[TYLKO U NAS] Dominika "Wodzianka" Zasiewska szczerze o Krzysztofie Rutkowskim. "Prosił, bym przestała rujnować mu życie osobiste"

Dominika "Wodzianka" Zasiewska pojawiła się na poniedziałkowej imprezie "Playboya". Porozmawialiśmy z nią na temat jej zawiłej relacji z Krzysztofem Rutkowskim.

Telenowela, w której głównymi bohaterami są Dominika Zasiewska i Krzysztof Rutkowski nie ma końca. Detektyw, który niebawem ma stanąć na ślubnym kobiercu z Mają Pilch wypierał się romansu z Wodzianką. Ta w odwecie publikowała ich kolejne wspólne zdjęcia, pełne romantyzmu sms-y i wiadomości od innych "ofiar" Rutkowskiego.

Dominika "Wodzianka" Zasiewska o Krzysztofie Rutkowskim

Gdy spotkaliśmy Dominikę Zasiewską na imprezie magazynu "Playboy", nie mogliśmy nie zapytać o jej relację z detektywem. Jak się okazuje, w dalszym ciągu mają oni ze sobą kontakt.

Mamy ze sobą kontakt. Rozmawialiśmy ze 20 minut temu - mówiła Wodzianka w rozmowie z Plotkiem. Spotkaliśmy się w sobotę, ze dwa dni temu... Prosił mnie, bym przestała rujnować mu życie osobiste. Ja powiedziałam, że po weekendzie przestanę, ale muszę dokończyć to, co zaczęłam - dodała.

W wywiadzie otwarcie zdradziła powody swojego obecnego zachowania. Z jednej strony chciała pokazać prawdę, a z drugiej - przestrzec przed tym mężczyzną inne kobiety. 

Raz, dowieść, że nie ja tutaj kłamię. Dwa... strasznie dużo dziewczyn się do mnie zgłosiło oszukanych przez niego. A dzisiaj kontakt? Na niczym się nie opiera. Po prostu zadzwoniłam zapytać, czy tu przychodzi, czy nie. Powiedział mi, że chyba przyjdzie - mówiła. 

Krzysztof Rutkowski podkreśla jednak, że cała sytuacja tylko umocniła jego zażyłość z Mają. Wodzianka prognozuje więc dalszy scenariusz.

Oni oficjalnie są w związku. Ja myślę, że oni się nie rozejdą. Myślę, że dzięki tej aferze Maja wreszcie zostanie panią Rutkowską i powinna mi wysłać dobry bukiet kwiatów. Myślę, że się z nią ożeni, by pokazać, że są mocni, że są jednym teamem oraz że wszystko jest w porządku - mówiła. 
A że między nimi nie jest okej, to jest sytuacja jasna. Bo gdyby tak było, to nie byłoby mnie, ani żadnej innej dziewczyny. 

Co ciekawe, Zasiewska podkreśla, że to ona zerwała z Krzysztofem Rutkowskim, dlatego nie czuje się aż tak bardzo zraniona. Tłumaczy, że detektyw miał dla niej za mało czasu. W jej decyzji utwierdził ją też fakt, że powoli zaczęła się orientować, że ten kłamie. 

Przyznała, że widziała ich wspólną przyszłość. Wypowiada się o nim dość ciepło. Jak sama wyznała, urzekła ją w nim opiekuńczość. Rutkowski bowiem zapewniał, że zajmie się i nią i dzieckiem.

Mówił takie rzeczy, które na kobiety działają - dodała. 

Mimo takiego obrotu spraw, Wodzianka przyznała, że niczego nie żałuje. Więcej zobaczycie w naszym wideo, znajdującym się na górze strony. 

Monika Maszkiewicz

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Komentarze (43)
Dominika "Wodzianka" Zasiewska o Krzysztofie Rutkowskim. "Prosił, bym przestała rujnować mu życie osobiste"
Zaloguj się
 • Gość: zoo

  Oceniono 23 razy 19

  Takie same prymitywy jak Radzio ze sprzątaczką. Szkoda prądu.

 • Gość: Czesław, Mścisław, Rychu, Waldemar

  Oceniono 22 razy 12

  dziękujemy Kupie Wojewódzkiej za wypromowanie tego monstrum. Nasze życie zostało ubogacone.

 • Gość: p-p-p=4

  Oceniono 11 razy 9

  Siebie warci. Koleś z sianem na głowie i panienka z warami karpia i trocinami w głowie. Trafił swój na swojego.

 • Gość: vfwv

  Oceniono 16 razy 8

  Pędzić oszustów na zbity pysk. Mają siedzieć przy żonach, a nie rozwalać innym kobietom życie. Albo się nie żenić. Wybrać. Nie ma, że zjem ciastko i dalej będę je miał.

 • Gość: Angela

  Oceniono 6 razy 6

  Jesli Maja wyjdzie po tym wszystkim za Rutka tzn, że chodzi tylko o kase Żadna szanująca sie kobieta nie wezmie tak uzywanego gościa

 • Gość: a$$

  Oceniono 12 razy 6

  Przestane gadać... ale po weekendzie.
  LOL, i takie coś jest "celebrytą", szkoda gadać.

 • R.M R.M

  Oceniono 5 razy 5

  Dlaczego piszecie o Rutkowskim "pan Detektyw"?On ma tyle wspolnego z detektywem co inspektor Gadget.

 • Gość: Adrian

  Oceniono 5 razy 5

  Kretynki i Prymityw.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX