Komentarze (131)
Wielka pomyłka w finale "Top Model". Internauci bezlitośni. To Ania miała wygrać?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: klapa

  Oceniono 116 razy 78

  Krupę raz na zawsze powinni odsunąć od tego programu a tym bardziej konferansjerki na żywo !!!!! Uszy bolą od jej polszczyzny , pomyłek, przekręcania słów, jąkania i dukania. Żenua 👎

 • siwywaldi

  Oceniono 46 razy 44

  Najśmieszniejsze jest to całe "głosowanie widzów". Bo wysłanie choć JEDNEGO esemesa, na kogokolwiek, powoduje natychmiast zalanie głosującego PIERDYLIONEM esemesów zwrotnych, o których nie wiadomo czy są kolejnym głosem czy nie, ale wiadomo jest tylko jedno: KAŻDY z nich kosztuje kilka złotych, a na numer telefonu przez jakiś czas przychodzi co i raz jakaś oferta...

 • barmar2

  Oceniono 44 razy 40

  Jeżeli mieliście kiedykolwiek choć cień złudzenia, że w takich programach głosujący widzowie mają na cokolwiek wpływ, to po tym, co widzieliście podczas finału 7 edycji "Top Model" tych urojeń wyzbyliście się, mam nadzieję? Wniosek: szkoda pieniędzy na SMS-y. A najlepiej w ogóle tych programów nie oglądać.

 • Gość: Wojtus

  Oceniono 32 razy 32

  A propo top model i innego badziewia w stylu idol to polecam odcinek 2 pierwszego sezonu "Black mirror".Bardzo ładnie jest to tam pokazane.

 • Gość: illusja

  Oceniono 41 razy 29

  No pewnie że ustawione. Znajoma brała udział w tego typu programie, tylko plus size i mówiła, że od samego początku było wiadomo która wygra.

 • zgred151

  Oceniono 24 razy 22

  Czy w ktorejkolwiek tv cos jest nie ustawiane ? Przeciez to wszystko musi byc ladnie dopasowane

 • karol-gorski

  Oceniono 30 razy 18

  Myślę że powód jest bardzo prozaiczny. Zostały wykonane 3 okładki Glamour dla każdego z finalistów więc każdy jest na okładce Glamour. Do druku idzie tylko zwycięzca a pozostali sobie oprawią w ramkę. Mam nadzieję że to o to chodziło Tyszce że Ania jest w finale więc jest na okładce Glamour.
  Aczkolwiek wpadka Krupy jest zastanawiająca

 • Gość: Kraft

  Oceniono 39 razy 17

  Pani Joanno! Język polski jest naprawdę tak trudnym językiem że kaleczy go Pani w tak żenujący sposób? Ludzie lata przygotowują się do roli konferansjera/rki, a Pani rujnuje wszystkie przyjęte dobre praktyki i zasady kształtujące ten zawód. Dobrze że jest Pani Top Modelką, bo inaczej by Pani na chleb nie zarobiła...
  I to nie jest ,,hejt" tylko bolesna prawda.

 • alexander59

  Oceniono 23 razy 15

  Ta powiedziała, że wygrała Ania, tamten powiedział, że wygrała Kasia. W końcu kto wygrał? Bo z tekstu powyżej nie wynika to jasno ! A tan na marginesie, nie oglądam takich programów bo uważam je za "puste" intelektualnie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX