Katarzyna Nosowska wzięła ślub! Pochwaliła się obrączką. "Po 17 latach, po przejściach"

Katarzyna Nosowska wzięła ślub! Pokazała zdjęcie obrączki.

Katarzyna Nosowska od wielu lat jest w związku z muzykiem Pawłem Krawczykiem, który od 2001 roku grał w zespole Hey. Ich relacja nie należała do najłatwiejszych, a przyznała to sama Nosowska w wywiadzie z magazynem "Uroda życia"

Jako osoba żyjąca z uzależnionym sama jestem tzw. osobą współuzależnioną. Ostatnio się z tego edukuję. Mój partner zachorował na raka duszy - wyznała.

Katarzyna Nosowska wzięła ślub

Mimo że byli ze sobą tak długo, to dopiero teraz sformalizowali swój związek. Piosenkarka nowiną pochwaliła się na Instagramie.

Po 17 latach, po przejściach - napisała.

Jak donosi Pudelek, ślub był kameralny i odbył się w Las Vegas. Ponoć w uroczystości wzięli udział tylko Krawczyk i syn Nosowskiej z poprzedniego związku, Mikołaj.

To była spontaniczna decyzja. Do Las Vegas polecieli tylko we trójkę, razem z synem. Po ceremonii wszyscy pojechali na urlop do Los Angeles - czytamy.

Gratulujemy!

MT

Więcej o:
Komentarze (44)
Katarzyna Nosowska po 17 latach wzięła ślub! Pochwaliła się obrączką
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • felicjan.dulski

  Oceniono 29 razy 23

  Kasiu, nasza Kasiu już żeś jest po ślubie
  Puść ptaszka do gniazdka, niechże se podzióbie!
  ( z weselnej przyśpiewki ludowej).

 • Gość: sis

  Oceniono 26 razy 22

  "Ponoć w uroczystości wzięli udział tylko Krawczyk i syn Nosowskiej z poprzedniego związku, Mikołaj." No, w sumie dobrze by było, gdyby Krawczyk wziął udział NA PEWNO, a nie PONOĆ. Trochę głupio by wyszło, gdyby Nosowska tak se wzięła ślub bez niego.

 • achaszwerosz

  Oceniono 27 razy 19

  Połowę żywota uwielbiaj Nosowską. Ślub w Vegas... A nie można było w Licheniu??? W czerwonej sukni z welonem na 100 metrów? Serio Vegas? Inteligentna kobita a wali taką żenadę? Kasiu? JPRDL. W Puszczy Białowieskiej, na plaży w Jantarze, w Bieszczadach, w kościele w Żeliszowie, w Dolinie Baryczy, na mrozie na Śnieżce, i milionie innych zajebistych miejsc, które oferuje Ci ten kraj, ale w Vegas? Ja bym wziął w Vegas bo jestem burakem, Ty byłas zawsze ikoną kontrkultury...Zrobiłaś jak chciałaś. A może i miałaś rację... Życzę szczęcia. :)

 • Gość: zdezorientowany Waldemar

  Oceniono 15 razy 13

  Oświećcie mnię- czy taki ślub w Lasie Vegasie to jest kwintesencja kontrkultury czy kwintesencja fajansiarskiego kiczu ?

 • kobow

  Oceniono 11 razy 11

  E w las Vegas to każdy może się ożenić. Nawet z kozą.

 • Gość: Mona

  Oceniono 10 razy 10

  Po.... ,po.... czyli idzie NOWE . Wszystkiego NAJ Kasiu.

 • vixo1000

  Oceniono 7 razy 7

  Brawa dla Państwa...

 • java77

  Oceniono 6 razy 6

  To nie zadna Katarzyna Nosowska a nasza Kasia Nosowska:):):)

 • skwargosia

  Oceniono 7 razy 5

  Trzeba mieć nie po kolei w głowie ,żeby poślubić osobę uzależnioną wiedząc " czym się to je", szkoda fajnej kobiety i piosenkarki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX