Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem. Ponoć zostawił ją na początku miesiąca. "Ania została sama z dzieckiem "

Anna Wendzikowska rozstała się z ojcem swojego drugiego dziecka, Janem Bazylem. Ponoć związek rozpadł się w ciągu ostatnich tygodni.

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl nie są już razem. Według doniesień Pudelka rozstali się na początku listopada.

Anna Wendzikowska rozstała się z Janem Bazylem

Doniesienia o tym, że dziennikarka i biznesmen zaczęli się spotykać pojawiły się na początku 2017 roku. Anna Wendzikowska początkowo ukrywała jego tożsamość. Później wszystko stało się jasne, a po pięciu miesiącach związku zamieszkali razem. W maju okazało się, że spodziewają się dziecka. Wygląda na to, że miesiąc po tym, jak dziecko przyszło na świat, Wendzikowska i Bazyl rozeszli się. Ponoć to biznesmen podjął decyzję o rozstaniu.

Wszystko rozegrało się w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Ania została sama z dzieckiem - czytamy.

Prawdopodobnie para już wcześniej przechodziła kryzys, ale ciąża dziennikarki miała pozytywnie wpłynąć na ich związek. Jednak, jak się okazuje, ostatecznie doszło do rozstania. Czekamy na oficjalne potwierdzenie.

Anna Wendzikowska - życie prywatne

Anna Wendzikowska w 2007 roku wyszła za mąż za Christophera Combe (z pochodzenia pół Grek, pół Amerykanin), którego poznała w Londynie. Miała dwa śluby - jeden w Las Vegas, a drugi w Polsce. Para rozstała się po trzech latach małżeństwa. W 2010 roku była w kolejnym związku, jednakże Wendzikowska nie zdradziła tożsamości ukochanego. Co prawda publikowała wspólne zdjęcia, jednak nie opowiadała o swoim związku w wywiadach. Planowali ślub, ale po kilku latach ich rozstali się. Natomiast w 2014 roku poznała wokalistę zespołu "Audiofeels", Patryka Ignaczaka. Po miesiącu znajomości zaręczyli się. W 2015 roku urodziła się ich córka, Kornelia. Rok później rozeszli się.

MT

Więcej o:
Komentarze (138)
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem. Ponoć zostawił ją na początku miesiąca. "Ania została sama z dzieckiem "
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 94 razy 90

  Na jakiś rekord idzie:D

 • Gość: 3763636227272727227272

  Oceniono 92 razy 84

  Spokojnie, szybko znajdzie sobie kolejnego sponsora.

 • Gość: Gość

  Oceniono 78 razy 78

  Myślę, że czas na trzeciego, jeszcze bogatszego, i trzecie dziecko...

 • Gość: dario

  Oceniono 71 razy 71

  myślę że będzie jeszcze miała wielu!!! także wszystko przed nią!!!

 • Gość: Stefan

  Oceniono 72 razy 60

  Brawo dla tego pana ! Jednak nie jest takim idiotą, jak się na początku wydawało. Z tym babolem nie wytrzyma żaden normalny facet.

 • Gość: mika

  Oceniono 64 razy 52

  baba ktora 3 dni po porodzie zostawia malenstwo i leci gwiazdorzyc do telewizji to tylko pusta lala. nie dziwi ze facet odszedl

 • Gość: domnl

  Oceniono 56 razy 42

  Najbardziej szkoda mi jej córeczek. Główny problem w tej Pani widzę, że nie potrafi się skupić na macierzyństwie, tylko ciąga malutkie dzieci po całym świecie. One nie potrzebują podróżować, a raczej mamusia nie potrafi zrezygnować ze swoich zachcianek lub ich ograniczyć i dostosować do do wieku pociech. Takie małe dzieci potrzebują najbardziej bliskości spędzania czasu z rodzicami, dla nich wielką radością będzie pohuśtanie się, zjeżdżanie na zjeżdżalni, normalne dziecięce aktywności, a nie oglądanie pustyni w Dubaju. Wydaje mi się, że przez to rozpadają sie jej związki szczególnie z ojcami swoich dzieci, prawdopodobnie mieli odmienne zdanie na temat wychowywania i posypało się. Kobieto skup się na dzieciach, poczekaj aż dorosną a potem pokazuj im świat, wtedy można razem podróżować i wzbogacać ich życie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX