nagłośniła Camilla Tominey, szanowana i znana reporterka.

 • Gość: yena

  Oceniono 117 razy 19

  Kate jest mądrą, ciepłą , cudowną kobietą, a Meghan aktoreczką z bożej łaski, która cały czas gra i zrobi to co zrobila ze swoję rodziną , wszystko zniszczyła i podeptala. Nikt z nich nie był na jej ślubie oprócz matki, a to o czymś świadczy.

 • poszum

  Oceniono 16 razy 16

  Qrde. Ci to maja problemy. Jaki diadem na slub wlozyc ?

 • Gość: Zniesmaczon

  Oceniono 21 razy 15

  Czyli ktoś podobno zobaczył jak Kate płakała? I skoro to było w okolicach ślubu Meghan to uznaliście, że to przez nią? I krzykliwy tytuł na stronę główną gotowy. gazeta.pl to już zupełne dno i wodorosty. Wstyd! Nawet fakt już nie puka od spodu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX