Kasia Smutniak oburzona "wodzianką" w show Wojewódzkiego. "To zawsze tak wygląda, czy tylko dzisiaj?". Po jej stronie stanął Mamed Chalidow

Kasia Smutniak gościła w ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego. Nie kryła oburzenia, kiedy do studia weszła "wodzianka". Aktorkę poparł Mamed Chalidow.

Kuba Wojewódzki w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, jaki ma stosunek do "wodzianek" ze swojego programu. Twierdzi, że nie traktuje ich przedmiotowo i nikt nie zmusza ich do udziału w show. Dodał też, że według niego są świadome swojego piękna i kobiecości i dlatego chcą to eksponować. Kasia Smutniak, która była jego gościem we wtorek, jest chyba innego zdania.

Kuba Wojewódzki i Kasia Smutniak o "wodziankach"

Swój stosunek do roznegliżowanych pań serwujących wodę w jego programie Kuba Wojewódzki podkreślił także podczas wczorajszego odcinka. W studiu obecna była także Kasia Smutniak, wyraźnie zniesmaczona półnagą kobietą.

To zawsze tak wygląda, czy tylko dzisiaj?! - pytała.
Ale o co Ci chodzi? Sama się zgodziła, sama się zgłosiła, nawet sama sobie płaci - bronił się Wojewódzki.

Kasia Smutniak jednak nie odpuszczała.

A tak było super. Tak nam się miło rozmawiało... - mówiła dalej Smutniak.
Myślisz, że jest niewolnikiem?! To wolna kobieta! - odpierał zarzuty dziennikarz.
Ale ta era się już skończyła! - zakończyła.

W obronie zdania Kasi Smutniak stanął Mamed Chalidow, który również był gościem. Stwierdził, że zamiast półnagiej kobiety wodę mógłby przynieść do studia np. "facet w stringach". Zgadzacie się z gośćmi dziennikarza?

MT

Więcej o:
Komentarze (139)
Smutniak oburzona "wodzianką" w show Wojewódzkiego. "To zawsze tak wygląda, czy tylko dzisiaj?". Po jej stronie stanął Chalidow
Zaloguj się
 • Gość: Ch

  Oceniono 122 razy 92

  Ta panna w stroju prostytutki wygląda po prostu smutno i niesmacznie. Dziewczyna ma taką figurę, że nawet w dżinsach i podkoszulku robiłaby wrażenie. Wszyscy siedzą normalnie ubrani, a ona co chwilę w erotycznej bieliźnie, to jest upokarzające, niezależonie od tego, czy jej tam nikt siłą nie trzyma. Nie czas i miejsce na goły tyłek. Zresztą wodę można podać gościom normalnie, podczas przerwy na makijaż, bez tego całego obciachowego cyrku.

 • Gość: Pixi

  Oceniono 96 razy 72

  Kasia ma rację,ale dziwię się,że w ogóle przyszła do tego programu -międzynarodowa gwiazda mogłaby sobie darować taką żenadę.

 • yegua-ha

  Oceniono 76 razy 52

  Te polnagie prostytutki noszące wodę są żenujące. Miałoby to sens, gdyby się odzywaly, rzucaly jakąś błyskotliwa uwagę lub żart. Tak robią z siebie wyłącznie idiotki. I nie, wcale nie są piękne, ani kobiece. Są wyłącznie wulgarne, a na taki obraz większość facetów jest bezsilna.

 • Gość: changeable8

  Oceniono 63 razy 43

  Piękna kobieta z klasą. Ma 100% racji.

 • Gość: tak

  Oceniono 45 razy 35

  woda powinna stać już na stole, kilka butelek plus szklanki, i każdy nalewa sobie sam,
  to byłby 21. wiek, "kontrowersyjny" Kubuniu,
  brawo dla Kasi Smutniak, bardzo ją lubię, to śliczna, i jak się okazuje, normalna i myśląca kobieta

 • achaszwerosz

  Oceniono 23 razy 17

  Kuba od lat stosuje ten sam patent, rzuć kilkoma cytatami geniuszy, wszyscy pomyślą jaki jesteś mądry, nikt nie pomyśli że wkułeś je na pamięć tuż przed programem. Pseudo inteligent, to że jest zwykłym burakiem dosyć często wychodzi z niego w programach na żywo. Początkowo bardzo go lubiłem ale po latach schemat zrobił się nachalnie wyraźny. A wodzianki? Zwykłe szczucie cycem, tyle w temacie.

 • Gość: MatkaPolka

  Oceniono 45 razy 15

  Kiedyś jak jeszcze jak kiedyś oglądałam ten program , to zawsze przełączałam na coś innego jak miała wejść ta tzw . wodzianka .. Stopień żenady i wstydu, był dla mnie zbyt duży. A to jest w sumie zabawne ,że człowiek musi się wstydzić za taką lafiryndę a ta jedna z drugą nie ma problemu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX